Перейти до змісту

"Не" знайдено в мережі: веб камери Луцьк(


shvager

Рекомендовані повідомлення

Чи я не вмію шукати, чи в Луцьку немає публічних веб камер?  Дивно(((

 

 

ПиСи.

Якщо не в цей розділ - перемістіть - бо ненаю в який, таку тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було десяток камер. но практично нічого не робило. дві на бімбомі, в міськраді, площа грушевського, дві на волі, ще з спорткомплекса на 40му дві помоєму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Voronin10 сказано:

де можна нлянути?

На жаль, як я зрозумів - наш Луцьк в "оффлайні"(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

18 годин тому, shvager сказано:

... наш Луцьк в "оффлайні"(

давно

провайдерів дохрєна, а веб-камеру розшарити - нафіг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оця раз в рік працює http://camera.lutsk.ua/ сервак вебки лежить практично завжди. думаю там бригада ремонтників давно видерла камеру з бімбома чи заштукатурила її =)

укртелеком давним давно відключив свої.

інші теж не протримались багато часу

зараз напевне є тільки дві живі вебки на наш зоопарк - міську раду

http://webcam.scs.com.ua/ua/europe/ukraine/lutsk/rada/

 

треба якийсь краудфандінг чи стартап придумати, і запустити кілька публічних вебок.

 

примітно також те, що в деяких районах міста стоять ширококутні камери з видом на дороги і перехрестя. але куди вони транслюють? в поліцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мені цікава тема камер. Тому я організував фтп_веб-сервачок у себе, працюють 6 камер, скидають відео на сервак+є зручний доступ по логіну і паролю на перегляд записаних фото/відео у full hd. Далі думаю по друзях-знайомих поставити пару камер на будинках, щоб камери дивилися на дитячі майданчики або просто у двір. Камерам треба підключення у роутер з інтернетом та 12в, планував купити сам, але я працівник приватбанку, нажаль не знаю поки що на рахунок виплат зп та ін.. Можливо трохи не те, але можу запропонувати використання сервера для зливу інфи на благо суспільства. Або хто зацікавлений в цій темі - пишіть в пп, щось будемо міркувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є відкритий проект IideonTV, куди можна розшарити свою вебку і без всяких серверів та фтп

Карта камер

Скрін  

2016-12-21_122915.jpg

Hide  

 

Я, правда, не пробував, можливо там якусь абонплату буде хтіти, чи разову оплату при реєстрації...

Ось "обзор" від iXBT

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не те. Ми розглядаємо тут самодостатню конструкцію яка працюватиме без участі домашнього чи клієнтського пк. В режимі.24/7 а не тільки коли ти прийшов і включив дома щось. Сервісів для трансляцій тьма. Можна і на ютюб безплатно транслювати з доми і навіть в вк. Їхня нова фіча. Але то трохи не то. Ще є юстрім популярний....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, laser сказано:

Трохи не те. Ми розглядаємо тут самодостатню конструкцію яка працюватиме без участі домашнього чи клієнтського пк. В режимі.24/7 а не тільки коли ти прийшов і включив дома щось. 

"самодостатня конструкція" без ПК це IP-вебка. Але вона набагато дорожча, а тому сумніваюсь, що такі саморитяни знайдуться, щоб купити АйПі-вебку спецом для того, щоб розшарювати.

А от домашню вебку - це більш реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

А от домашню вебку - це більш реально

шалунішка :)

такі проекти вже існують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна ip камера, 12в, безлім інет: можно переганяти відео через сервер, тоді можна і на сайт чи ютуб пустити. Без серверу трохи тей во, мало варіантів для відео. Для фото на рух то треба тільки айпі камеру, 12в, інет. Місце на фтп я дам для зберігання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ivideon треба камера з роутером, який маю білу статичну айпі, або сіру з тунелем на білу. Тоді мона. Але все одно треба комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні погуглила і побачила що навіть в Горохові і в Нововолинську є камери. А в Луцьку так і немає :(

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

вже було хотів ставити камеру(и) сам, але:

 

Цитувати

Луцька міська рада спільно з інтернет-провайдером ТзОВ «Люкслінк» запустили новий проект «Веб-камери для мешканців міста».
У центрі міста встановлено три вебкамери, які дають змогу онлайн спостерігати за подіями на Театральному майдані. Вони охоплюють увесь центральний майдан. Тож кожен бажаючий, не виходячи з дому, може спостерігати за красивою панорамою головної площі Луцька у режимі реального часу.
У перспективі ТзОВ «Люкслінк» хоче встановити ще ряд вебкамер у різних частинах міста, зокрема, біля історичних та культурних пам'яток, важливих об'єктів. Це дасть змогу у різних куточках світу спостерігати за Луцьком та насолоджуватися його красою.



Театральна площа та Собор


Стелла памяті


Театральна площа

 

правда реалізація проекту якась трохи дивна.  три різних акаунти на ютюбі, в кожному по 1 камері.

звичайно ютюб це зручний сервіс для потокових трансляцій. але для вебок таке рішення використовується рідко.

 

побачимо що з цієї каші буде і чи не загнеться ця штука як з візором.

доречі на сайті вебки з кабінетцу міського теж перекочували з юстріма на ютюб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі камера на стеллу стоїть давно. я уже раніше ходив заглядав на неї, цікаво було хто це поставив і навіщо. про інші не скажу.

 

ще цікавий момент, спочатку хотіли запускати на :

<p class="desc canhashtags">Центральна площа та Собор</p>
<iframe width="560" height="315" src="http://lideo.ru/embed/7685" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<br></br>
<br></br>
<p class="desc canhashtags">Центральна площа та Собор</p>
<iframe width="560" height="315" src="http://lideo.ru/embed/7691" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<br></br>
<br></br>
<p class="desc canhashtags">Стела пам'яті</p>
<iframe width="560" height="315" src="http://lideo.ru/embed/7690" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

але видно не склалось шось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...