Перейти до змісту

SUPER


sanbOK

Рекомендовані повідомлення

Simplified Universal Player Encoder & Renderer одина із самих потужних і простих програм для кодування відео.

Simplified Universal Player Encoder & Renderer це універсальна програма для перегляду і кодування мультимедіа файлів. Simplified Universal Player Encoder & Renderer відтворює і кодує більшість сучасних аудіо та відео форматів і містить усі необхідні кодеки. Підтримується відтворення відео в форматах 3GP, AVI, FLV MKV, MPG, MOV, MP4, OGG, QT, RM, SWF, TS (HDTV), VOB, WMV і т.д. та аудіо в AAC, AC3, AMR, MMF, MP3, OGG, RA, WAV, WMA практично всі формати конвертуються між собою (у мене WMV інколи матюкається але рідко). При кодування відео можна налаштувати основні параметри (бітрейд, частота кадрів, кількість каналів). Simplified Universal Player Encoder & Renderer має вбудований модуль аналіза файлів, відображаючий теги та основну технічну інформацію вихідного файла. Крім того програма дозволяє програвати і зберігати потокове відео, яке передається по протоколам MMS, RTSP і HTTP (якщо чесно я цим ніколи некористувався)

Скріни приточую

post-3233-1208364473.jpg

1. Загальний вигляд програми та формати в які можливо перекодувати відео якщо воно "небите" (хоча досить добре і "биті" відео кодує мені нераз допомагав відновити файли)

post-3233-1208364674.jpg

2. Можливість зміни бітрейду відео (взяв наприклад найпоширеніший на мою думку *.avi) від 64 до 29040 kbps (жир!!!!!!!!!!!!!!!!)

post-3233-1208364777.jpg

3. Можливість вибору аудіокодека (формату звуку)

post-3233-1208364894.jpg

4. Можливість вибору відеокодека (досить корисна штука), та деякі опції відео тіпа контраст і т.п.

post-3233-1208365200.jpg

5. Зміни тем - в старіших версіях цього небуло

Тут я коротко описав SUPER v2007 build 23 в неті бачив версію SUPER v2008 build 30. правда ще нескачав якщо хтось знайде пряму ссилку скиньте буду вдячний.

Мінусом програми є те що вона трохи довго кодує відео (якщо поставити великий бітрейд), але час кодування більше залежить від комп*ютера на якому кодується відео.

Плюсом є те що кодувати можна велику кількість форматів, "биті" відео (в більшості випадків), різноманітність налаштувань та простота в користуванні

http://files.cnews.ru/soft/win/17168/SUPER.zip <<<---------------------------- качати тут 26.78 mb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однако всеже стоило обозвать топик не абривиатурой а полным названием .. ибо вводит в заблуждение.... нихарашо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однако всеже стоило обозвать топик не абривиатурой а полным названием .. ибо вводит в заблуждение.... нихарашо

якби я написав Simplified Universal Player Encoder & Renderer то усі б зрозуміли. дотого ж в "шапці" програми непише Simplified Universal Player Encoder & Renderer а пише просто СУПЕР. СУПЕР це просто скорочена назва і я думав що вона буде біль зрозуміла ніж Simplified Universal Player Encoder & Renderer. wacko.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назву топіка відредаговано.

добре наступног8о разу буду розписувати і підписувати як для ламерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ображайся .. так действительно лучше!:D

все проїхали я необажаюсь................ на помилках вчимося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...