Перейти до змісту

Який оператор кабельного ТБ є на Відродження 14а?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Старша людина з того будинку попросила взнати, який кабельний оператор там надає свої послуги (найдешевший варіант), а я взагалі ніколи не цікавився кабельним ТБ ("по слуху" крім Аверса і Волі навіть згадати нікого більше не можу)... Хто в курсі, підкажіть, хто з провайдерів там є? Це будинок Відродження 14а, де "Експрес Там-Там"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, jack74 сказано:

крім Аверса і Волі навіть згадати нікого більше не можу

Якщо є можливість - підключайте "Домтелеком" (датагруп) - якість краща ніж у згаданих вище провайдерів, ціна нижча, канали кращі.

0 800 21 00 00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в смислі "якщо є можливість"? Типу якщо там присутній Датагруп зі своєю роздачею? Ну то звідки ж я знаю :) Тому й запитую

А дзвонити... на загальний колцентр... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав їм у форму-заявку, буквально за пів-години вони передзвонили самі :)

@Bliksss подякував! :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а він там є?

І в Аверса що, досі немає нормального сайту, де б можна було щось толком побачити? Аверс-телеканал є, а Аверс-провайдер нема... І дійсно, а нафіга розвиватись...Шо були "село-ТВ" 15 років тому, таке й досі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barugan сказано:

Самий дешевий то аверс.

Можливо, на гривню-другу і дешевше, бо в цьому році вони ще не піднімали ціни,

але ті канали які в них входять в самий дешевий пакет - я і безплатно дивитись не хочу

В "домтелекома" - 65+ каналів за 39 грн. (це після подорожчання).

А, ще один момент, Воля і аверс - користуються старими мережами, які свого часу проклав аверс,

а тут - мережі відносно нові )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Bliksss сказано:

Якщо є можливість - підключайте "Домтелеком"

 

як це вони так підключають??

де можна глянути повний список каналів?

 

 

Підключення:

Для прийому сигналу існує спеціальне обладнання, яке підключається через один кабель — ніяких зайвих дротів у квартирі. Після оформлення заявки на підключення, співробітники компанії в зручний для абонента час виконають підключення та налаштування телеканалів. Користувачам надається можливість підключити послугу телебачення на один або більше телевізорів. Перелік телеканалів і міст мовлення постійно збільшується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

А, ще один момент, Воля і аверс - користуються старими мережами

 

Воля купила Аверс з його старими мережами.

 

зараз новий-старий Аверс, прокладає мережі з новим кабелем   (з 1січня2017р   20грн 52канали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Аверс-телеканал є, а Аверс-провайдер нема

Аверс провайдер як ви написали, "майже" є власністю ДонбасМедіаГруп

 

3.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Bliksss сказано:

Можливо, на гривню-другу і дешевше, бо в цьому році вони ще не піднімали ціни,

але ті канали які в них входять в самий дешевий пакет - я і безплатно дивитись не хочу

В "домтелекома" - 65+ каналів за 39 грн. (це після подорожчання).

А, ще один момент, Воля і аверс - користуються старими мережами, які свого часу проклав аверс,

а тут - мережі відносно нові )))

Ціна менша в 2 рази:0011: А канали практично ті самі, що у волі (основні укр.канали дають всі провайдери, а якщо в людини є бажання дивитись якісь додаткові типу евроспорту, рибалки та т.д. то і плата більша). Так шо не нада бла...бла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Barugan сказано:

а якщо в людини є бажання дивитись якісь додаткові типу евроспорту, рибалки та т.д. то і плата більша). Так шо не нада бла...бла...

В "мінімальному" пакеті в домтелекома, вже є рибалка, H2 (history), AMC, TV1000,TV1000Action,TV1000Comedy,TV1000русское кино,Nikelodion? Nikelodion Jr., і ще купа каналів, ну і звісно ж, українські. Де бла-бла? вірніше хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось - 52 канали Аверса, є тут що дивитись? А от за 55 грн. у них вже майже 100 каналів, половина з яких шлак яуий ніхто дивитись не буде, тобто, реально каналів 50-60, але за 55 грн, а не за 39 як в домтелекома.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, biathlonfan сказано:

А ще мав бути Євроспорт, а по факту не оказалось.

Часом - з'являється, часом - пропадає... Але, то і добре що пропав, одного разу дивлюсь змагання і чую "щось не те з коментаторами", щось дуже вихваляють кацапів і т.п., а ж потім дійшло, що це - eurosport russia :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...