Перейти до змісту

привезти замовлення з інтернет магазину в англії


lanima

Рекомендовані повідомлення

поскільки з таким не стикалася ще, буду вдячна за всі поради)

вантаж( шліфмашинка) вагою 1.5кг. ціна 380 євро.

цікавить також чи можна повернути пдв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу треба врахувати що вам прийдеться сплачувати податки в районі 30 відсотків від суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка зараз максимальна сума? що не треба розмитнювати? податки сплачуються з суми, що її перевищує.

тому й цікавить питання з пдв. чи нараховують його фізособам іноземцям в великобританії при купівлі. якщо нараховують, то чи повертають. бо ця ціна вказана з пдв.

в нас такий інструмент біля 600 євро(

думаю різниця вартує, шоб посидіти, пошукати, розібратися у всьому і замовити напряму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку я б вам порадив звернутися в магазин і поцікавитися чи вони відправляють товар в Україну. 

Більшість магазинів з Англії не хочуть відправляти посилки в Україну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посередників - тьма, доставити взагалі не проблема

розмитнити - приблизно +74 євро до ціни
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо посередник везе товар то він спочатку його може відправляти на склад де збирається декілька замовлень і тоді вже в Україну. І посередник що в Англії може зробити так що по товару не буде видно що він коштує більше 150 ойро. так що треба пошукати правильного посередника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, la20 сказал:

Якщо посередник везе товар то він спочатку його може відправляти на склад де збирається декілька замовлень і тоді вже в Україну. І посередник що в Англії може зробити так що по товару не буде видно що він коштує більше 150 ойро. так що треба пошукати правильного посередника.

Якщо в митника виникнуть сумніви на рахунок вартості товару хоча і будуть всі документи на 150 евро. Він зразу відправляє товар на експертизу, яка точно визначить вартість товару. І податки всеодно прийдеться платити. 

Така махінація може призвести що товар проваляється в черзі на експертизі 1 місяць. 

Дана інформація взята з практики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут мені шойно передзвонили... на ловця і звір біжить))) . в україні пропонують нову машинку за 360 доларів. тільки без гарантії. зараз взнаю де є сервісний центр мірка. за таку різницю в ціні можна і самій за ремонт заплатити, в разі потреби. чи в ту ж польщу відправити, бо гарантія польська.

дякую за допомогу)

попутно продивилася багато цікавих сайтів. є бажання спробувати замовити одяг, взуття. тому інформація пригодиться в будь якому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, лейтенант сказано:

Якщо в митника виникнуть сумніви на рахунок вартості товару хоча і будуть всі документи на 150 евро. Він зразу відправляє товар на експертизу, яка точно визначить вартість товару. І податки всеодно прийдеться платити. 

Така махінація може призвести що товар проваляється в черзі на експертизі 1 місяць. 

Дана інформація взята з практики.

я в курсі. але ті хто відправляє теж знає як і що робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так може на allegro, olx.pl ціна ще цікавіша, ніж пропонують у Луцьку, а з PL взагалі елементарно привезти
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

19 хвилин тому, Deemon сказано:

так може на allegro, olx.pl ціна ще цікавіша, ніж пропонують у Луцьку, а з PL взагалі елементарно привезти
 

в польщі ціна 1800 злотих, десь 440 доларів. хоча, якщо вернуть пдв. треба над цим подумати..

в мене два тижні пішло на перевірку цін. обшукала добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, lanima сказал:

тут мені шойно передзвонили... на ловця і звір біжить))) . в україні пропонують нову машинку за 360 доларів. тільки без гарантії. зараз взнаю де є сервісний центр мірка. за таку різницю в ціні можна і самій за ремонт заплатити, в разі потреби. чи в ту ж польщу відправити, бо гарантія польська.

дякую за допомогу)

попутно продивилася багато цікавих сайтів. є бажання спробувати замовити одяг, взуття. тому інформація пригодиться в будь якому випадку.

Cвєта якщо пропнують за такі гроші бери і не думай! повір якщо купувати на Алєгро платити за доставку потім ще плати фірмі 5% за повернення ПДВ! то навіть без могу інтересу вийде набагато дороще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vagus сказано:

Cвєта якщо пропнують за такі гроші бери і не думай! повір якщо купувати на Алєгро платити за доставку потім ще плати фірмі 5% за повернення ПДВ! то навіть без могу інтересу вийде набагато дороще!

дякую)

так і зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...