Перейти до змісту

Катушки Daiwa.


siv.lutsk

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в даній темі, ділитися враженнями від користування катухами даної ТМ, викладати свої думки по якості, та обговорювати проблемні питання по їх експлуатації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ,власне, перше питання: чи користувався хтось буджетом від  Daiwa катухою  Revros. Дивився кілька оглядів по ній,кілька відгуків читав, але ними не задовільнився, якось вже поверхнево все. Але ціна, яку пропонують на Алі дуже спокуслива 50-55$. Тож пишіть,хто мав, чи має даний девайс, висловлюйте свої думки, адже практика є практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене два ревроса 2004, єдина проблема відсутність запасних шпуль.

   Можеш підійти- дам в руках покрутити. Враження позитивні, але є одне но, люфт кноба на обох, хоча інші його навіть непомічають.

P.S. Найдешевше що найшов то 2400грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як з самоскидом дужки? бо в мене в колеги, перший рік користується, каже що буває часто при забросі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, pasha717 сказано:

а як з самоскидом дужки? бо в мене в колеги, перший рік користується, каже що буває часто при забросі.

 

В себе непомічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катушкою користуюся з 2009 року. Максимальну рибу яку на неї витягував: судак 1840 г, щука 2кг. Робота без проблем.Не кидайте у воду, бережіть від пилу і буде вона працювати як годинник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, EleKtrik сказал:

 

В мене два ревроса 2004

 

Це вона?

Revros MX 2004

 

00019383_LARGE-001.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв, хлопці, собі той Реврос, про який запитував. Знайшов нову на Харківському спінінгу за 1700.Приїде на наступному тижні. Відтестую відпишу. Взяв до неї зразу шнур:

 

20161021_140624.jpg

20161021_140635.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, siv.lutsk сказано:

Буду чекати новорічних знижок на Алі, хочу ще Daiwa FREAMS 2000.

 

 

Надибаєш, помаяч в ПП плиз, теж собі взяв би. Гарна м'ясорубочка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 22.10.2016 at 00:08, veter сказал:

Надибаєш, помаяч в ПП плиз, теж собі взяв би. Гарна м'ясорубочка

Кажуть, шо 11.11 на Алі буде великий шухер по цінам, тра буде глянути на  FREAMS .

 

До-речі, завтра буду тестувати свій  Revros в Хрінах, то відпишусь про враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от планую зібрати снасть на воблери, і зацікавила така котуха-  Daiwa Procaster EVO 3008A . Хтось має досвід з нею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, Revros 2506 від  Daiwa:

Передатка 4:8
Вага 270 г
Підшипники 4+1
Drag/Max drag (кг): 4
Намотка за оберт. ручки 72 см
Місткість шпулі (PE-м): 0.8-130; 1-100

Обійшлась вона мені у 1700 грн., хоча її "красна" ціна на Алі від 1350 до 1550 грн., з безкоштовною доставкою від 30-60 днів, наші ж магазини деруть за неї від 2300 до 2600 грн.

Намотка шнура мене задовільнила, хоча буває і краще, приміром той же Заубер від Ryobi мотає не гірше.Хід дуже плавний і, що особливо здивувало- це відсутність люфтів , навіть у ручці, а це приємно враховуючи те, що незначний люфт допускається, навіть у дорогих моделях на кшталт Certate. чи Шимано Stella.Шпуля зроблена добротно, чистий алюміній, гайка фрицика втоплена у шпулю, що є нормально, бо часом може бути і таке, що шнур попадає під цю гайку.Сам фрицик працює так, як треба. Мінус-відсутня запасна шпуля. Шнур Sunline Super PE 12 Braid гарно гармонує, і влізло його 120 м., хоча на шпулі говорять 1-100 м. Підшипника в дужці не має, і коли швидко вимотуєш трохи посвистує, хоча до самого ролика ніяких претензій, свою функцію він виконує, може, треба змастити (скоріше так), або треба, певно, докупити ролик. Катуху, перш за все, купував для джиги 10-12 грм., під Фаворит Рецептор 6-24, але вчора так вийшло (для обіцяного тесту), що їй прийшлося потягати вобчики моїм Ганчо. Шо сказати, все гуд. Під Маг Сквадом 115, та Орбітом 110м ( по 16 грм) при різкому твічі катуха повела себе достойно. Жодної петлі катуха не скинула. Так що перші враження позитивні. Хочу наголосити, що це бюджет, і порівнювати її з якимись дорогими моделями не портібно, навіть якщо це Дайва, приміром таж Нексія нічим їй не поступиться, і це моя суб"єктивна думка. Буду тестувати далі, час покаже.

Кілька слів по шнуру. Sunline випустив нову лінію шнурів Braid з завкою на восьмижильність. Фото я постив вище. По-роботі: як на мене то цей шнур комфортний для джигу, можливо для твічу я просто люблю більш жорсткі шнури, цей еластичний якийсь, в міру звичайно. М"який, вилітає досить нормально, на вузлі "Поломар" витримав 4,6 кг,, краски на кільцях не лишає, поки що. Буду тестувати далі, побачимо, тим паче, що купував я його саме під джиг, під Реврос та Фаворит Рецептор. Поки так. Дякую за увагу.

20161106_141334.jpg

Хрінники

 

20161106_142433.jpg

20161106_142439.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, EleKtrik сказал:

А я от планую зібрати снасть на воблери

Які плануються воблери? Розміри, грамаж. Яку палочку плануєш до них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, siv.lutsk сказано:

Які плануються воблери? Розміри, грамаж. Яку палочку плануєш до них?

По палці, то поки зупинивсь на Jaxon Varis Pro, коротка версія з тестом до 28г. По вобах, то буду пробувати;)

 

 

VARISPRO_4-18_waga_2187-768x512.jpg

VARISPRO_uchwyt_2340-768x512.jpg

WJ-SCS.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, EleKtrik сказал:

поки зупинивсь на Jaxon Varis Pro

По мені так заважка трохи. Твіч напрягає кисть, і то серйозно напрягає, а ще плюс катуха для твіча 250-290 грм., то виходить 444 грм., плюс приманка 10-15 грм., той півкіло  набігає. Але я ж не знаю твою руку, може ти такий собі "дядя Стьопа" :), як із мультфільма, то тоді буде норм. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...