Перейти до змісту

LCD телевізори


Рекомендовані повідомлення

Мене от хвилює наша електромережа.Коли пропадає світло,чі мригає трохі і мій панаслонік почінає "клацати" зненацька то в мене всередині теж клацає :blink: Був випадок,ставили домофон і влізли десь не туди, напруга на поверсі "пішла гуляти".У сусідів навпроти лампочкі засвітились сяйвом а нас навпаки.Як почало тв ковбасити,доволі неприємно.Мож упсу яку поставити :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

я давно уже lcd телевизор, dvd'ху и av-ресивер подпёр упсом, причем APC'шным. чай не утюг, а сложная электронная техника - перепадов напряжения и включений/выключений боится не меньше, чем комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Варіанти -

- офіс - звичайнісінькі розетки на самому безперебійнику

- звичайний - через кабелі "спешіал" - такі що вставляються в УПС.

або ж подовжувач "упсовий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

УПС спасає не від перепадів напруги а її пропадання (переключиться на акумулятор), тобто якщо вона у вас в розетці 260 вольт замість 220, то й після УПСа буде 260. Для її пониження/підвищення треба ставити стабілізатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щось універсальне є?Я хочу наприклад на три розеткі лсд+тюнер+у майбутьньому системний блок.Не хочеться тих приборчиків наставляти і так купа кабелів і розеток у одному місці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає. Принаймні в продажі я не зустрічав. Для переліченої техніки вистачить стабілізатора на 1 кВт, але для запасу і щоб меньше грівся краще поставити на 1,5 - 2 кіловата. УПС - можете взагалі не ставити, хіба що тільки на комп. Міряв напругу на виході 3-х різних УПСів фірми APC під час роботи на акумуляторі - від 140 до 160 вольт. Для БЖ комп"ютера це нормально а для ЛСД телевізора - не впевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, але стабілізатор не вміє підтримувати роботу техніки, якщо напруги в розетці зовсім немає :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибираю 32" Philips. :)

Не скажете, що означає різниця в контрастності?..

Типу чим більше ххх:1 тим краще при однаковій ціні?..

http://www.podberi.tv/lcd/philips/32PFL5403.htm

що скажете?

Розраховую сумою до 5000 грн. Чи путнього нічого не знайду за таку ціну?

А ось цей?

http://www.avsale.ru/inf/2383/

HD Ready.. але Динамическая контрастность 7500:1, Контрастность 1200:1 ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Эльдорадо акция на телевизоры SONY

сотрудники представительства японцев тут в шоке :)

зайди - поинтересуйся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не розумію що мені треба!

Не розбираюсь.. Оця контрасність.. з ХД розібрався.. ХД реді повністю підходить.

На що ще звертати увагу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Щось мій панасонік розмазано комп показує.Прочітати щось важкувато,хотя іграшкі нормально і маленкі букви теж.Не пойму від чого залежить,може шнур HDMI(9y.e купив).Може хто що підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мій панасонік розмазано комп показує.Прочітати щось важкувато,хотя іграшкі нормально і маленкі букви теж.Не пойму від чого залежить,може шнур HDMI(9y.e купив).Може хто що підкаже?

може причина в роздільній здатності встановленій на компі. Спробуй проексперементувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та перебрав в першу чергу,коли ставиш найменше вже можна прочітати "великі"букви ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема у розмірі "зерна" :)

На моніторі воно менше і відповідно - піксель виходить менший - чіткіший.

А у телевізора більше "зерно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інструкції зазвичай пише оптимальну роздітну здатність телевізора при підключенні його до компа. В мого самсунга писало 1360*768, так і виставив. Якість картинки чудова. В іграх ставив і менші, бо раніше відяха була слабша.....там так помітно не було. А робочий стіл на інших розширеннях був зовсім нечитабельний.

П.С. в мене підключено через звичайний VGA шнурок....є такий роз"єм на телевізорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да,VC Asus PCX EAH3870/G/HTDI/512M (PCI-Ex2.0,512MBxDDR4x2.25GHz,256-Bit,2xDVI-I,TV out,HDTV/HDMI out,

можливо ще один комп попробую,але це не комп,мож ще де шнура візьму іншого ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Ну да,VC Asus PCX EAH3870/G/HTDI/512M (PCI-Ex2.0,512MBxDDR4x2.25GHz,256-Bit,2xDVI-I,TV out,HDTV/HDMI out,

можливо ще один комп попробую,але це не комп,мож ще де шнура візьму іншого ^_^

відяха товя тут недочого, шнур я думаю також.

В LCD телевызорах є HDMI роз'єми які показують картинку точка в точку інші не. почитай десь в неті про свій телік. а ще краще попробув підключати в різні розєми.

В самого в мене також панасонік але плазмовий fullHD. Брав восновному для дом кінотеатр, щоб дивуитися фільми. на мою думку саме для цього плазма краще підходить особливо в контрасності і співідношення ціна до діагоналі також вражає.

Але зараз восновоному дивлюсь HD супутниковий тюнер і HD канали. Скажу тобі спортивні канали виглядають просто бомба. між двд і хд.

Думаю певно там просто поток іде без декомпресії. Музика виглядає також класно але спорт найкраще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...