Перейти до змісту

Про блокування "активістами" Управління ПП


difoto

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, Sh_Ok сказал:

Я лише наполягаю що подібні акції є неправомірні і недопустимі.

 

Ці акції будуть повторюватися постійно, бо:

- бо в рядах поліції залишилося купа колишніх мєнтів-хабарників;

- в ряди поліції потрапили елементи, яким там нічого робити;

- копам надається право безпідставно, без будь-якої доказової бази писати постанови на громадян, змушуючи їх витрачати свій час і гроші, доводячи свою правоту в суді;

- копам за їх безпідставно виписані постанови не передбачено ніяк покарань.

 

P.S. І не треба узагальнювати. Ми розбираємо цей конкретний випадок і ви прекрасно розумієте, кого я назвав клоуном. Теж саме стосується і ПДР. Пропоную оперувати конкретними аргументами і фактами по цій ситуаціїї. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
24 хвилин тому, sergkots сказано:

Візьмемо дорогу Луцьк - Рівне, її погані ділянки де фури розбили праву полосу. По правилах я (В1) мушу зайняти праву смугу - рухатись дозволених 90 км/год вже відповідно не можу і мене відповідновипереджають (В2). Після обгону він змушений відповідно до п. 11.5 зайняти праву смугу а оскільки вона розбита то теж скидає швидкість. Тепер моя (В1) смуга зайнята і я відповідно можу перестроїтись на ліву смугу та випередити В2, після чого все має йти по колу відповідно до п.11.5.

Так? Чи можливо є у правилах пункт, що вирішує таку ......... ситуацію?

 

А їхати спокійно за В2 ніяк? обв"язково в доганялки бавитись? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Sh_Ok сказал:

Мабуть нікому, заплатили б нишечком в кишеню даішнику і поїхали з миром. або отримали б духопеликів в кращих традиціях ментів. 

Не вгадали - колишні даішники їх би за таке навіть не зупинили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Sh_Ok сказал:

А їхати спокійно за В2 ніяк? обв"язково в доганялки бавитись? 

Тобто пропонуєте всім їхати "паровозіком" по розбитій ділянці траси зі швидкістю 40 км/год, а хороша ліва смуга нехай залишається порожньою? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

А їхати спокійно за В2 ніяк? обв"язково в доганялки бавитись? 

Відповідно до правил коли переді мною буде їхати авто на швидкості 40 км/год я маю повне право його випередити на швидкості 90 км/год. 

Чому вам тоді потрібно обганяти пішоходів? Їдьте за ними спокійно. Куди гнатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Savage сказано:

Не вгадали - колишні даішники їх би за таке навіть не зупинили :)

 

1. Помиляєтесь - мого родича, наприклад, колишні даішники за таке зупинили

2. Щодо даної ситуції - не забувайте, що даного водія зупинили біля посту на Цуманському перехресті. Там, по-перше, дорога не така розбита, щоб не можна було рухатись в правій полосі. І, по-друге, стоїть обмеження швидкості перед постом, що теж знімає проблему, що хтось змушений повільно рухатись саме через поганий стан дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Savage сказано:

Не вгадали - колишні даішники їх би за таке навіть не зупинили :)

Ну це дивлячись яка виручка була в той день

 

3 хвилин тому, Savage сказано:

Тобто пропонуєте всім їхати "паровозіком" по розбитій ділянці траси зі швидкістю 40 км/год, а хороша ліва смуга нехай залишається порожньою? :)

Ну ініціюйте зміни до правил дорожнього руху. доводьте що їхати паравозіком ну ніяк не можливо для вас. про всяк випадок перед тим погугліть наслідки переганялок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

Ну ініціюйте зміни до правил дорожнього руху. доводьте що їхати паравозіком ну ніяк не можливо для вас. про всяк випадок перед тим погугліть наслідки переганялок. 

А ПДР такі випадки розрулюють доречі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Savage сказано:

 

Ці акції будуть повторюватися постійно, бо:

- бо в рядах поліції залишилося купа колишніх мєнтів-хабарників;

- в ряди поліції потрапили елементи, яким там нічого робити;

- копам надається право безпідставно, без будь-якої доказової бази писати постанови на громадян, змушуючи їх витрачати свій час і гроші, доводячи свою правоту в суді;

- копам за їх безпідставно виписані постанови не передбачено ніяк покарань.

 

P.S. І не треба узагальнювати. Ми розбираємо цей конкретний випадок і ви прекрасно розумієте, кого я назвав клоуном. Теж саме стосується і ПДР. Пропоную оперувати конкретними аргументами і фактами по цій ситуаціїї. 

в цьому конкретному випадку клоунів я бачу лише в блокувальниках. 

звідки ви взяли що постанова виноситься без доказової бази і безпідставно? ведеться постійна відеозйомка на боді-камеру копів. ніхто не забороняє водію встановити відеореєстратор. ніхто не забороняє вам стати копом і забезпечити справедливість. зрештою ніхто не забороняє вам долучитись до патрулювання ГШР тої ж Самооборони, до журналістської групи "Нічна варта" - методів скільки завгодно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Sh_Ok, тобто вам все рівно, що описана вище ситуація граничить з ідіотизмом? Головне, щоб було по закону?

