Перейти до змісту

просимо допомогти продуктами


Мар'яна2888

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, прошу допомогти крупами,молоком,медом,побутовою хімією. Мої кошти були витрачені на аптеку- з вересня захворіли втреттє дівчатка, 3-ий тиждень вдома, бронхіт, ліки, інгалятор, робили флюрографію(на чеку лише половина потраченого на ліки). Тата нема уже майже 6 років .Мій номер:0971462726. Карта наша: 5168 7556 2126 8321, дякуємо

WP_20161205_19_29_51_Pro.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

@Dima4s я таких (ми самі нє мєсниє отсталі от поєзда) шлю на йуг. 

Заціни як гарно написано. Психологічно чітко. Циганську говірку нагадує.
В неті об"яви де вона ж просить ще купу всього..... всюди невзначай картка привату і купа інших реквізитів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут психологія?Якщо ви в неті рилися,то й документи бачили....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Мар'яна2888 said:

Карта наша: 5168 7556 2126 8321

Цілого табору? Чи ПАНАС МАР'ЯНА ЮРІЇВНА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазолван тот самый амброксол за 10грн, в аскориле бромгексин и гвайфенезин, те самые отхаркивающее что и амброксол (тройная доза, зачем?). Сальбутамол показан если есть бронхообструкция, ингаляции если человек не может по каким-то причинам пить таблетки.

Флюорография не показатель, нужно делать рентген грудной клетки. Ребенку показан постельный режим, принимать много жидкости, увлажнять и проветривать комнату. Рекомендую впредь проявлять интерес к назначению врача, тогда и не будет тем "помогите мне, просрали все деньги на лекарства"

p.s. хорошо что хоть не назначил разные "противовирусные" средства, типа гробприносин, которые имеют ноль эффекта, а почки садят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а на смартфон в нас грошей вистачає значить. Продай смарт, купи поїсти. Візьми роботу додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на циганів не схожі)

https://m.facebook.com/100010309875348/albums/148739535479708/

адреса.

81151, Україна, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с.Давидів, вул.Галицька, 22, кв.9

не знаю як ви, а я пару кг крупи вишлю. всяке може бути. якщо неправда то на совісті її лишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, lanima said:

не знаю як ви, а я пару кг крупи вишлю. всяке може бути. якщо неправда то на совісті її лишиться.

 

Перша думка яка напрошується: а, що сусіди, односельчани біди не бачать? Який сенс просити допомоги у сусідній області, якщо можна піти до тих хто живе поруч, у сільську раду, у районну раду. На місці люди краще знають ситуацію і якщо справді біда - допоможуть. А так, моя думка - розводняк. Шукають лохів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, phantom сказано:

 

Перша думка яка напрошується: а, що сусіди, односельчани біди не бачать? Який сенс просити допомоги у сусідній області

так само як продавати класну відеокарту за пів ціни на ОЛХ,

типу ніхто з місцевих не купить на таких умовах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

типу ніхто з місцевих не купить на таких умовах

місцеві по рогах можуть настукати, а зробити це на відстані 500-1000км складніше :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Deemon сказано:

місцеві по рогах можуть настукати, а зробити це на відстані 500-1000км складніше :)
 

тому треба щоб цей розділ ЖОРСТКО модерувався, інакше перетвориться в зборище "розводняка" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходите до Палыци, если не разводите, помогут продуктами.

У Там-Тама и Варшавки ходит бабка со скрипучим голосом - профессиональная попрошайка, просит, чтоб купили ей водичку,  сок и т.д. если ей покупают воду или сок и при ней открывают, демонстративно отворачивается и уходит. Вечером тянет по 4 огромных пакета еды каждый день , похоже, что сдает где-то. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.12.2016 at 19:45, romanc сказал:

 

Сходите до Палыци, если не разводите, помогут продуктами.

 

Чек на фото со Львовской области

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://lifeinua.com/ru/board/obl-279918.html

Quote

З серпня 2015 року приходиться просити допомогу у посторонніх

Велике прохання-ІНТИМ НЕ ПРОПОНУВАТИ.Надокучили уже дзвінки з тими пропозиціями.

хто зна, але якось воно багатослівно і нещиро здається,

каже поможіть продуктами і дає карту банку,

а може ми усі уже занадто скептичні... не знаю, що то за село, але вже якби зовсім скрутно то чим чи а крупами і картоплею допомогли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Revolver сказано:

каже поможіть продуктами і дає карту банку,

гарно спланована акція, все по правилах - кудись іти і слати продукти облом, а 50 грн на картку - то ми запросто, і йти нікуди не треба, і совість чиста (можна записати себе в благодійники)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

1)Я працюю,прибираю,на фермі у сезон в сусідньому селі.2)Моя мама працює за мінімальну зарплату,більше бабів і дідів нема.3)Батько з жовтня 2015,опісля встановленого діагнозу-Негоджкінська лімфома,проходив хіміотерапії .Чорнобиль дав свої наслідки,тато був ліквідатором першої категорії.Помер тато 1 листопада.4)Депутати виділили одноразово 10 тисяч гривень(погугліть скільки коштують препарати для хімії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тато пройшов 6 курсів хіміотерапії у 5 лікарні Львова,відділення гематології та 9 в лікарні при Київському інституті радіаціаційної медицини,який навідміну від 5 лікарні,забезпечений необхідними препаратами.Ми докупляли дріб'язкові і ліки для прийому у перерві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 жовтня тата забрала швидка у Винниківський госпіталь,він задихався вночі,інгалятор не помагав.УЗД показало застіц печінки,кісту у лівій нирці та асцит,який і видно було ззовні.23 -перевели в 5 -у;3 дні в реанімації.При пункції викачали 2.5 л води.Ноги відмовили повністю.1 листопада ми викликали приватну швидку Айболит,яка має гамак для переносу тяжкохворих,лікар зранку сказала,що сьогодні вдень чи вночі ....Тато нічого не міг їсти з 28 жовтня,пив лише воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 16:30 тато помер.Сусіди зібрали 1400 на похорон.Важко,багато незробленого,недоробленого....боргів...Та вдома опустошіло і це найважче....Тато за Чорнобиль отримував 200 гривень в місяць....це сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пенсію по інвалідності зробили через 3 місяці після подання документів,але вона уже не потрібна.Тато лише раз скористався інвалідським посвідченням для покупки білету з Києва зі знижкою.Тата уже не вернеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відповіла на питання.Карта неактивна.Крупи маємо.За 7 років втратила-чоловіка,бабу і тата.P.S.Моєму смартфону 6-й рік.Татову пенсію за 3 місяці (яку дають на похорон)дадуть опісля переоформлення квартири за 6 місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Мар'яна2888 сказал:

Татову пенсію за 3 місяці (яку дають на похорон)дадуть опісля переоформлення квартири за 6 місяців.

з якого перепугу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...