Перейти до змісту

Земельна ділянка у Воротневі


adas

Рекомендовані повідомлення

Продається приватизована земельна ділянка 0,12 га в с. Воротнів. Підведено всі комунікації, дорога з твердим покриттям. Тел. (0332) 72-46-93, 8(095) 55 26 150

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продається приватизована земельна ділянка 0,12 га в с. Воротнів. Підведено всі комунікації, дорога з твердим покриттям. Тел. (0332) 72-46-93, 8(095) 55 26 150

Ціна, доїзд.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доїзд - автобуси ходять, ділянка перша від дороги, окремо вести дорогу не потрібно, ціна - по телефону, любі іншні питання - будь ласка, дам відповідь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Скажем так...

Ціну вказувати необхідно.

Хоча б для того щоб знати чи варто тратити свій дорогоцінний час на те щоб звонити тобі і випитувати в скільки ж стане ця земля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажем так...

Ціну вказувати необхідно.

Хоча б для того щоб знати чи варто тратити свій дорогоцінний час на те щоб звонити тобі і випитувати в скільки ж стане ця земля.

Якщо час є такою великою цінністю, то нема чого його витрачати на торгування, наприклад.... плюс-мінус тисяча долларів - невелика втрата по відношенню до дорогоцінного часу... просто дзвони, назначай місце зустрічі, плати гроші та оформляємо покупку. Поставте обовязковим пунктом вимог до постів вказання ціни.... в іншому випадку критикуйте краще свої дії чим чіпляйтесь до дій інших, а якщо реального бажання купити землю нема - то чтого ж ви такий дорогоцінний час на такі дрібниці розтрачуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня при чтении объявлений без цены, и где говорится, что надо звонить, возникает мысль про всякие номера телефонов, за звонок на который "попадаешь" на деньги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня при чтении объявлений без цены, и где говорится, что надо звонить, возникает мысль про всякие номера телефонов, за звонок на который "попадаешь" на деньги...

Нада банить.... :)

Йоптель, надойило вже!!! Дзвони йому ще!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозиція: оголошення в рубриці куплю-продам без, хоч би, приблизних цін видаляти без попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці всі :( але з вас хоч хтось збирається купувати? чио просто руки чешуться пофлудити? Хто не купує - стаємо в задні ряди, хто купує - підходимо ближче :101010: Ціна ще раз повторюю - реальна. + торг :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціну я не даю по дуже простій причині. В газету давав оголошення і видно що не дуже чесні були редактори - поруч з моїм оголошенням була аналогічна пропозція з ціною на 300 у.о. дешевше. Коли я підвищив ціну - аналогічне оголошення теж підвищило свою ціну. До різниці у тих самих 300 у.о. Так як така конкуренція мені не сподобалась, у мене немає звязків з редакціями газет щоб мені зачитували ціни сусідніх ділянок, то я вирішив ціну просто не вказувати. Погодьтесь, що набагато простіше продати ділянку коли поруч стоять 2 аналогічних рекламніх блоки і в одному з них ціна нижча. Крім того я ж дав ДОМАШНІЙ телефон, на який дзвінок не може бути платним, так що якщо у когось фантомні страхи з приводу платного дзвінка - в кожному місті є кваліфіковані психологи, які мають допомогти. Вибачте за певні незручності, але в мене напевне є свої причини робити так чи інакше. Shura, а вам ДІЛЯНКА ПОТРІБНА? ТОДІ ВКАЖІТЬ НОМЕР СВОГО ТЕЛЕФОНУ і я передзвоню вам. якщо ні - випийте валер'янки, має полегшати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adas, уже не хочу. и другим не рекомендую...

Поставте обовязковим пунктом вимог до постів вказання ціни.... в іншому випадку критикуйте краще свої дії чим чіпляйтесь до дій інших,

2 админы: пришпильте сверху одну строку: "цена при продаже/сдаче в аренду - обязательна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, валерьянку прими, поверь на слово, станет легче. И сходи к психологу, пока психиатр не понадобился. Не запускай свои страхи, а то ты с ними скоро спать не сможешь. -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся ця розмова повільно наближається або до зміни в правилах розділу або до бану ^_^

потрібно пам"ятати правило: модер завжди прав...

Якщо неподобається це, то правило АДМІН зажди прав діє у 150% випадків, а раз сюди відписався навіть kmd то дуже скоро ти або вкажеш ціну або отримаєш бан. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, невже так важко передзвонити? Я дзвонив, взнав ціну і місцезнаходження. Це зайняло приблизно 3 хвилини.

ЗІ а недавати ціну людина може навіть з банального страху - мало хто хоче поживитись грошима. Сам таких "боягузів" знаю. так що нічого дивного, що вартість в десятки тисяч уе не оголошується, хоча і є бажаною.

adas, наскільки я орієнтуюсь в "нерухомості", то в воротневі більше ділянок наразі ніхто не продає, а різниця в 300 уе на 14 тисячах - курам на сміх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставте обовязковим пунктом вимог до постів вказання ціни.... в іншому випадку критикуйте краще свої дії чим чіпляйтесь до дій інших,

2 админы: пришпильте сверху одну строку: "цена при продаже/сдаче в аренду - обязательна"

Шура это сделано для наглядного сравнения "куплю/продам" и "нерухомість". Смотрю здесь, бешусь, но зато понимаю тебя в куплю/продам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Ще є земельна ділянка за с.Гаразджа, вона дачна. За мостом направо, там массив участків Автозаводу. Води нема, світла нема :). Стоїть металевий "будиночок"... Є пару фруктових дерев. Відносно рівна (розташована майже на вершині горба). Орієнтовна ціна - 9500 $, торг уместен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

У звязку з кризою та курсом доллара - ціна міняється в сторону здешевіння.... Детальніе - по телефону :) ціна практично кожен день міняеться, як і курс....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажем так...

Ціну вказувати необхідно.

Хоча б для того щоб знати чи варто тратити свій дорогоцінний час на те щоб звонити тобі і випитувати в скільки ж стане ця земля.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

От у мене э запитання до Скорпіо, КМД та іже з ними - ви ж просто язиками паскудите - нічого ні в кого не купуєте... яке вам діло до того хто як і чому вказує/не вказує ціну??? Якраз покупці просто записують номер телефону та дзвонять :) Вони якраз все розуміють :).

Ще один ВАЖЛИВИЙ нюанс про продаж - РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ ВАРІАНТ ОБМІНУ однієї чи другої (чи обох одразу) ділянок на АВТОМОБІЛЬ. І тут взагалі нічого конкретного сказати не можу - все буде залежати від ціни та стану автомобіля. Розглядаю як варіант обміну на новий ВАЗ, так і на б/в автомобіль (той же ВАЗ або іномарка). Тобто практично люба адекватна пропозиція буде цікавою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От у мене э запитання до Скорпіо, КМД та іже з ними - ви ж просто язиками паскудите - нічого ні в кого не купуєте... яке вам діло до того хто як і чому вказує/не вказує ціну??? Якраз покупці просто записують номер телефону та дзвонять :) Вони якраз все розуміють :).

Ще один ВАЖЛИВИЙ нюанс про продаж - РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ ВАРІАНТ ОБМІНУ однієї чи другої (чи обох одразу) ділянок на АВТОМОБІЛЬ. І тут взагалі нічого конкретного сказати не можу - все буде залежати від ціни та стану автомобіля. Розглядаю як варіант обміну на новий ВАЗ, так і на б/в автомобіль (той же ВАЗ або іномарка). Тобто практично люба адекватна пропозиція буде цікавою.

Я таки за бан +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...