Перейти до змісту

Продам HDD 1TB 7200rpm 32MB


Рекомендовані повідомлення

Свій жосткий диск Seagate Barracuda 7200.12 1TB 7200rpm 32MB ST31000528AS 3.5 SATA 

 

2.jpg

 

 

Ціна: 1100грн

тел. 099-90-195-09

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 минут назад, Starscrem сказал:

А вже бедикі появились ай ай ай і за таку ціну :D

так суть в тому що не давно 2-х теребайтні тут же на форумі дешевше продавали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Starscrem сказал:

А вже бедикі появились ай ай ай і за таку ціну :D

ще до бедів далеко, вже 2роки так працює.

ТОРГ ніхто не відміняв! ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Sashapetrash сказал:

 

так суть в тому що не давно 2-х теребайтні тут же на форумі дешевше продавали

найдіть мені 2терабайта в такому стані за таку ціну))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, EXCLUSIVE сказал:

найдіть мені 2терабайта в такому стані за таку ціну))) 

ось таке щось, навіть вроді як варіант

https://www.olx.ua/obyavlenie/zhestkie-diski-na-2tb-sata3-st2000vx002-IDoO2Zo.html#f6b3299b34

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Sashapetrash сказал:

ось таке щось, навіть вроді як варіант

https://www.olx.ua/obyavlenie/zhestkie-diski-na-2tb-sata3-st2000vx002-IDoO2Zo.html#f6b3299b34

 

Заради інтересу набрав - "зараз абонент знаходиться поза зоною досяжності..." :lol:

якщо чесно 1 вінт на всю Волинську область...

 

як вже розвели флуд то давайте....я свого дешевше продам, питань нема....буде торг, хай люди пропонують ціну)))

але ви мені найдіть в такому стані +/-, щоб без бедів, з смартом ОК на 2 ТБ за 1100грн (а може і дешевше купите, ваша справа), і я вам ще зверху 100грн на пиво = ) , ітого = 1200грн. ???

 

якщо адекватно дивитися на речі, в норм стані 1гб-1грн! B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, EXCLUSIVE сказано:

найдіть мені 2терабайта в такому стані за таку ціну))) 

ЛЄХКО.
Один

Два

 

1 година тому, EXCLUSIVE сказано:

і я вам ще зверху 100грн на пиво = ) , ітого = 1200грн. ???

ну вище відповідь є.

1 година тому, EXCLUSIVE сказано:

якщо адекватно дивитися на речі, в норм стані 1гб-1грн! B)

Угу. Це було давно і не правда. 500-ку ще так можна продати, і все, що трошки менше. Далі ціни 0,5 грн /1Гб.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

ЛЄХКО.
Один

Два

 

ну вище відповідь є.

Угу. Це було давно і не правда. 500-ку ще так можна продати, і все, що трошки менше. Далі ціни 0,5 грн /1Гб.

 

 

всі ми знаємо оці замовлення через ОЛХ і тому подібне ....часто там теж купую...але ось HDD я б там не наважився брати поза межами регіону (тут в нас можна зустрітись, побалакати, взяти на манібек...) а там заплатите гроші і все., може прийти желізяка, яку ви на Новій пошті не підключите, і не проскануєте.... ну і просто кажучи нічого не зробите більше) того що багато лохотронів розвелосЬ) я особисту хочу 2ТБ, хороше б/у або нове з гарантією... але...я від своїх слів не відмовляюся, і ради принципу давайте Женя ви (або будь хто, хто там вище відписався) замовите мені HDD (заплатите свої кошти 800-1000грн, неважливо), коли він прийде, ми разом зустрінемся, протестимо його за бакалом пива/кави...і коли все пройде не гірше як в моєму скріні (вище) я дам вам за нього 1200грн., ОК?

 

ті хто вище відписався, ви навіть не збираєтесь купувати, чи торгуватись, ви просто написали, бо ви думаєте що ви одні експерти і знаєте скільки що коштує, за скільки що можна придбати, коштує... можна... всьому своя ціна - є різні покупці/продавці, є різна терміновість продажу.... сам люблю щось дешевше купити... :P але  особисто знаю що продам свій вінт за 800грн і не менше! а ні то буде дальше бути торент-сховищем....Але на рахунок 2шкі, за 1200грн. я не відмовляюсь! придбаю....  :) який експерт допоможе знайти??

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, EXCLUSIVE сказано:

 :) який експерт допоможе знайти??

я дав ссилку на 2-х людей.

