Перейти до змісту

Порадьте ноутбук. Для дєвушки!


Рекомендовані повідомлення

На цьому тижні думаю купити своїй дєвушкє ноут.Хотілося б якийсь з ейсерів аспайр з білою клавою і рамкою моніка!Ну і памяті шоб було 2гб і 160вінч,відео може бути інтегроване.

Бажано до 900-1000$

Наперед вдячний за ваші поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось плюються всі знайомі на ейсери... Може на Тошибу глянь.... ІМХО. Я чомусь люблю HP і DELL, але ж то для дівчини має бути, там головну роль певно грають дизайн і вага. Хоча і дєвушкі бивают разниє, як в пісні співають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс правий. Таке враження, що топікстартер собі підбирає ноут :) а не дівчинці.

Невеличкі розміри, гарний дизайн - мабуть, те, що треба для панєнки. А навороти - на другому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи ей Apple MacBook 13.1" - поверь, будет в восторге от него :)

12256.jpg

macbook_white_3q.jpg

В "Комп'ютерном Всесвітi" был такой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Асери фігня рідкісна, майже всі. В мене їх найбільше на ремонті було є і думаю не переведеться ;) більше 40 точно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи ей Apple MacBook 13.1" - поверь, будет в восторге от него

я бы и сам от такого не отказался, но... Как я тебе уже говорил Дим, большинство програм под винду. А если учесть что она студентка, а это автокад, маткад, гениус и прочие программы - то Мак ей точно не подойдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ведь на МакБук: первое - можно Винду поставить параллельно с МакОС, и второе - запускать её виртуально (как вариант) :)

Но цена будет больше 1000 у.е.

Зато дезигн какой ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери красненький,

с 12" екраном, чтобы не тяжело носить

як би я мав лишні 2000$ то я б купив соні вайо!І ноут не для мене (непереварюю я їх) такшо нетреба мені тут...

Чекаю порад на рахунок ейсерів!І ейсери непогані ноути просто завжди нерозкручені бренди негативно і частенько необгрунтовано критикують!

І по дизайну взувають купу крутих брендів наприклад HP DELL, :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс правий. Таке враження, що топікстартер собі підбирає ноут :) а не дівчинці.

Невеличкі розміри, гарний дизайн - мабуть, те, що треба для панєнки. А навороти - на другому місці.

Знав б ти мою панєнку то ти б ніколи такого неказав!Ти думаєш їй хтось зможе впарить ноут з галімою конфігурацією :_08: !?

Абез відєо тому шо так як сказав оушен він потрібен для роботи! :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acer Aspire 4720 C2D T5250 1.5G/2G/120G/CR5in1/SMulti/14.1" WXGA CB/Intel GMA X3100 до 358Mb/WiFi bg/BT 2.0/6-cell/S-Video/IEEE-1394/CIR/EC/Vista HP/GLAN/MDM/2.45кг

:)post-4168-1208357225.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...