Перейти до змісту

Змащення пластикових шестерень


Basil

Рекомендовані повідомлення

Порадьте, чим краще змащувати пласмасові шестерні в редукторах китайпрому.

Ну і де оптимально придбати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силиконовая смазка, густая, для пластассовых шестерен, так же используется в пищевой промышленности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, силіконова змазка. Найчастіше зустрічається у вигляді спреїв в автотоварах (навіть в супермаркетах типу Там-Там, Наш край)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

силіконка (спрей) в мене є, але ж вона рідка. хіба вона буде триматись на зубцях?

я думав щось накшталт технічного вазеліну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, romanc сказано:

Силиконовая смазка, густая, для пластассовых шестерен, так же используется в пищевой промышленности.

"імя, сєстра, імя"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в батьковому гаражі так звану "синю" смазку... Колись батько казав, що привіз з луцького військового аеродрому.

Питання наступне: що це за мастило, як воно дразниться? і чи можливо використати для пласмасових шестерень, чи роз"їсть?

IMG_20170110_115506.jpg

IMG_20170110_115521.jpg

IMG_20170110_115620.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ЦИАТИМ-221(хоч він і на силіконовій основі), ні  ота "з епіцентру" (там взагалі не зрозуміло з чого вона) не підходять. Для ПЛАСТМАСОВИХ ПАР шестерен лише СИЛІКОНОВА, а в ідеалі ще й тефлоном. 

 

"Китайпром"? Китайпром різний може бути... Як іграшка одноразова, там і музцентр чи м'ясорубка...

Взагалі, якщо це щось невідповідальне (напр. іграшка), то можна чим хочеш, навіть і вазеліном медичним. А якщо щось потрібніше, то потрібно шукати, щоб чітко було вказано, що для пластмаси, бо інші можеть її розчиняти.

За спрей не переживай, він після нанесення змінюється, загусає і прилипає. так би мовити.

Але для пластмасових пар шестерен взагалі йдуть спеціальні силіконові змазки, вони як сметана густа. Напр. від Liqui Moly змазка 3312 Silicon-Fett якщо для пар шестерен "пластмаса-пластмаса" (типу музцентри), чи змазку 3352 THERMOFLEX, якщо для чого відповідальнішого потужнішого (типу м'ясорубки, кухонні комбайни, де різні пари "пластмаса-метал")

 

До речі, спеціально для пластмасових шестерен магнітофонів колись змазку продавали хлопці на радіодеталях на Варшавці, в шприцах

 

ПиСи: ту  Синю пам'ятаю (марки не знаю), вона гарно підходила для ШРУСів, але відповідальну пластмасу я б нею не мазав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romanc сказано:

У меня такая, ищите аналогиKIMG0060.JPG

вона для харчової промисловості, тому і ціна відповідна... допуск Н-1 найвищий 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, ті що мають допуск для харчової, ті вартують немало... А є ще "елітні" змазки від Molykote (напр. EM-30L), котрі використовуються в банкоматах :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...