Перейти до змісту

Який планшет обрати?


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Власне потрібна порада. Одного планшета малим вже мало, тому хочу продати свій Асус і купити два якихось дешевших. Порадьте, що з дешевших варіантів є більш-менш надійним, і щоб батерея нормальна була. То для дітей грати в розвиваючі ігри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дешевий" поняття досить відносне... Потрібно хоч орієнтовний бюджет скільки ви готові витрати на 1-го чи 2 разом. А тоді вже можна щось пропонувати... Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на  скільки дивилась на розетці, то ціни починаються від 900і вище. То тоді десь на один 1000-1300, сама ще не до кінця визначилась, бо не знаю що можна на ці гроші купити (нормальне чи ні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував племінникам років 3 назад планшет фірми Nomi (якийсь самий дешевий)

Гарно себе показав. Бо те що він пережив, не кожен планшет зможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, FunTom сказал:

 

Купував племінникам років 3 назад планшет фірми Nomi (якийсь самий дешевий)

Гарно себе показав. Бо те що він пережив, не кожен планшет зможе

 

3 роки назад? тут за пів року моделі старіють і дешевшають а то і взагалі знімаються з виробництва.

Nomi? мда.... а ви знаєте толк в мазохізмі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, FunTom сказано:

Купував племінникам років 3 назад планшет фірми Nomi (якийсь самий дешевий)

Гарно себе показав. Бо те що він пережив, не кожен планшет зможе

Скажу так... Вам дуже пощастило з даним планшетом.... Бо вони по якості ніякі... І з таким дисплеєм страшно дитині давати.. Від нього очі на лоба вилазять... Особисто для мене зір дорожче... Я розумію, що малечі нічого дорогого не купиш, смисла 0 бо всеодно скрутять... Але коли дивишся на планшет і ти мимоволі замічаєш що він мерехтить то якось не дуже цікаво як на мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там різниця між тими простими моделями невелика. Не заморочуйтесь вибираєте на виділені кошти поновіше модель з найгарнішим на Ваш погляд екраном і все :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за 1000-1300 то певно дуже жорстокий вибір буде, боюсь намучаєтесь з ним і здохне швидко. А якщо на крок підвищити планку, то в принципі Prestigio мають досить пристойну надійність і якість на свою ціну. Ну принаймні мій вже більше 2-х років безбожно кожен день працює (в тому числі рік в руках дітей), чудовий яскравий IPS екран і жодних глюків в роботі, шустрий, без заліпання і затиків на дотик, і навіть батарея здається до сих пір тримає як і при купівлі. Не сприйміть за рекламу, може то мені так повезло з моделлю, бо взагалі їх теж частенько критикують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Ну за 1000-1300 то певно дуже жорстокий вибір буде, боюсь намучаєтесь з ним і здохне швидко. А якщо на крок підвищити планку, то в принципі Prestigio мають досить пристойну надійність і якість на свою ціну. Ну принаймні мій вже більше 2-х років безбожно кожен день працює (в тому числі рік в руках дітей), чудовий яскравий IPS екран і жодних глюків в роботі, шустрий, без заліпання і затиків на дотик, і навіть батарея здається до сих пір тримає як і при купівлі. Не сприйміть за рекламу, може то мені так повезло з моделлю, бо взагалі їх теж частенько критикують.

 

 

в мене є Asus Fonepad 7, але вони його поділити не можуть. Дешевшими ніколи не користувалась, бо то мій перший і єдиний планшет, який тепер вже в мене експропріювали)) Тому і не розбираюсь в них

От і думаю як краще робити, бо якщо брати такий як ви радите, то немає сенсу цей продавати, бо за б/в не дадуть більше як за новий Prestigio

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно не дадуть. А ви що ж сподівались з одного недорогого б/в отримати 2 нових ? :)  Ну це дуже оптимістично :)  Та й я ж не знав який у вас асус, мож там 10-ти дюймовий за 5тищ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, milana сказано:

Asus Fonepad 7

Це і є дешевий планшет. Вам просто потрібно докупити ще один.

Все що дешевше просто муляжі планшетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...