Перший, має позитивну репутацію і відгуки з 2014 року. такому, я особисто, наперед плачу гроші, і в той же день відправляється товар. Трачу гроші лише на доставку товару.

Інший, ще не має репутації. Але все легко перевіряється. Прохання надати потрібні тести і т.д. Так, доведеться "попасти" на пересилку і наложку. 

 

Купую на Оверах давно. Як і продаю.

Були покупки/продажі овер 10К грн.  Гроші, звісно ж, наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Zheny@ сказал:

я дав ссилку на 2-х людей.

Перший, має позитивну репутацію і відгуки з 2014 року. такому, я особисто, наперед плачу гроші, і в той же день відправляється товар. Трачу гроші лише на доставку товару.

Інший, ще не має репутації. Але все легко перевіряється. Прохання надати потрібні тести і т.д. Так, доведеться "попасти" на пересилку і наложку. 

 

Купую на Оверах давно. Як і продаю.

Були покупки/продажі овер 10К грн.  Гроші, звісно ж, наперед.

 

ссилку ви дали, дякую... :beer: , а Ви мені дасте гарантію що там все так насправді як на словах??? чи якщо прийде щось не те - то ви мені повернете кошти? де гарантія!?! 

я не хочу витрачати час і шукати/замовляти/забирати/гроші пересилати....одним словом РИЗИКУВАТИ, і потім сканувати чи дійсно я виграв в даній ситуації...

купіть вінт дешевше, на своїх супер сайтах/посиланнях, і якщо з ним все ок - з мене 1200грн і пиво/кава. 

реально ж можна придбати за 1000грн, зверху на рівному місці приклеїти 150-200грн це вже гроші. я реальний замовник, можна зустрітися в місті, переговорити по ції темі, я від слів не відмовляюсь, а от замовляти "кота в мішку" якось немає бажання) ;) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, EXCLUSIVE сказано:

ссилку ви дали, дякую... :beer: , а Ви мені дасте гарантію що там все так насправді як на словах??? чи якщо прийде щось не те - то ви мені повернете кошти? де гарантія!?! 

Гарнтія - репутація чоловіка.

Перевірити вінта (принаймні смарт) можна прямо на НП. Є відповідний перехідник, втикнув в ноут і дивишся.

Ваше право.

Я нікого не силую, з рештою, я не перший це почав, хоча перший помітив і змовчав про надто високу ціну.

Вінтом цікавлюся, але також шукаю 2-3-4 Тб під файло-помойку / мультики та серіали в 1080р цілими сезонами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Zheny@ сказал:

Перевірити вінта (принаймні смарт) можна прямо на НП. Є відповідний перехідник, втикнув в ноут і дивишся.

А в мене немає ноута, і спец. перехідника....

і немає бажання ризикувати, перикидати кошти наперед, чи переплачувати за доставку/відправку теж не хочеться...бюджет же 1200грн.

А от в когось з форумчан при зустрічі придбав би даний девайс...)

 

На рахунок своєї ціни погоджуюсь, трошкі завишена, продаж не терміновий.

 

Оновлена ціна 950грн, ТОРГ!

 

Всім хороших покупок/продаж B)

Не треба кидати ссилки і збивати ціну, якщо ви навіть не збираєтеся купувати даний товар. (це не тільки про мою тему), завжди ж є торг :rolleyes: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, EXCLUSIVE сказано:

Не треба кидати ссилки і збивати ціну, якщо ви навіть не збираєтеся купувати даний товар. (це не тільки про мою тему)

воно то так, але це ж форум для спілкування, та й правилами  це не заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.01.2017 at 23:53, EXCLUSIVE сказано:

 

всі ми знаємо оці замовлення через ОЛХ і тому подібне ....часто там теж купую...але ось HDD я б там не наважився брати поза межами регіону (тут в нас можна зустрітись, побалакати, взяти на манібек...) а там заплатите гроші і все., може прийти желізяка, яку ви на Новій пошті не підключите, і не проскануєте.... ну і просто кажучи нічого не зробите більше) того що багато лохотронів розвелосЬ) я особисту хочу 2ТБ, хороше б/у або нове з гарантією... але...я від своїх слів не відмовляюся, і ради принципу давайте Женя ви (або будь хто, хто там вище відписався) замовите мені HDD (заплатите свої кошти 800-1000грн, неважливо), коли він прийде, ми разом зустрінемся, протестимо його за бакалом пива/кави...і коли все пройде не гірше як в моєму скріні (вище) я дам вам за нього 1200грн., ОК?

