Перейти до змісту
  • 1

НЕдоперекладачі


Dtox

Питання

Ось мені цікаво чому деякі тексти на форумі недо перекладені на встановлену мову. наприклад мова за замовчуванням стоїть укр. а місяці пишуть USA? на дісливши комусь листа текст " Not read yet " перемикаю на рус. " Ещё не прочитано " що виходить що  рускомовні ніби не розуміють англ. а ми  зобовязані? створючи тему чи пост внизу ми бачим 3 "педальки" "відмінити", "додати" та "Preview Post" Так що це? недопрацювання розробників чи "неправильний склад ума"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 відповідей на це питання

Рекомендовані повідомлення

все ж таки тема називається "запитання та відповіді", а не "дискусії" не "дебати" і не "батл" тому давайте блище до теми.

Увага запитання:

на форумі при виборі мови не весь текст перекладений наприклад відображення місяців, кнопка попереднього перегляду, кнопка додавання зображення в пост також є інші, чи ведуться якісь роботи з даною проблемою? і чи будуть якісь зміни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zevs_Isver сказано:

використай свою дратівливість з КОРИСТЮ

Якщо я вільно не володію англійською, немаю спонсорських можливостей яким чином я можу допомогти? доречі до оновлення борди цього непомічалось такщо значить недопрацювання,,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Dtox сказано:

Якщо я вільно не володію англійською, немаю спонсорських можливостей яким чином я можу допомогти?

 

вичитувати помилки в уже готовому перекладі - це також великий шматок роботи

і все ж підтягувати англійську, згодиться

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну мені як би теж клавіатур чешиться до чогось примахатися....

Підтримую автора! Що за бєзобразіє?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безымянный1.jpg

якщо я захотів би англійську то я б її змінив, а так... мені приємніше дивитись пости і бачити " червень 2007.." а не користувач "123456"  добавив тему в April 2012. або добавити вибір наприклад українська нормальна чи українська недоєвропейська... іноді перегядаєш форум і взагальній картині бачиш  буквиний венегрет. можливо комусь подобається, а комусь байдуже но мене це капець як дратує.. З.І. чи можливо щось з ручками?1362986615_-gifki-smeshnye-gifki-gifki-kote_551683896.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dtox сказано:

, а комусь байдуже но мене це капець як дратує.. З.І. чи можливо щось з ручками?

 

дратує? використай свою дратівливість з КОРИСТЮ!!!!!!!!!

 

ручки ростуть звідки треба? є достатньо вільного часу і знання мови - берись за переклад

нема вільного часу? нема знань? - нічого страшного, зате,  напевно, є багато вільних грошей - можеш найняти команду перекладачів

 

а якщо нема нічого з перерахованого вище - тоді сумно :(

залишається писати пости і картинки НЕ забувай про картинки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Англійська великих незручностей не доставляє, а от українську було б добре виправити.

untitled.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Roma Fur сказал:

 

якщо треба, то можу допомогти з перекладом

 

При допомозі звернеш увагу на місяць "февпаль"...;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...