 

Але я більш ніж, впевнений, що вулицю ви переходите не завжди в встановленому місці. Цікаво, чому там ви дозволяєте собі порушувати закон, якщо для вас закон - це безапеляційна норма поведінки, від якої не можна відступати під жодним приводом?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Savage сказано:

@Sh_Ok, тобто вам все рівно, що описана вище ситуація граничить з ідіотизмом? Головне, щоб було по закону?

 

Але я більш ніж, впевнений, що вулицю ви переходите не завжди в встановленому місці. Цікаво, чому там ви дозволяєте собі порушувати закон, якщо для вас закон - це безапеляційна норма поведінки, від якої не можна відступати під жодним приводом?

 

 

 

звісно я не взірець, але розчарую вас - вулицю переходжу лише у встановленому місці. уже років 20, після того як дитина зробила мені зауваження. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Savage  в тебе БМВ головного мозга, сперечатись з тобою - як рогами в ворота битись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео не дивився, але вставлю свої 5 копійок.

 п. 11.5 ПДР тут вже наводили.

Ключова фраза в першому повідомленні - "на Цуманському посту". Нагадати про обмеження швидкості 90-70-50? Відповідно - ніякого обгону/випередження і рух (11.5) по крайній правій смузі. Все.

І права полоса там цілком прийнятна для руху по ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, fedot said:

Відео не дивився, але вставлю свої 5 копійок.

 

Там у відео активісти ніби згадують, що водій об'їжджав перешкоду у вигляді дикого койота :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, fedot сказано:

Відео не дивився, але вставлю свої 5 копійок.

 п. 11.5 ПДР тут вже наводили.

Ключова фраза в першому повідомленні - "на Цуманському посту". Нагадати про обмеження швидкості 90-70-50? Відповідно - ніякого обгону/випередження і рух (11.5) по крайній правій смузі. Все.

І права полоса там цілком прийнятна для руху по ній.

Я мову взагалі вів про рух у лівій смузі - без прив’язки до того перехрестя. На наших дорогах п. 11.5 не завжди є можливість дотримуватись - через стан доріг та стан учасників дорожнього руху. Іноді правильним і безпечним рішенням є рух по лівій смузі. На Цуманському перехресті такої потреби дійсно немає.

А на відео рагулі - не здивуюсь якщо вони спеціально порушують ПДР, щоб створити резонансну новину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Sh_Ok , по американським дорогам я б з радістю їздив в правій смузі, так як в них права смуга часто набагато краща, ніж наша ліва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Savage ну там далі є рецепт як зробити щоб було як у Америці. Але ж не хочеться, правда? Краще своє лайном поливати а чужому заздрити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

@Sh_Ok , по американським дорогам я б з радістю їздив в правій смузі, так як в них права смуга часто набагато краща, ніж наша ліва.

Не відхиляйтесь від теми:

маємо Цуманський пост ДАЇ, де дорога можна скажати ідеальна. Маємо знаки 90-70-50. Порушив ПДР? Порушив. В касу заплатив, і більше не порушуй. Для чого ці тупі відмазки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Sh_Ok сказал:

ну там далі є рецепт як зробити щоб було як у Америці. Але ж не хочеться, правда?

Навіщо оця демагогія і лицемірство? І ви, і я прекрасно розуміємо, що просто одного бажання тут недостатньо. Та й автор ролика це прекрасно розуміє, інакше не поїхав би в Америку за кращою долею.  

 

14 минуты назад, Sh_Ok сказал:

Краще своє лайном поливати а чужому заздрити? 

До чого тут заздрість? Просто обєктивна реальність - дороги в нас роблять через жопу. Якщо ж ви бажаєте говорити на чорне біле, тільки через те, що воно "своє" - ваше право. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Savage ви й рецептів читати не хочете. Допоможу:

1. Починайте з себе

2. Поважайте закон

3. Платіть податки

4. Поважайте суспільство

5. Будьте свідомим

Де тут демагогія і лицемірство?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Sh_Ok сказал:

Де тут демагогія і лицемірство?

В тому, що це все всерівно не покращить якість доріг, оскільки не має жодного відношення до них. Іншими словами: я можу бути хоч 10 раз свідомим і платити податки, але це не заставить компанію робити дороги по технології і при цьому не красти виділені кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Savage сказано:

В тому, що це все всерівно не покращить якість доріг, оскільки не має жодного відношення до них. Іншими словами: я можу бути хоч 10 раз свідомим і платити податки, але це не заставить компанію робити дороги по технології і при цьому не красти виділені кошти.

@Savage 

1. Починайте з себе

Стосується кожного. 

Я й не кажу що рай настане завтра. Більше того і в Америці раю нема. Виховуйте дітей у повазі до закону і суспільства - і вони будуть жити краще. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Sh_Ok , я вам говорю про конкретну проблему з дорогами, а ви мені знову штовхаєте чергову демагогію про рай на Землі.

Мабуть, продовжувати цю розмову далі немає сенсу. Я якось звик оперувати реальними фактами, а не ефемерними поняттями з присмаком утопічних ідей про ідеальне суспільство. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...