Перейти до змісту

потрібна допомога спеціаліста в налаштуванні перекидки


Рекомендовані повідомлення

 

Привіз малому з Польщі б/у байк, перекидки шимановські , але достатньо роздовбані. Суть проблеми така: налаштував задню перекидку, але не можу вирішити проблему з найменшою зірочкою, ролик натягувача трохи перекошений і не стає в одну площину з зірочкою, тому передача не спрацьовує, а коли на ланцюг поставити на неї вручну його все одно тягне до середини, на 5-у не переключає але вібрує і не стоїть спокійно як на інших зірочках. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ з викрученим майже на всю гвинтом зірочка знаходиться між роликом і пластиною на якій кріпляться роики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в Луцьку декілька магазинів де є сервіс (Велозона, СітіБайк, базар на худий кінець) де за пару грн вам виправлять проблему.

Там може бути проблема не в переклюці, а в тому, що погнутий "пєтух" або потрібно міняти трос з рубашко бо вони уже ржаві/забиті..... і т.д. причин море

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, розібрався сам, покрутив болти і регулятори працює більш-менш чітко, малому вистачить.

Залишилась проблема з передньою вилкою, коли колесо піднімається в повітря наприклад при запригуванні на бордюр відчувається  невеликий удар, можливо амортизатори на вилці вже розбиті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vasya83 сказано:

при запригуванні на бордюр відчувається  невеликий удар, можливо амортизатори на вилці вже розбиті?

Там взагалі немає демпфера, тому і відскакує аж до удару. Але не потрібно міняти вилку - нормальна буде коштувати більше, ніж ваш велосипед, просто пройдіть цей етап, а далі буде видно - чи купляти нормальний велосипед, чи воно й не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.09.2016 at 14:53, difoto сказал:

Там взагалі немає демпфера, тому і відскакує аж до удару. Але не потрібно міняти вилку - нормальна буде коштувати більше, ніж ваш велосипед, просто пройдіть цей етап, а далі буде видно - чи купляти нормальний велосипед, чи воно й не потрібно.

 

та велик ніби не поганий. Стан досить не поганий,

IMG_20160925_182124.jpg

 на мою думку він або в прокаті був або в якій школі екстримальної їзди на байках бо продававлися декілька абсолютно однакових, але побачив багато бо пластик на задній перекидці стертий так що навіть не видно яка саме це перекидка шимановська.

IMG_20160925_182206.jpg

 

покришки або мінялись або асфальту просто не бачили бо на вигляд як нові. 

 

Доречі на рамі маркуваня Designed in Denmark,

IMG_20160925_182229.jpg

 

цікаво велик дійсно датський, бо купляв не на вело ринку а в невеликому містечку в барахольщиків, в яких і вели ки і сумки і обладнаняя для акустики і інше барахло в продажі є.

 

Думаю він вартий 320 злотих що я заплатив.

 

І взагалі в нас в Україні є якийсь реєстр для великів щоб номер рами зареєструвати в базі на себе?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переклюк турней самий нижчий клас шимано

 

велосипед стандартний базарний ашан нічого особиливого і не варто ніочго додумувати про екстрім і т.д. бо переклюк більш ніж повіністю з пласмаси і дереться легко і просто. 

 

фірма справді датська (гуглиться по крайній мірі назва вела на сайтах доменом .dk)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, sanbOK сказал:

переклюк турней самий нижчий клас шимано

 

велосипед стандартний базарний ашан нічого особиливого і не варто ніочго додумувати про екстрім і т.д. бо переклюк більш ніж повіністю з пласмаси і дереться легко і просто. 

 

фірма справді датська (гуглиться по крайній мірі назва вела на сайтах доменом .dk)

 

 

ну про обвіси я і не сумнівався що вони хай-тек  а дешеві варіанти по ним і так видно, на рахунок базарного важко сказати, думаю швидше за все це просто маловідомий виробник з Данії, про наш ХТЗ іщо він крім тракторів велики, санки і інші засоби пересування робить теж думаю навіть найближчі сусіди мало знають, якщо взагалі знають :-).

Малому на виріст вистачить.

Як би собі бачив на ринку GT шку за 550 зл. правда чогось просвітлення не наступило коли треба не глянув на раму чи вона з їх фіврмовим трикутником на рамі , але це так думки в слух.

 

Дякую всім, можна закрити тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, sanbOK сказал:

не варто ніочго додумувати про екстрім і т.д.

 Мені екстріму особливо не треба собі щось для звичайних покатушок буду шукати без лишніх наворотів, щось типу кросовика чи шосейника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...