Перейти до змісту

Ремонт ноутбучної материнки


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Є ноутбучна материнка LA-4231P (сєвєр PM965) від старого ноута Dell Vostro 1310 із дохлим відеочіпом G86-630-A2.

Далі кілька питання до місцевих ремонтників, сервісників і т.п.

1. Який прайс на заміну відяшки по принципу приніс дохлу плату - забрав робочу і з гарантією працездатності?

2. Який прайс на роботу по заміні по принципу приніс дохлу плату і новий відеочіп - забрав робочу і з гарантією професійно виконаної заміни?

3. Які ще можливі варіанти дій по оживленню даної плати з подальшою її повною і тривалою працездатністю?

Дякую за увагу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Voronin10 сказал:

1) дзвониш в сервіс там тобі кажуть роботу та ціну на деталі

2)лєнь бачу рулить так сильно що тре написати на борді

значить ідем на сайт  PM965 бачим ціну на трафарет і  чіп ціна на відео

ціна перекатки в районі 18$ певно, зараз немоніторив

 

гарантія по місцю і певно небільше як місяць, хоча я не сервіс можу помилятись

Подзвони в пк доктор там тобі все розтолкують,скажуть чи доцільно і ціни, нормальні хлопці там, мені свого часу ноут шустро зробили

Взагалі я чув що лінь це двігатель прогреса от тікі не знаю наскільки це правда.

Тема була запиляна для того щоб сервісмени або люди які знаються на ремонті вищеописаних девайсів (а більшість місцевих таки моніторять борду)

могли відписатися із зазначенням певних циферок у відповідь на перші два питання або пропозицій на третє.

Мене цікавить загальна вартість відновлення працездатності плати щоб можна було прияняти якесь рішення.

Враховуючи відсутнісь якогось пріоритету і особливої доцільності в ремонті цеї плати (бо давно куплена бу робоча з чипсетним інтенратом) вважаю не доцільним обзвонювати сервіси, парити людям мозок і витрачати свій і їх час задля задоволення цікавості. 

Думаю в епоху інтернету значно простіше відписатися в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Voronin10 сказал:

це з розряду по чом в одесі руберойд коли я в луцьку

Якщо тобі стане легше то можеш розуміти і так. І дуже прошу - не можеш написати щось дійсно корисне по темі - знайди в собі сили не пиши шо небудь.

З.І. Ех шкода шо я не маю прав на видалення непотрібних постів у своїй темі, Женя памагі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Litovets сказал:

Всім привіт. Є ноутбучна материнка LA-4234P (сєвєр PM965) від старого ноута Dell Vostro 1310 із дохлим відеочіпом G86-630-A2.

може LA-4231P

на чіп гарантій нема. можна впаяти і ..

ну шо, готов ріскнуть на штуку грн, алі слабо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volker78 сказал:

може LA-4231P

Точно, очепятка вийшла, дякую за підказку, поправив перший пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volker78 сказал:

на чіп гарантій нема. можна впаяти і ..

ну шо, готов ріскнуть на штуку грн, алі слабо

Без гарантій хіба тільки з моїм чіпом. Тоді шо 1к грн. за роботу? Жирнотаа однако.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Litovets сказал:

Без гарантій хіба тільки з моїм чіпом. Тоді шо 1к грн. за роботу? Жирнотаа однако.

ніправільна порахував, еще одна попитка

подсказка - всього штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volker78 сказал:

ніправільна порахував, еще одна попитка

Грати тут у "відгадай з трьох раз" (чи скількох там ще) ніякого бажання нема.

Або конкретно і по темі або мимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не займаюся сервісом останні три роки, але більш ніж впевнений що нічого особливо не змінилося на ринку.

Чіп той що новий – вартує $50-100, що при нінішньому курсі вже добряче більше тисячі навіть якщо вони троха подешевшали. На нього нормальні майстри дають гарантію без проблем але там і робота буде недешева.

