Перейти до змісту

Продавець TarasQIP


antoxas

Рекомендовані повідомлення

Вирішив купити собі нексус, вибір по бюджету впав на 4 нексус, продивився OLX  та найшов оголошення з нормальною ціною 1750 грн, було вирішено взяти, договорились з продавцем щоб зкинув 100 грн. Зустрітись ми з продавцем (Тарасом) мали на Київському майдані в 20:00, але продавець морозився, типу на роботі затримали і таке інше (Совпадение? Не думаю) зійшлись ми з ним в 20:40 коли нормально так стемніло. При переписці на OLX кілька раз в нього уточнював чи  немає ніяких нюансів, на що продавець відповідав що немає. Зустрілись з продавцем, коли вже стемніло, відкрив коробку почав юзати телефон, зразу в очі кинувся битий піксель, який говорить про заміну модуля,  коли телефон вийняв з коробки в ньому було 11% заряду (Совпадение? Не думаю), телефон потестував , здавалось що все норм крім одного, не працювали мої навушники, підозра впала на навушники так як свої я поламав, а для тесту взяв любі які попались під руку дома, ну домовились з продавцем типу якщо винуватий вхід то він оплатить ремонт, тут і я завтикав, треба було зразу гроші скидати. Прийшовши до дому я перепробував 5 пар навушників і ні одні так і не запрацювали, було вирішено розібрати і глянути що з гніздом, розібравши телефон я був здивований рукожопості ремонтника. Коли міняли модулі данний рукожом( ремонтник) згубив резинки датчика приближеності да освітленя, після зборкі він почав постійно спрацьовувати, і цей рукожоп просто взяв і відрізав шлейф датчика приближеності, на якому і сидить розєм для навушників. Наступного дня вирішив зателефонувати на що був просто кинутий в чорний список контактів телефону (продавцем), також пробував йому писати на борді і олх, в відповідь тишина, хоча з ним і домовились про ремонт. Ціна шлейфу 90 грн(б/у), не такі й великі гроші, але кидати людей не треба. Як пізніше виявилось то цей барига( Тарас) сюдячи по акаунті на борді продає не перший нексус, а значить десь їхдешево  скупує биті і ставить нові модулі.

Номера Тараса 

MTC 0999756572

Київстар 0686505505

Акаунт на Борді  http://board.lutsk.ua/profile/26022-tarasqip/

Cсилка на оголошеня http://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-nexus-4-IDmOCbA.html

U6e1p1OOtrw.jpg

Nexus.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив Б/В в незнайомої людини, без рекомендацій - не ний, це лотерея. Ти ж знаєш що на бути 100% впевненим в працездатності всіх функцій при купівлі б/в не можна, це ж не молоток.

А цей Тарас змінить номер і акаунт і буде далі штовхати це гівно довірливим громадянам. Забий.

Я в таких випадках кажу "Дякую, Боже, що взяв грошима".

 

Як варіант - з іншого номера і акаунта купи в нього ще щось - а при зустрічі зламай носа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Vadimm сказано:

Купив Б/В в незнайомої людини, без рекомендацій - не ний, це лотерея. Ти ж знаєш що на бути 100% впевненим в працездатності всіх функцій при купівлі б/в не можна, це ж не молоток.

А цей Тарас змінить номер і акаунт і буде далі штовхати це гівно довірливим громадянам. Забий.

Я в таких випадках кажу "Дякую, Боже, що взяв грошима".

 

Як варіант - з іншого номера і акаунта купи в нього ще щось - а при зустрічі зламай носа.

Мені здається автор теми не стільки переслідує повернення грошей за ремонт і шлейф, а попереджає про нахабного продавця і про можливість повторень з його боку. 

PS Добре, що покупець обійшовсь ремонтом в 90грн, і більш нічого нового не випливло при детальному тестуванні вдома (слабка батарея, непрацюючий Wi-FI і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, steelk сказал:

Мені здається автор теми не стільки переслідує повернення грошей за ремонт і шлейф, а попереджає про нахабного продавця і про можливість повторень з його боку. 

PS Добре, що покупець обійшовсь ремонтом в 90грн, і більш нічого нового не випливло при детальному тестуванні вдома (слабка батарея, непрацюючий Wi-FI і т.д.)

Вот вот, не стільки грошей шкода, як не хочеться щоб хтось купляв в нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нахєр ти телефон розібрав?, я б також відмовився його ремонтувати, а може шлейф ти порвав сам? під час ремонту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пості було щось сказано за ремонт чи як? Він мені не відмовив в ремонті, а на мороз впав, бо він звичайний барига. А телефон вже  річ моя, що хочу то і роблю з ним, так як в техніці шарю то замінити шлейф чи розбірати телефон проблем не складає. Я не просив його відремонтуй, а писав щоб повернув гроші за шлейф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...