Перейти до змісту

Silent Hill


Acid Burn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
Народ хто ще не дивився!!

Полюбому дивіться якісний ДВД варіант. Фільм 5+.

Давно такого не робили амерекоси. :friday:

Да, вот только когда еще он на DVD появится...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене фільм слабенький і не цікавий, з подачі товариша Зевса дивився його в проміні, картинка і звук такі самі як і фільм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене фільм слабенький і не цікавий, з подачі товариша Зевса дивився його в проміні, картинка і звук такі самі як і фільм

Порівняв Промінь. Там я взагалі нічого не бачив і не чув тому нічого і не зрозумів!!

Дома дивитимуся мінімум якісний ДВД-Ріп. Плюс 6-ти каналку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так викладіть вже цей фільм кудись, хватить про нього так говорити, ато слюні і так неможу зібрати.

Дайте силку звідки можна скачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Промине показывали как раз обрезаную версию. 30 минут из фильма вырезали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потому что в кинотеатре берут ДВД (в прокате) с более-менее нормальным качеством и пускают. Вот и появился SHM в хорошем качестве но урезаный. Пришлось такой крутить. Вот почему Ультрафиолет так долго не крутили. Вышел фильм 4 апреля а крутят только сейчас, когда он появился в прокате. Еще говорят что Scary Movie 4 тоже ужасно покромсали. Вот почему я не люблю наш кинотеатр. С таким успехом я могу и дома фильмы смотреть (причем полные версии).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потому что в кинотеатре берут ДВД (в прокате) с более-менее нормальным качеством и пускают. Вот и появился SHM в хорошем качестве но урезаный. Пришлось такой крутить. Вот почему Ультрафиолет так долго не крутили. Вышел фильм 4 апреля а крутят только сейчас, когда он появился в прокате. Еще говорят что Scary Movie 4 тоже ужасно покромсали. Вот почему я не люблю наш кинотеатр. С таким успехом я могу и дома фильмы смотреть (причем полные версии).

Ты уверен?

Что-то я сильно сомневаюсь, что Промінь берет фильмы в прокате...

Иначе его бы давно прикрыли... Все же авторские права... Одно дело если я показываю дома 10 друзьям и не беру за это денег, совсем другое - если дядька, предположим, берет в DVD-прокате и крутит в кинотеатре, сдирая по 10 грн. с человека... Насколько мне известно, наш кинотеатр покупает фильмы у других, более крупных кинотеатров, естесственно, несколько позже, чем обычно, т.к. все нормальные кинотеатры успели уже показать и тогда цена на фильм для Променя значительно меньше. Я когда-то даже располагал сведениями, сколько Промінь платит за 1 фильм... Но уже не помню сумму. Помню только то, что зависит от его хитовости и "давности"...

IMHO.

Если я не прав, обьясните мне почему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обьясняю. В других "более крупных" кинотеатрах фильмы не режут. А показывают полные версии. Да и странное совпадение. На ДВД фильмы резаные и в Кинотеатре тоже... стоит задуматься.

Да и забыл к моему предидущему посту добавить ИМХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наш кінотеатр взагалі не включений в систему кінотеатрів..

по яким відбуваються офіційні покази.. я теж вважаю що шарашкіна контора..

імхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

2 Зевс!

а тобі не здається твоя ідея свинством??? продавати фільм на БЕЗКОШТОВНОМУ сайті!!!!!!

Шкода що в мене не безлімітний - давно б залив на ЛМ!!!! і заливав б и кожен раз якби тіко хтось стирав!!! :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Зевс!

а тобі не здається твоя ідея свинством??? продавати фільм на БЕЗКОШТОВНОМУ сайті!!!!!!

Шкода що в мене не безлімітний - давно б залив на ЛМ!!!! і заливав б и кожен раз якби тіко хтось стирав!!! ;):)

Прошу зауважити, що Zevs продає не фільми, а свої послуги по їх викачуванню з інтернету і викладанню на ЛМ. Якщо хтось з форумчан хоче робити це на халяву (як, наприклад, робить kmd) -- ніхто цього не забороняє. А користуватись послугами Zevs'а ніхто не заставляє. Не подобається -- бери фільми в прокаті (там, до речі, також беруть гроші за піратські фільми). А можеш взагалі відкрити прокат, де будеш роздавати диски просто так, безкоштовно. Люди будуть тобі вдячні, може навіть пам'ятник поставлять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2 Зевс!

а тобі не здається твоя ідея свинством??? продавати фільм на БЕЗКОШТОВНОМУ сайті!!!!!!

Шкода що в мене не безлімітний - давно б залив на ЛМ!!!! і заливав б и кожен раз якби тіко хтось стирав!!! :(:(

Я думаю (Знаю) Що халява для тих хто її надає, дуже швидко стає не цікавим занняттям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди швидко привикають до хорошого ;)

і ніколи не перестануть жалітись про погане :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Купил лицензию. Фильм записан на двд9 + на диске много интересных роликов о создании. Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...