Перейти до змісту

Як захистити своє житло!


pmk

Рекомендовані повідомлення

Собака це добре! Коли злодії вирішать грабувати квартиру, вони довго і настирно будуть стукати в двері, шарпати ручку, щоб почути чи є собака в квартирі (самі розумієте для чого - собака може вкусить, гавкання сусіди можуть почути і всяке таке інше).

Щодо сигналізації за 50 грн, 100 грн. і інші сигналки - в сусідньому будинку (приватному) "сработала" сігналка(голосно верещала, вогні загорілись) ТАК НАРЯД МІЛІЦІЇ 12 хв. добирався - скажіть, що стільки часу не вистачить злодіям, щоб позабирати деякі цінні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рів шириною 3 м з болотом по периметру, 2 забори з сітки, вишка для обстрілу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще знаю що можна укласти договір з ДСОшніками.Вони ставлять свої сигналки і коло взлом,то вони оперативно прилітають.Там абонплата якась в місяць є.

якщо є що красти,то краще застерігатись всіма силами.Може й застрахуватися не завадило б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рів шириною 3 м з болотом по периметру, 2 забори з сітки, вишка для обстрілу.

vanus, вот нафига такое писать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що я зрозумів після того як злодії побували в мене в квартирі (власні думки і розмови з міліцією)

1. Злодії роблять все тихо, щоб не викликати шуму і не привертати зайвої уваги

2. Якщо у них на заваді є якісь перешкоди (про це розповів пізніше) скоріше всього вони не будуть копирсатись з цим, хіба що матьори або воно того вартує

3. Більшість крадіжок відбувається з 12.00 до 16.00 (здогадайтесь чому)

4. на заваді у злодіїв можуть стати додаткові замки, замки з секретом ( і все про що писади вище ;) )

В мене був врізний замок з накладними планками, які закручуються (УВАГА!) ззовні маленькмим шурупчиками. Більшість людей мають такі замки і більшість крадіжок так і відбувається ( зі слів міліції)

Злодії відкручують шурупчики, відводять вбік планку, газовим (чи яким там ключем) ламають серцевину замка і відкривають двері (попередньо ламають ще й верхній замок, всовуючи туди якийсь ширь і пркручуючи його). Заходять в квартиру, на все про все у них пару хвилин, роблять шмон і роблять ноги.

(А зараз всі побігли дивитись на свої дверні замки :lol: )

Тому самий простий спосів поставити замість шурупчиків заглушкі, (це як мінімум) їх не відкрутиш ззовні, треба збивати, ламати а це зайвий шум. Злодії цього не люблять.

Я також поставив верхній врізний замок з спеціальним ключем, який якщо і зламають, (замок) відкрити все одно не зможуть. Він коштує десь 250 гр. Якщо цікавить можу подивитись його модель.

Суть така, створити якнайбільше перешкод на шляху злодіїв.

Це не 100% захист, але все ж ймовірність того що ваше житло буде нетронутим виростає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Temp/%C4%D1%CE%D3/ Я тут навіть тарифи ДСО знайшов і закинув.Гляньте кому цікаво.

Кажуть що Mul-T-Lock (мультилок) самі надійні замки.Хтось має? Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА рахунок цінних речей, то краще відкрити ящичок в банку(теж якась плата в місяць).

Розкажу реальний випадок з мого життя: пограбували мене у четвер(забрали ноутбук (не мій-должен досі), золото-багато-жінка біжутерію в той день наділа-тьху, куртки чоловічі-3шт, 2 телефона моб.старих).

Але суть не в цьому - ще у понеділок в квартирі буди 20 000 долярів - рівно 3 дні (субота, неділя, понеділок- і ми з дружиною були дома. В вівторок я їх передав по призначеню.

Так ось тепер саме цікаве - про гроші знав тільки я і мій брат(банкір-в якого грошей повно-і він з іншого обласного ценру), навідь дружина не знала. Говорив я з братом по мобільному в пятницю(перед пограбуванням) і казав, що буду переводить через банк 20 000дол. - ВЕРСІЯ 1 - прослушка по мобілці. ВЕРСІЯ 2 - дівчина з банку, яка знає мою адресу, в якої я в ту саму пятницю просто взнавав, уточнював, як можна перевести гроші в інше місто.

ОТОЖ я думаю Ви зробили висновки: ЯКЩО Є ГРОШІ - НІ з ким не треба про них говорить.

