Перейти до змісту

В Києві-"Троєщина",в Москві-"Бутово",а в Луцьку?


vadim7000

Рекомендовані повідомлення

В 10.01.2017 at 17:01, romaxa11 сказал:

Я писав про бригади. Найбільша стрєлка малолєток за моєї пам'яті налічувала +170 чоловік расової бритоголової гопоти. Оті часи вже минули і це не так погано. Також минули часи коли вулиця на вулицю, і район на район з штахетами, ланцами і палками з цвяхами. А ареал одиничних гопніків необмежений нічим. Ви їх зустрінете і в Парнижі, і в Нью-Йорку, і в Сіднеї, і в Луцьку.

Люто плюсую. Хто тут є з "старих" згадайле ліхіє восьмідісятие - дівяностиє.... Дискотека "бочка" на ст. юних техніків біля архіву.... Туда йти без шматка арматурини в рукаві взагалі не треба було. Можна було так відгребти, по повній програмі. Я тоді був з категорії "мєсних", жив на 33, знався з пациками з навколишніх дворів, і неодноразово приймав участь в бійках двір на двір, район на район. То тоді "Троєщиною" був кожен чужий район, вечором. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

@SunSeth , мені батько вже розповів за цей випадок, він якраз недавно з чергування з заводу йшов, проходив повз того банку, бачив автоматників... Ну що можу сказати...від Привату ні один район не застрахований. Це скоріше виняток з правил, тим паче пограбування банку, це не рядовий випадок і до районної гопоти не має ніякого відношення. Наприклад, в центрі ЦУМ колись спалили, ти ж не будеш з-за цього центр міста "Троєщеною" називати. "Мирні мешканці" району не постраждали, охорона спрацювала оперативно, респект. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Юріч said:

Ну що можу сказати...від Привату ні один район не застрахований.

Те, що грабувати його вирішили не на гопівському 40-му чи 33-му це, канєшно, соупадєніє. Стріляють і гранатами розкидаються тихо так, по-сімейному.

Да, а центр наш останнім часом гірше "Троєщини".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth , це суто твоя предвзята думка. Розкажи но мені свою версію пограбування банку саме на ДПЗ, раз це не "соупадєніє".  Я живу на ДПЗ 15-й рік. І таких резонансних випадків на районі ну можливо 2-3 було... Ще більярдна "Зебра" згоріла і вроді якийсь ман'як по місцевій рощі шлявся... А в основному на 99 % район такий, яким я його описав, і тому підтвердження місцевих мешканців-бордівчан.

Я ж не стверджую, що в нас тут Люксембург, буває і квартири грабують і колеса з машин знімають...Але це настільки рідко в порівнянні з іншими районами, що називати ДПЗ "Троєщеною" язик не повернеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Юріч сказано:

Я ж не стверджую, що в нас тут Люксембург, буває і квартири грабують і колеса з машин знімають...Але це настільки рідко в порівнянні з іншими районами, що називати ДПЗ "Троєщеною" язик не повернеться.

тепер ще й банки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, ніби якась частина форуму чекала цього пограбування, щоб дорікнути @Юріч у 

:0138:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver , ти ще не до кінця проснувся? Почитай на пару постів вище. Ви мені тут всі зараз той банк будете "тикати" тільки з-за того, що я назвав ДПЗ тихим, сімейним районом? Так я і після цього "банку" буду це стверджувати. Так як, ще раз повторю, це НЕ рядовий і поодинокий випадок, і до благоприємності району не має відношення. Більше на такі випади по поводу пограбування Привата відповідати не буду. Я висказав свою точку зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, CosmoPilot сказал:

Здається, ніби якась частина форуму чекала цього пограбування, щоб дорікнути @Юріч у 

:0138:

 

В точку)). І один поперед одним біжать в цю тему, щоб запостити цю новину, навіть не читаючи, що до нього вже це запостили)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Юріч сказано:

@Zevs_Isver , ти ще не до кінця проснувся?

э таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі райони стали набагато спокійніші. Якщо колись коштували братки, то тепер цю посаду займають менти .

Якщо колись в село страшно було заїхати щоб не відгребсти, то тепер місцеві бояться приїжих. І як сказано раніше: ера інтернету міняє людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

@SunSeth називати ДПЗ "Троєщеною" язик не повернеться.

