Перейти до змісту

"подяка" лікарям


Sergiy7

Рекомендовані повідомлення

Скільки зараз коштує "подякувати" лікарям за операцію? Знаю що анастезіолог близько 300 грн бере, а інші як?Тому що робитиме операцію напевно більше треба дати.

Які ваші думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще хватило розуму таке питати :-) :-) :-)   Йому ( лікарю ) подякують в кінці місяця, дадуть зарплату як і всім нормальним людям. А потім таки жаліємось на корупцію, а самі її породжуємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки коли тобі лікар каже що треба подякувати іншому то якось і не знаєш як відмовити(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sergiy7 сказано:

тільки коли тобі лікар каже що треба подякувати іншому то якось і не знаєш як відмовити(

ну так підіть і подякуйте, тільки словами без грошей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитайте у лікаря напряму-що і скільки, а якщо соромитесь то нічого не давайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, halcogen сказал:

Але в більшості випадків вони самі вам вічливо натякнуть. Шари не буде.

Це точно! До мене лікар, яка приймала роди, сама прийшла в післяродову і напряму сказала: "Що хотіли піти по-англійськи?! Треба віддячити, все ж пройшло нормально!" Хоча сумму не говорила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так про скільки іншому лікарю сказав, а про себе напевно пізніше нагадає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим хірург кращий за вчителя чи агронома? Чи хлібороба? У інших немає дітей, яких потрібно кормити? Якого милого спекулювати на здоров'ї та житті людини???

Чи в медицинський йдуть, зарання знаючи, що там можна гребсти бабло? Чи все ж таки мають йти за покликанням? Чим той анестезіолог вже перетруждається, що йому окремо треба платити? Якого хрєна операція по виправленню носової перегородки, яка триває 40 хвилин і яких лікар робить по чотири штуки за пів дня, вартує ~4000 гривень??? Що це за "подяки" такі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

А чим хірург кращий за вчителя чи агронома? Чи хлібороба? У інших немає дітей, яких потрібно кормити? Якого милого спекулювати на здоров'ї та житті людини???

Чи в медицинський йдуть, зарання знаючи, що там можна гребсти бабло? Чи все ж таки мають йти за покликанням? Чим той анестезіолог вже перетруждається, що йому окремо треба платити? Якого хрєна операція по виправленню носової перегородки, яка триває 40 хвилин і яких лікар робить по чотири штуки за пів дня, вартує ~4000 гривень??? Що це за "подяки" такі? 

"Автомеханик сдаёт машину клиенту и попутно с ним болтает:
— А вы кем работаете?
— Хирург, операции на сердце провожу.
— И много платят?
— До 20 тысяч долларов за операцию.
— Вот блин, ведь по сути одно и то же делаем: я движки перебираю и ты тоже, а мне всего 300 баксов платят
— Хочешь так же как я получать?
— Конечно!
Хирург кидает на стол пачку баксов и заводит движок.
— Перебирай!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, alexvvv сказал:

@Юріч До цього довела монополія на надання таких послуг

 

Яка монополія? :blink:

 

@SAS , чесно, не зрозумів смислу анекдоту. Тобто, кінцівку...

 

@Maxfer, карамба, відпочинь трохи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один, щоб зрозумiти рiзницю

"Приходит мужик учиться на автослесаря, а раньше работал гинекологом. Сдает экзамены. Надеялся на вшивую тройку с минусом, а получил пятерку с плюсом. На выпускном вечере экзаменатор спрашивает:

- Я раньше видел чтобы люди собирали и разбирали двигатель за час, но как вы делаете это через выхлопную трубу ???"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то ж не я стверджую, що бюджетникам можна не платити - вони мають вiддано працювати за iдею. Я за спецiалiстiв зацiкавлених, а не зобов'язаних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SAS , ввів в пошук твій перший анекдот і прочитавши його на іншому сайті, зрозумів його зміст...Просто фраза "Заводит движок" там була написана великими літерами, що дало мені зрозуміти, що вона ключова. Тобто зміст - перебирай мотор автівки, коли той працює.

 

Але я говорив про інші операції, які не загрожують життю пацієнта, але ціняться неадекватно.