Хто бере кредит під заставу, чи просто великі гроші В БАНКУ, ніколи не везіть до дому (не довіряйте банку, і його працівникам - НІКОЛИ - Вони свій процент від вашого пограбування отримають). І по мобільному не з ким не говоріть куди і коли їдете, і що привезете - можливо це параноя на рахунок прослуховування - але.....

Тему звісно хорошу відкрили, але не факт, що грабіжники не прочитають, і не зроблять висновків певних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не забываем про окна. особенно жители верхних этажей.

элементарные козырьки (тут с материалом угадать, дабы весенняя капель из вас психов не сделала) затрудняют спуск на веревке и попадание в окно. ну и форточки открытыми оставлять - это как приманка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Злодії роблять все тихо, щоб не викликати шуму і не привертати зайвої уваги

2. Якщо у них на заваді є якісь перешкоди (про це розповів пізніше) скоріше всього вони не будуть копирсатись з цим, хіба що матьори або воно того вартує

3. Більшість крадіжок відбувається з 12.00 до 16.00 (здогадайтесь чому)

4. на заваді у злодіїв можуть стати додаткові замки, замки з секретом ( і все про що писади вище ;) )

В мене був врізний замок з накладними планками, які закручуються (УВАГА!) ззовні маленькмим шурупчиками. Більшість людей мають такі замки і більшість крадіжок так і відбувається ( зі слів міліції)

Злодії відкручують шурупчики, відводять вбік планку, газовим (чи яким там ключем) ламають серцевину замка і відкривають двері (попередньо ламають ще й верхній замок, всовуючи туди якийсь ширь і пркручуючи його). Заходять в квартиру, на все про все у них пару хвилин, роблять шмон і роблять ноги.

(А зараз всі побігли дивитись на свої дверні замки :lol: )

Згідний з Вами на 100%, таке враження, що я написав це. В мене такий же замок був, так же взламували, грабували з 12.00-до 13.00. Замки додаткові я вже теж поставив.

І ще хочу таке сказать - пройшов час, і речі відробляються, щось нове купується, головне здоровья - НЕ ПРИЄМНО тільки те залишилось, що ХТОСЬ(піст - тому без матів) лазив по квартирі - своїми лапами ходив по килимах і перевертав речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне згадав.Дві квартири поруч люблять перемуровуватись на коридорчику і ставити одні двері на вхід.Це дуже погано.Бо двері в основному ставлять лоховські.Злочинці їх зламують,заходять,закриваються і тихенько ламають замок квартири яка їх цікавить.Причому проходячий рядом сусід нічого не бачить за закритими дверями.Так само поступово все і виносять. Це в ментовських практиках вспливало не одноразово.Робіть висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно, я в душу нагадили..

дуже неприємно.

Дружина довго не могла відійти від цього.

ЗИ. А те що злодіії почитають.... Так в неті можна найті інструкцію до чого завдгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Тамбур" нужно делать с окошком, хотя в то время, когда происходят ограбления, никакие соседи обычно рядом не проходят :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне згадав.Дві квартири поруч люблять перемуровуватись на коридорчику і ставити одні двері на вхід.Це дуже погано.Бо двері в основному ставлять лоховські.Злочинці їх зламують,заходять,закриваються і тихенько ламають замок квартири яка їх цікавить.Причому проходячий рядом сусід нічого не бачить за закритими дверями.Так само поступово все і виносять. Це в ментовських практиках вспливало не одноразово.Робіть висновки.

А якщо поставити нормальні двері то це додатковий захист. Так що ще як посмотрєть. :lol:

Можу сказати де нормальні двері вироблять хлопці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жителі від 3 поверху до 8 теж не розслабляйтесь.

Житловий район 9-ти поверхівки-багато - відбулось пограбування на 7 поверсі - не через двері - а через вікно - винесли навіть плазму велику, не говорю вже про мелкі речі. З криши вони не спускались - здогадались як пограбували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно, я в душу нагадили..

дуже неприємно.

Дружина довго не могла відійти від цього.

ЗИ. А те що злодіії почитають.... Так в неті можна найті інструкцію до чого завдгодно.

Моя дружина теж довго переживала...

В мене 3-х кімн.квартира - зробили шмон(реальний - все поперекидали) тільки в спальні - інші кімнати не трогали(чомусь), так ми тиждень спали в залі, в спальні було неприємно перебувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо поставити нормальні двері то це додатковий захист. Так що ще як посмотрєть. :lol:

Можу сказати де нормальні двері вироблять хлопці.