 

ті хто вище відписався, ви навіть не збираєтесь купувати, чи торгуватись, ви просто написали, бо ви думаєте що ви одні експерти і знаєте скільки що коштує, за скільки що можна придбати, коштує... можна... всьому своя ціна - є різні покупці/продавці, є різна терміновість продажу.... сам люблю щось дешевше купити... :P але  особисто знаю що продам свій вінт за 800грн і не менше! а ні то буде дальше бути торент-сховищем....Але на рахунок 2шкі, за 1200грн. я не відмовляюсь! придбаю....  :) який експерт допоможе знайти??

 

 

Братюнь удачі тобі в твому продажі скажу лише одне говорити багато і красиво ти вмієшB)...... Я магнітолу через OLX купував скажу так не дешева но хороша старенька перевірена часом техніка JVC ......пересилав її мені мужичок із Харьківскої області просив передоплату 20% від вартості суми Вніс її я тай він переслав мені цей мажик, не обманув я решту суми і за посилку заплатив на новій пошті ... магнітолка виявилася робоча все супер Супер гуд=) Я залишився дуже нею довольний як слон)) Протестувати її я не міг на новій пошті знаєш таскати із собою акумулятор я не можу із колонками чотирьма також....люди якось не так подивляться)))  Знаєш до чого я це веду просто є ще в цій країні порядні люди.Ти за всіх не говори!!!;)   А от ціну ти зразу виставив я і адмін та інші люди вже говорять за свого вінта просто захмарну .....) Ти подумав а вдруг найдецься л@х який купить в тебе цього вінта за 1100 грн. Як говорять без л@х@ і жизнь плоха да?)) Я бачив скан поверхні ну далеко не найс..... за таку ціну ти його не продасиш на цьому форумі ніколи. Десь 850 - 950 потолок за даний девайс. Мені особисто це не треба це твоя думка і твоя ціна. Я вон недавно купив WD 320гб -350грн.Ось це я думаю адекватна ціна ....Ну а скан поверхні кращий ніж у твого Терабайтника =) Удачі тобі....З повагою.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Starscrem сказал:

 

Братюнь удачі тобі в твому продажі скажу лише одне говорити багато і красиво ти вмієшB)...... Я магнітолу через OLX купував скажу так не дешева но хороша старенька перевірена часом техніка JVC ......пересилав її мені мужичок із Харьківскої області просив передоплату 20% від вартості суми Вніс її я тай він переслав мені цей мажик, не обманув я решту суми і за посилку заплатив на новій пошті ... магнітолка виявилася робоча все супер Супер гуд=) Я залишився дуже нею довольний як слон)) Протестувати її я не міг на новій пошті знаєш таскати із собою акумулятор я не можу із колонками чотирьма також....люди якось не так подивляться)))  Знаєш до чого я це веду просто є ще в цій країні порядні люди.Ти за всіх не говори!!!;)   А от ціну ти зразу виставив я і адмін та інші люди вже говорять за свого вінта просто захмарну .....) Ти подумав а вдруг найдецься л@х який купить в тебе цього вінта за 1100 грн. Як говорять без л@х@ і жизнь плоха да?)) Я бачив скан поверхні ну далеко не найс..... за таку ціну ти його не продасиш на цьому форумі ніколи. Десь 850 - 950 потолок за даний девайс. Мені особисто це не треба це твоя думка і твоя ціна. Я вон недавно купив WD 320гб -350грн.Ось це я думаю адекватна ціна ....Ну а скан поверхні кращий ніж у твого Терабайтника =) Удачі тобі....З повагою.;)

 

дякую, все правильно ти нанаписав, нічого проти немаю, є різні люди/продавці/покупці.... продаж в мене не терміновий)))

написав більшу ціну, щоб був торг) потім  оновив... 950ТОРГ присутній.... хай люди пропонують, а ні то хай крутиться на торентах)))

всім вдалих покупок/продаж! :beer::beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, EXCLUSIVE сказано:

 

дякую, все правильно ти нанаписав, нічого проти немаю, є різні люди/продавці/покупці.... продаж в мене не терміновий)))

написав більшу ціну, щоб був торг) потім  оновив... 950ТОРГ присутній.... хай люди пропонують, а ні то хай крутиться на торентах)))

всім вдалих покупок/продаж! :beer::beer:

Зразу потрібно писати можливий торг ...... а не от так бика за рога :D 1100 на!:lol:, Слово не горобець вилетить не впіймаєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...