Перейти до змісту

Вікна КінгПласт (субсидійна програма)


Soprano

Рекомендовані повідомлення

Зателефонували сьогодні батькам з фірми КінгПласт які якби працюють по субсидійній програмі зі знижками -30%.

Знаходяться вони на Ковельська 1, 3й поверх.

Зайшов я до них сьогодні, мені порахували ціну вікон, профіль WimTech, фурнітура Vorne, вікно 1.37м на 1.35м, 4 камерне, площа вікна 1.85, ціна по знижці 2600 грн за саме вікно, одна створка підкривається.

За аналогічне глухе просять 1900 грн зі знижкою.

 

Суть питання: хто, що за них чув? Як ціна з урахуванням знижки, так як я в вікнах не дуже кумекаю. Підкажіть хто в цьому працює/крутиться. Що за профіль і фурнітура, як вони ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Ви походіть по інших конторах. Може таке статися, що знайдете дешевше і без субсидійної знижки. Так мовити бізнес по украінскі, Sale up to 70%

От власне чому я цю тему і створив )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Soprano сказал:

Зателефонували сьогодні батькам з фірми КінгПласт

менв тоже десь тиждень тому дзвонили. вроді би то Кінг Пласт, Львівські склади які почали вивчати Луцький ринок. Але на скільки я памятаю то виявилося, що мова йде про безвідсоткове кредитування 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Якщо директор Навроцький Сергій, і зараз вони знахїодяться на Данила Галицбкого, то в них замовляти не варто. Ніби вони представники Стеко, а монтаж виконують похабно, та й свої гарантійні обов'язки, прописані в договорі, не виконують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...