Перейти до змісту

Реорганізація МРЕВ


Lauren07

Рекомендовані повідомлення

Більше 2 тижнів назад закінчила автошколу, а екзамен, щоб отримати водійське посвідчення і досі здати не можу через "реорганізацію МРЕВ" екзамен відкладають. В неті щось не особливо новин на цю тему багато. Можливо хтось знає щось актуальне про ситуацію з реорганізацією МРЕВ і коли ця структура почне нормально функціонувати? Буду вдячна за будь яку інфу.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина здавала в четвер, а в пятницю отримала посвідчення, екзамен відкладали на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Lauren07 сказал:

Більше 2 тижнів назад закінчила автошколу, а екзамен, щоб отримати водійське посвідчення і досі здати не можу через "реорганізацію МРЕВ" екзамен відкладають. В неті щось не особливо новин на цю тему багато. Можливо хтось знає щось актуальне про ситуацію з реорганізацією МРЕВ і коли ця структура почне нормально функціонувати? Буду вдячна за будь яку інфу.
 

вибачаюсь, але скоріш за все у вас просто хренова автошкола(( яка не може повпливати на майже вже колишніх працівників МРЕВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вибачайтесь, я вже так само думаю) тільки гроші на вітер викидати не звикла, та і скільки часу на навчання витрачено, хотілося б уже і водійське посвідчення отримати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...