Перейти до змісту

Як під'єднатись до інтернету в селі.


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Шукаю пораду, як під'єднатись до інтернету в далекому селі в Ковельському районі. Можливо якийсь супутниковий інтернет, і бажано контакти або "наколку" на виконавців. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три джі від МТС за допомогою юсбі модему і зовнішньої антени на високій мачті для впевненого прийому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@wasistdas ти це робив?

 

@prijmak Інтертелеком таким займається. По домовленості можуть і на пробу сигналу дати обладнання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да... Назву села було б добре вказати... ВОЛНЕТ - нє? В мене батьки такий підключили. Норм. http://volnet.net.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як із Інтернетом у сусідів? Можливо, вже все продумано і собі таке поставити. Чи @prijmak перший?. Бо "тягнути" буде тільки те, яке має впевнене покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, wasistdas сказано:

Три джі від МТС за допомогою юсбі модему і зовнішньої антени на високій мачті для впевненого прийому.

то останнє, що варто підключати... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

то останнє, що варто підключати... імхо

+1

 

як на мене то зараз лайф взуває всіх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli і лайф далеко не втік, я взагалі про ЖееСеМ-операторів як клас, тим паче, є в мене сумнів, що у віддаленому селі вже є ТриЖе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil в мене теж ніби далеко, 50км в одну сторону,  пряма видимість 37км.   але багато пагорбів і ліси....

 

водафон ледь завантажує сторінки,  а з лайфа можу дзвонити по вайбері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддаленість від Луцька, то ще не показник... назвіть своє село, тоді розглянемо детальніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@prijmak от і чудово... volnet поки там не світить, тому раджу дивитись в сторону інтертелекому, судячи з їхньої карти, то там навіть ТриЖеТурбо тягне.

тариф вибирай сам... але напевно для якісного прийому сигналу потрібна буде зовнішня антена, попитати можеш тут бевешну... направляти трошки лівіше ніж на південь (с. Навіз Рожищенського району) , антену ставити вертикально, як на фото і підіймати якнайвище.antenna_CDMA-800.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є стаціонарний (може і в доброго недалекого сусіда) телефон, то на сайті Укртелекому

_http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/subscribedsl_init_groovy/?site_page

можливо перевірити і замовити можливість підключення.

Знаю, в інших селах користуються. Трохи дешевше, ніж Інтертелеком.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, jack74 сказано:

@wasistdas ти це робив?

В мене зараз так,тариф 70 гривень /місяць,29 гіг-по гігу на день. Розмовляю по скайп,дивлюсь відео без ривків і підкачок.Антена як на фото вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Кум в сусідньому селі УГЛИ , користується інтертелекомом без антени модем висить біля вікна в сторону села Навіз, поставите антену повинно нормально працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, wasistdas сказано:

В мене зараз так,тариф 70 гривень /місяць,29 гіг-по гігу на день. Розмовляю по скайп,дивлюсь відео без ривків і підкачок.Антена як на фото вище.

 

А де саме ви користуєтесь, і яку антену використовуєте, на скільки децибел і який кабель, звичайний 75ом. чи щось 50ом.?

Якщо користуєтесь постійно є резон замовити рік без абонплат.

 

Я купив ось таку антену для підсилення UMTS  на 21дбм/

2017-01-05 22.31.51.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с Жабка. Антена YJ 18 800,мачта десь 8 метрів.Користуюсь непостійно,тому і беру помісячно,раніше взагалі було подобово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Laborant сказано:

Якщо є стаціонарний (може і в доброго недалекого сусіда) телефон, то на сайті Укртелекому

_http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/subscribedsl_init_groovy/?site_page

можливо перевірити і замовити можливість підключення.

Знаю, в інших селах користуються. Трохи дешевше, ніж Інтертелеком.

 

навряд чи там є укртелеком, село далеченько й невеличке... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Basil сказано:

навряд чи там є укртелеком, село далеченько й невеличке... імхо

Швидше, що так. Ввів тел. сільради із Вікіпедії, нема доступних тарифних планів. Просто це дешевше по обладнанню і швидкість в селах майже та сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

а краще дві подовжених і спарено

фото

IMG_5506.jpg

Hide

Гарна робота, а кабелі як зєднуєте спаюєте?

 

В мене кабель 50ом., від антени іде з 2 кусків зєднаний бочкою ну і F, кабель товстий в F не поміщається (інтернет MTS CONECT CDMA 450 працює не стабільно) хочу спаяти кабелі для кращого контакту.

2016-12-31 16.39.10.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, @leg сказано:

... кабелі як зєднуєте спаюєте?

Нам так приїхало для монтажу, тобто вже спарені, але ніяких симетруючих погоджуючих петель там нема. Думаю, просто паралельно спаяні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...