 

Наприклад, коли авіатори успішно доставляють пасажирів до місця призначення, останні ж не доплачують їм за вдалу посадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цитата в тему

 

«Не лечись бесплатно, ибо тот, кто лечится бесплатно,

рано или поздно перестает ценить свое здоровье,

а тот, кто лечит бесплатно, рано или поздно

перестает ценить результаты своего труда»

Гиппократ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Юріч сказал:

 

Але я говорив про інші операції, які не загрожують життю пацієнта

Повiрте, немаэ таких операцiй. Банальна мiсцева анестезiя для декiлькох пацiэнтiв на рiк по Украiнi закiнчуэться летально. Кожне втручання маэ визначений вiдсоток ускладнень. Цiнуйте себе - найдивовижнiше творння природи, i довiряйте копирсатися у собi лише компетентним спецiалiстам, якi завдяки забезпеченому побуту можуть цiлком придiлити себе вашим проблемам. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Wednesday, August 10, 2016 at 16:27, Sergiy7 сказал:

Скільки зараз коштує "подякувати" лікарям за операцію? Знаю що анастезіолог близько 300 грн бере, а інші як?Тому що робитиме операцію напевно більше треба дати.

Які ваші думки?

Пробачте за флуд. По темi: зважаючи на дуже рiзнi можливостi пацiэнтiв, вважаю, що Ваша "подяка" маэ вiдповiдати Вашiй оцiнцi роботи хiрурга I особисто Вашим можливостям. На счастя пацiэнтiв поки немаэ "економiчно обгрунтованих тарифiв" на медичнi послуги. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і не говорю, що лікарі мають лікувати безкоштовно. По-перше, вони получають зарплату. Згоден, невелику. Спеціалістам, особливо тим, які проводять операції, потрібно платити набагато більше. Тим, хто сидить в поліклініках - середньої зарплати достатньо. По-друге, можна ввести прейскурант на операції, щоб все було прозоро і офіційно. По-третє, якщо ти себе вважаєш відмінним спеціалістом - йди в приватну клініку, там зарплати достойні твоєї праці. І в-четверте, ми і без операцій лікуємся не безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, SAS said:

Пробачте за флуд. По темi: зважаючи на дуже рiзнi можливостi пацiэнтiв, вважаю, що Ваша "подяка" маэ вiдповiдати Вашiй оцiнцi роботи хiрурга I особисто Вашим можливостям. На счастя пацiэнтiв поки немаэ "економiчно обгрунтованих тарифiв" на медичнi послуги. 

 

Ко-ко-ко-корупціонер? Видно, що в медустанові працюєте, раз так хабарництво захищаєте! Людино, яка подяка?

 

Мала зарплата? Іди вночі вагони розвантажуй або міняй місце роботи, а подяки з пацієнтів брати зась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так i робиться. У 2 полiклiнiцi розрахувалися всi урологi, у 3 немаэ жодного хiрурга. Вiдкриваються приватнi центри - бiгборди всюди висять - 150 грн за прийом. I там вже питання "подяк" не виникаэ - або плати, або iди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SAS said:

Так i робиться. У 2 полiклiнiцi розрахувалися всi урологi, у 3 немаэ жодного хiрурга. 

 

Ось і рецепт того, як можна перемогти це ганебне явище в медицині. Розігнати тих всіх хабарників і проблема вирішена. Немає лікаря в держлікарні - немає кому брати хабарі!

А люди будуть чесно лікуватися у приватних клініках та й усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

люди будуть чесно лікуватися у приватних клініках

 

люди взагалі туди не підуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, SAS сказал:

Так i робиться. У 2 полiклiнiцi розрахувалися всi урологi, у 3 немаэ жодного хiрурга. Вiдкриваються приватнi центри - бiгборди всюди висять - 150 грн за прийом. I там вже питання "подяк" не виникаэ - або плати, або iди.

Я вже давно не ходив до уролога в поліклініку, хіба що тільки для проходження якоїсь медкомісії, типу для справки в басейн. Якщо якийсь чоловічі проблеми - тільки приватний лікар. Там дійсно займаються тільки тобою і твоєю проблемою, знаєш за що платиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...