Те що китайці тулять по $20 – то є згорівший прогрітий та від*ідарашений до вигляду нового. На нього ніякої гарантії нема, бо він ізначально дохлий або проробить дуже мало. І основна ідея цих чіпів то заробити гроші на "роботі" та наівності клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про що ви кажете

в Україні ціна на цей чіп 500грн

я при перепайці чіпа за роботу беру - вартість чіпа і того з роботою маємо 1000

це що це може бути ребол то звичайно факт, але скіко міняв і мости і відяхі то повернень не було, відповідно мікросхеми завжди приходять нові а не ребол, якщо ж замовляти з китаю, то наприклад з 5 заказаних 2001 мостів 3 попадались неробочі і ззовні було видно що це реболл, бо на текстоліті підложки були коцки,подряпини

замовляючи чіпи в Україні - ця проблема пропала

одиним словом - по суті, вартість ремонту 1000грн(з чіпом), вашим чіпом - 500 за роботу, ну і треба глянути чи є трафарет, якщо не маю, то ще + 100 за трафарет

гарантію даю завжди 1місяць на роботу, на чіп гарантії немає, бо продавці на них гарантію не дають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник не все так  фатально, наприклад тут чіп коштує $6.48, відгуки про нього позитивні. Я вважаю, що купувати - доцільно. Інше питання скільки за елементарну установку візьмуть шкуродери, бо робота по встановленню там дріб'язкова. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l хіба ж я казав що фатально :) всі оті історії про "мені попадалися тіко нормальні" я чув завжди

От тільки чомусь це розходилося з історіями клієнтів... Луцьк то ж невеличке село.

Ну та то таке, я ж казав що останні 3 роки мене то не цікавило і тому можу помилятися. Щось же мало змінитися в Україні на краще при цьому подешевшавши :) от, сервіс ноутів схоже міняє світ
Пропоную тему не розвивати. ТС розбереться сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

в Україні ціна на цей чіп 500грн

А сюди він звідки потрапляє? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

я при перепайці чіпа за роботу беру

Скільки пан візьме за встановлення чіпу за 6$, на якому вже є bga кульки і не треба трафарету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, case_l сказал:

Скільки пан візьме за встановлення чіпу за 6$, на якому вже є bga кульки і не треба трафарету?

  Ви "пан" кульки там їдуть з вмістом свинця, і температура посадки чіпа в цьому випадку вища на добрий порядок, а ніж з безсвинцевими кульками, тому шари потрібно буде перекатувати на безсвинцеві

а це робота? як ви вважаєте?

тому не пишіть про те чого не знаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Sashapetrash сказано:

Ви "пан" кульки там їдуть з вмістом свинця, і температура посадки чіпа в цьому випадку вища на добрий порядок, а ніж з безсвинцевими кульками, тому шари потрібно буде перекатувати на безсвинцеві

а це робота? як ви вважаєте?

тому не пишіть про те чого не знаєте

пане, що ви мелете;) Полякаєте всіх своїх клієнтів.

Свинцевий припой має меншу температуру плавлення ніж безсвинець і менше травмується плата при встановленні, бо менший нагрів, а це жирний +.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, case_l сказал:

пане, що ви мелете;) Полякаєте всіх своїх клієнтів.

Свинцевий припой має меншу температуру плавлення ніж безсвинець і менше травмується плата при встановленні, бо менший нагрів, а це жирний +.

переплутав

одним словом, шари потрібно буде перекатувати на свинцевий, його температура плавлення значно нижча

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Sashapetrash не ганьбіться, температура плавлення свинцевого припою Sn63pb37, який ставлять китайці - 183 градуси, а безсвинцю 230+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

@Sashapetrash не ганьбіться, температура плавлення свинцевого припою Sn63pb37, який ставлять китайці - 183 градуси, а безсвинцю 230+

суть в тому що шари прийдеться перекатувати, а це також робота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

суть в тому що шари прийдеться перекатувати, а це також робота

Це дикість перекатувати готовий чіп із кульками - ви додатково його будете зайвий раз перегрівати. Страшно мені за ваших клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Sashapetrash сказано:

одним словом, шари потрібно буде перекатувати на безсвинцевий, його температура плавлення значно нижча

яка марка вашого безсвинцевого припою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

яка марка вашого безсвинцевого припою?

на баночках не пише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Sashapetrash сказал:

суть в тому що шари прийдеться перекатувати, а це також робота

 

9 минут назад, case_l сказал:

@Sashapetrash не ганьбіться, температура плавлення свинцевого припою Sn63pb37, який ставлять китайці - 183 градуси, а безсвинцю 230+

це шари на які перекатую Sn63pb37

а з магазину вони йдуть безсвинцю, так як писали - температура плавлення значно вища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якість тих чіпів які зараз випускають бажає лишатись кращою, так і текстоліт там пухирцями йде якщо задасиш більшу температуру, тому люди і перекатують на низькотемпературний, якось брав тут в Україні 2001 і паяв без перекатки, то 9 із 10 вдавалося впаяти нормально, а один десь всерівно вилізе і вспучить текстоліт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...