Перейти до змісту

Прострочена продукція в супермаркетах


Victor_1989

Рекомендовані повідомлення

Kichkarivka, да ти терорист (Akhhmed :-) ). Особисто попалась прострочена продукція в

"Наш Край", шкандалити не став, але мені чемно, без ніяких затримок повернули гроші. На рахунок 200 грн, мені таж здається, що "лапша", оскільки теж знайомий з декількома диреторами "Наших Країв" і так просто 200 грн вони б не віддали, тим більше зі своєї кишені... Хоча все можливо, категорично спорити не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

kichkarivka, ти вот вроді як тіпа Юрист і т.п.... то на майбутнє, плз, підбирай слова... бо ж не личить модному юристові називати тут людей тупоголовими... Можу тебе завірити, шо Женік не прибирав там територію і не грузив товари... і він далеко не тупоголова людина...

А от від твоєї казочки смердить за кілометр :lol:

З.І. Я теж два роки пропрацював в мережі супермаркетів і знаю шо там і як :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помиляєшся, я йшов не просто лякати, я знав що далі робити, коли вони не погодяться на мою пропозицію, однак директор виявилася (на відміну від менеджерів, охоронців і адміністраторів) розумною жінкою, так як знала про всю серйозність ситуації.

Ото вплинув на жінку! Ти, часом не у виконавчій службі працюєш? Якщо ні, то тільки там працювати з такими здібностями  :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупоголових вистачає скрізь, а при сформульованій фразі - особиста образа, тому тобі пане "юристе з кічкарівки" -1 за неповагу до співрозмовника.

На той момент коли я працював я дійсно знав УСІХ директорів по всій Україні. Був у кожному із магазинів.

На цей момент обстановка там мене мало цікавить.

Звичайно якщо прийти із криками "Да я юрист знаю закон - да я Вас тут - по самі гланди і помідори....", тоді може, бідна директриса і перелякалася.. і знаючи мінімальний штраф який накладуть на неї могла віддати .. (в чому я сумніваюся, вони ще не таких "крутих" бачили! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО kichkarivka:я ще більше впевнився,шо це 100% гон,бо ти вже директора на менеджера поміняв.А менеджер тим більше 200грн.не віддасть.

Я також в цій сфері пропрацював багацько років(далеко не вантажником) і скажу шо таких юристів ложили на лопатки в секундє))).Ніхто з моїх менеджерів і я особисто нікому не платили ніякої компенсації в таких випадках як в тебе.Просто мовчки міняли товар,або повертали вартість товару,шоб шуму не було.Хоча в деяких сумнівних ситуаціях(тіпа прийшов кент і каже шо вчора купив у нас горілку,а в пляшці виявилась вода-показує чек і пляшку з під горілки з водою) просто казали "до побачення".

Кароче,якби ти підняв шорох,то нічого не довів би.Там все шито-крито.І дєнєг на суд в них більше. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тупоголових вибачаюсь, погарячився. :sm128:

Я не збираюсь тут нічого нікому доказувати, я констатував факт, а вірить хтось в це чи ні, так це вже особиста справа кожного.

І те що там десь в когось схвачено, - це правда, але схвачено лише на місцевому рівні (я маю на увазі наш міськрайонний та апеляційний суд), але якщо піти вище - у Верховний суд України, то "порішать" там може тільки людина яка має бабло, дуже багато бабла.

Тому, якщо правда за вами а також якщо бути впертим і наполегливим, то можна добитися бажаного результату не дивлячись на корумпованість :-)

До речі, тему цю відкрито було. бо людина хотіла почути поради учасників форуму а не суперечки "вірю-не вірю".

Тому давайте повернемося до того, з чого все власне і починалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...