Нормальні двері з нормальними замками і з нормальною установкою! коштують від 500$.А люди просто жаліють таких грошей і на коридорчик ставлять всякий хлам старий.

Я поставив собі нормальні двері і на пропозицію сусідки перемуруватися ,зразу відмовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я видел в германии, что то вроде вот этого, правда тут еще и с детектором движения, он н*х не нужен...:

http://www1.conrad.de/conrad/layout2/detai..._refview=search

в комплекте простые датчики на двери, работающие от сети или 9-вольтной батерейки, когда основное питание пропадает, пульты(брелоки) вкл/выключения этих датчиков и сирена (ох, сцука, громкая ;) )

ну и конечно, надо иметь в комплекте хороших соседей...

а для интернет/безлимитчиков, еще как способ, установить дома камеру ( жене сообщать об этом не обязательно) и всегда можно быть в курсе, что дома происходит...

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рів шириною 3 м з болотом по периметру, 2 забори з сітки, вишка для обстрілу.

vanus, вот нафига такое писать?

Пробачте, вислів мав долю шутки. Але але.

Проїжаючи по бетонці навколо Ковеля один часник таке зробив. Буду на Світязі то зроблю пару фоток. Ми з хлопцями постійно проїжаючи повз нього реально милуємся цим творінням :-).

Обовязково слід ставити під охорону, бажано приховану і з відеозаписом. Зазвичай непогано виставити затримку на звукову сигналізацію. Мало того обовязково встановити GSM пристрій що подаватиме смс на ваш телефон. Ну і педаль на газ і до хати. Але це тільки 1 крок. Крок номер 2 полягає в тому щоб всякими технічними чи то фізичними чинниками не дати злодіям швидко добиратись та виносити цінні речі. Тобто виграти в них час. Якщо ви змусите злодіїв пробути у вас в квартирі 15 хв це просто клас. Наприклад позачиняти двері внутрішньокімнатні на замки, вимкнути рубильником (прихованим автоматом) освітлення в будинку (не розетки і не сигналізацію :-)). Прикрутити телевізор до журнального столика шурупами, чи дюбелями анкерними плазму до стіни (те ж саме і з ДВД).

Ну і крок 3. Купити зброю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжаючи по бетонці навколо Ковеля один часник таке зробив. Буду на Світязі то зроблю пару фоток. Ми з хлопцями постійно проїжаючи повз нього реально милуємся цим творінням :-).

Зазвичай непогано виставити затримку на звукову сигналізацію. Мало того обовязково встановити GSM пристрій що подаватиме смс на ваш телефон. Ну і педаль на газ і до хати.

Это из ковеля то...

ну-ну... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще важливий момент! Для тих в кого діти є.

Був жахливий випадок: Житловий будинок поряд із школою. Батьки декілька разів заводили дитинку в перший клас, потім дитинка уже сама після уроків ішла додому, так як близько. Так ось, повертається дитина зі школи, підходить до дверей, вони відкриті, значить хтось є дома - зайшла, а там злодій. Він довно не думаючи вдарив по голові дитинку - на смерть вдарив..........

Потім його зловили, виявився знайомим сім'ї, і дитина його впізнала...

Отож треба ще діток вчити як у певному випадку діяти, куди бігти, і що робить(в квартиру незаходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самый лучший замок это "Бабочка", т.е. ключ у енго такой как раньше был амбарный типа, он не так лекго открывается. Но это как и с машиной, какая бы сигнался не стояла на машине ее всеравно снимут если захотят, вопрос в том будет ли проффесиональный вор который может украть Лексус с 5 ступенями защиты, нужен ли ему мой Опель например.

Мое мнение самый лучший захист квартиры это сигналка, мне вот уже установили сигналку но еще не поставили на пост ДСОшникам, цена квартиры 50 грн в месяц, я считаю это не большими деньгами чтобы покидать квартиру и не переживать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Він довно не думаючи вдарив по голові дитинку - на смерть вдарив..........

И носит же землся таких скотов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мое мнение самый лучший захист квартиры это сигналка, мне вот уже установили сигналку но еще не поставили на пост ДСОшникам, цена квартиры 50 грн в месяц, я считаю это не большими деньгами чтобы покидать квартиру и не переживать.

расскажи, плиз, подробнее- во что стала тебе сигнализация, куда ходил, чтобы заключить договор и так далее...нет ли каких проблем (очередь на подключению к пульту и так далее)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...