я 8 років прожив у Києві, на Троєщині бував всього разів 3-4, і то там красиво гуляти літом. Рідко не тому, що там "бандитський район", а тому, що в будний хрін доїдеш по заторам, а у вихідний уже впадло кудись сунутися. У Луцьку за своїх майже 30р я на ДПЗ був двічі - купував оперативку і проходив співбесіду -> досить далеко, там немає нічого цікавого, якихось торгових центрів, кінотеатрів, парків, тому я також вважаю ДПЗ аналогом Троєщини - звичайний відлюдний спальний район. (не в образу) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Віталька сказано:

У Луцьку за своїх майже 30р я на ДПЗ був двічі - купував оперативку і проходив співбесіду -> досить далеко, там немає нічого цікавого, якихось торгових центрів, кінотеатрів, парків, тому я також вважаю ДПЗ аналогом Троєщини - звичайний відлюдний спальний район. (не в образу) 

Ну на рахунок парків - не погоджуюсь, там є парк і досить непоганий, кілька супермаркетів, купа кафешок (барів) :friday: є навіть один чи два нічні клюби :90:... але, без власного автотранспорту добиратись важкувато, особливо після 20.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю і свої 5 копійок

Багато хто розказує свої враження, основуючись на спогадах подій кінця 90-х, початку 2000-их, коли було процвітання дрібного криміналу. Тоді кожен район вважався неблагополучним, чи то 33-ій, дпз, львівська чи привокзальний - гопників і наркоманів хватало кругом. 

 

Зараз, на мою думку, криміногенна обстановка покращилась, і гуляючи по всім вулицям міста особливої різниці в плані безпеки не відчувається. Звісно, що шанс наткнутись на неадекватів є завжди, але порівнюючи з іншими містами України, Луцьк є одним з найбезпечніших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталька сказал:

там немає нічого цікавого, якихось торгових центрів, кінотеатрів, парків, тому я також вважаю ДПЗ аналогом Троєщини - звичайний відлюдний спальний район. (не в образу) 

 

Під цей опис підходять більшість районів Луцька. Скільки в нас тих кінотеатрів і торгових центрів? І де вони всі кучкуються? Будем разом рахувати? А парк, супермаркетів, барів, навіть спортклубів вистачає, басейн поруч... Візьмем такі райони як (не в обіду) Дубенська, Вишків, Красне, Вокзал (той що Гулака-Артемовського), Відродження...Багато там парків, кінотеатрів, торгових центрів? Так що на ДПЗ все добре з цим... Ще б кінотеатр, хоча він і не потрібен, хоч кудись з дітьми виїзджаєш в місто)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі ці райони поєднує одна дрібничка - їх більшість знає і легко потрапити місцевим транспортом в інші точки міста, не говорячи про ДПЗ.

я не хочу везти дебати, це моя думка, я до 11 класу навіть не знав, що у нас є район ДПЗ, вчився і гуляв 33-40-центр, проїзджав часто через вокзальну і відродження.

Троєщина не така вже і "відбита на всю голову", Борщагівка набагато кримінальніша та сіріша. Троєщина це тихий спальний район з дуже чудовими багатоповерхівками та новобудовами, дитячими майданчиками, широкими дорогами, але це лівий берег, і це вже клеймо, так як люди тусуються, працюють і відпочивають на правому березі міста (крім літа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Віталька , ось і ДПЗ на лівому березі Стиря, і певно на ньому також клеймо незаслужене. А якщо вже брати від центру, то певно до ДПЗ ближче їхати ніж до того ж 40-а кварталу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

@SunSeth , ну не тошни вже, ок? Прям масова бійка, піврайона на піврайона...Ти і надалі будеш раз в місяць висмикувати якісь інциденти, які трапляються на ДПЗ і яких немало біля славнозвісних нічних клубів щотижня? До речі, на районі про бійку малолєток ніхто не чув і навіть не обговорюють. Звичайне діло, яких є і було по всіх районах, а також в пору нашої молодості. Так що збийся, Америки ти не відкрив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч нєєєє, ГПЗ тут ні до чого ...

скоро ж "вибори-вибори депутати кандидати_в_мери - самі знаєте хто :)" от і ВартаПорядку вирішила засвітитися.... і броніки провітрити заодно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Однозначно, підкупили представники з ДПЗ.

 

Назвали «найкриміногенніші» райони Луцька

У Луцьку ще з 90-х років найкриміногеннішими районами залишаються спальні райони, зокрема 33-й та 40-й квартали.

Про це розповів начальник Луцького міськвідділу поліції Олег Кічук під час сесії міської ради у вівторок, 21 березня.

За його словами, у цих районах є проблеми із освітленням та камерами. Проте, Кічук переконує, що є працівники «у формі та без форми», які затримують у разі потреби грабіжників.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...