Перейти до змісту

Продам Тестер


vadim7000

Рекомендовані повідомлення

якшо кітаєц то на ринку точно такого самого брав паро днів тому за 80 грн, точно така модель і точно така сама коробка. Якшо оригінал,то це інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@neznakomecза 80 грн? не віриться, поділяться тоді інформаціює де ж така халява

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля, заходиш на ринок від головного входу, ідеш прямо і там продає справа бабка всяку уйню по паро грн, в неї цих тестерів як гівна. З першого разу не вийшло нормального взяти, прийшов додому і давай міряти,а циферки то на місці і навіть не міняються... Пішов міняти, поміняла на іншого, вроді шось показує ще поки. В епіку такий в районі чи то 400 чи то 600 грн, но то оригінал, він реально крутий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Питання до ТС - в нього є автовимкнення? Тобто якщо не рухати то щоб сам вирубився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще забув написати що в мому тестері за 80 грн кнопка Hold взагалі не працює, а он оф не з першого разу вмикає і вимикає, ось так, але так як я дууже рідко ним користуюся то мені і такого вистачає поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Harddriver сказано:

 Питання до ТС - в нього є автовимкнення? Тобто якщо не рухати то щоб сам вирубився.

На коробці є напис "auto power off".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок автовимикання не вкурсі-перевірю.А спеціально для "мля"-сходив на варшавку до його "диво-бабки",поперше і ціна і модель не відповідають дійсності автора вище!Я ж казав БРЕХУН.ФОТО ДОДАЮ!

IMG_20160819_105308.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пролежав ввімкнений 15 хвилин не вимкнувся!Ціну знижено 230 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і роззуй очі,що він не такій!Ти піди до бабки і зфоткай там ціну в 80 гривень!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую тобі їх роззути! Я аналог брав за 70грн. Колись заради цікавості розбирав коробочного і блістерного( якщо целофан можна назвати блістером)- різниці незавидів. На роботі їх троха валяється. Глючні і ненадійні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"опять двадцать пять"(аналог-схожий-здається такий),-ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ТОЙ ТЕСТЕР!Наберіть "умнікі" такіх як мій по 70,та продайте мені за 100!Я куплю!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...