Перейти до змісту

Українська героїчна пісня (2008)


foxx77

Рекомендовані повідомлення

172c440c84cdf901c81527780d879517_full.jpg

*Год: 2008

*Стиль: Folk / Етно-Фестиваль

*Страна: Ukraine

*Формат: MP3@320kbit/s, Stereo

*Размер: 108.27 Mb

Tracklist:

01. ВВ & Тарас Компаніченко - Марш січових стрільців

02. Тарас Чубай - Пливе кача

03. Хвилю тримай - Я сьогодні від вас від'їжджаю

04. Флайzzzа - Гей же гу!

05. ТНМК - Пливе човен

06. Мандри - Сьогодні нас Карпати зустрічають

07. Назад шляху немає & Фольклорний ансамбль ''Лукині Роси'' - Соловейко, рідний брате

08. Андрій Підлужний & Тартак - Не кажучи нікому (UHS mix)

09. Хорта - Партизанська

10. Еффа & Tretyakoff - Прощання стрільця

11. Вертеп - Гей, гуляє полем курява по степам

12. Дримба Да Дзиґа - Стрільці

13. Вася Club - Чорна гора

14. Марія Бурмака - Гей, на горі, на Маківці

15. ВВ - Ще не вмерла...

*************************

Total playing time: 49:03

http://valhalla.ulver.com/redirector.php?u...overs.part1.rar

http://valhalla.ulver.com/redirector.php?u...overs.part2.rar

Для тих, хто не знав: Олег Скрипка організував у Києві чергову цікаву подію - фестиваль "Молода Гвардія", присвячений українській героїчній пісні. І одним зі втілень цього задуму, окрім проведення самого фестивалю, стало видання збірки, власне, тих самих героїчних пісень. Виявилось, що українських пісень на цю тему існує дуже багато. Виявилось, що це цікаво дуже багатьом людям. Виявилось, що ця тема здатна надихати і спонукати до власної творчості. Можливо, це одна з причин, чому до збірки потрапили пісні не тільки давні, а й написані нашими сучасниками - музикантами, що взяли участь у проекті. Втім, більшість склали все-таки речі, відомі здавна. Пісні було переосмислено у музичному плані - тож постали вони у цілком оновленому, сучасному вигляді. Не знаю, добре це чи погано, але тексти міняти не довелося - вони звучать абсолютно зрозуміло для молодого покоління... У будь-якому разі, "Українська героїчна пісня" - одна з найбільш цікавих збірок останніх місяців. Як за задумом, так і за втіленням. Музиканти ж-бо тут зібралися не просто талановиті, а цілковито різні, між собою не схожі. А деякі з них ще й зазвучали тут новим, несподіваним чином - не одразу і впізнаєш, і це теж приємно. Отже, нам тільки залишається зайвий раз визнати, що Олег Скрипка знову влучив зі своїм задумом у яблучко - браво! ©УМКА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув по радіо - Хвилю тримай - Я сьогодні від вас від'їжджаю, класна штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух ти!!!!!!!!!!!!!1

я хочу. Може краще образ записати, так якісніше ніж кляті мптришки :-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відгуки, тримаймося, ми на вірному шляху.

йокараний бабай, "Соловейко рідний брате" в мене в армії була стройова пісня, постійно в столовку строєм її співали.... нема слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...