Перейти до змісту

DREAM AQUARIUM


kozakOleg

Рекомендовані повідомлення

Очень красивая программа-заставка(Screen saver) в виде виртуального аквариума. Вы можете добавлять аквариумных жителей(рыбок), можете кормить их, можете управлять скоростью их движения и тд. Не смотря на то что программа написана для Windows XP, она отлично работает и в Windows Vista.

IMG4136-1207324550.jpg

Скачати можна з фтп : ФТП/SOFT/Dream Aquarium <_<

Зовнішній лінк : http://fullwz.com/soft/1694-dream-aquarium-xp.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

удалено: троянская программа Trojan-PSW.Win32.OnLineGames.fyn Файл: C:\Documents and Settings\Администратор\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\EJEZA5UJ\Dream_Aquarium_XP[1].rar/Dream_Aquarium_XP\patch.exe

це я акварыум цей і не починав встановлювати :drink::) але про всяк випадок вирішив ще раз перевірити систему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

удалено: троянская программа Trojan-PSW.Win32.OnLineGames.fyn Файл: C:\Documents and Settings\Администратор\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\EJEZA5UJ\Dream_Aquarium_XP[1].rar/Dream_Aquarium_XP\patch.exe

це я акварыум цей і не починав встановлювати :drink::) але про всяк випадок вирішив ще раз перевірити систему

В мене NOD32 і AVAST не вибиває, що там є троян і взагалі якійсь віруси. Може просто в тебе був на компі троян ось і заразив. :huh:

удалено: троянская программа Trojan-PSW.Win32.OnLineGames.fyn Файл: C:\Documents and Settings\Администратор\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\EJEZA5UJ\Dream_Aquarium_XP[1].rar/Dream_Aquarium_XP\patch.exe

це я акварыум цей і не починав встановлювати :angry::angry: але про всяк випадок вирішив ще раз перевірити систему

Ну і як ти міг заразити якщо ти написав, що ти даже його і не починав встановлювати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на троян так и должно ругатся ?

Я у друзів попитав, в кого цей акваріум стоїть і ні в кого не було проблем з вірусами. :drink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розпакував архів, і Касперський почав матюкатись, удалив все що він просив,але один раз він не удалив бо ніби цього файлу немає, перевірив архів,там той же вірус був, удалив все і про всяк випадок прновірив систему і там знову знайшовся це й же вірус, я дуже сумніваюсь що цей троян активізувався на мому компі як я скачав іменно цю програму,знач він прийшов з програмою, вірус був в патчі спочатку, я б зрозумів би коли касперський часом матюкаєтся на кряки но коли не запускаючи нічого а лише розпакувавши архів і відкривши папку такі двіженія почались, то вибачте

ЗІ от тому я касперським і користуюсь а не конченими нодами всякими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось дуже схоже на ламалку для цього сейвера. В мене антивірус на багато таких файлів матюкається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...