Перейти до змісту

Проблеми з звуком


Brodyaga

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. потрібна ваша допомога та порада. після обновлення віндовса (віндовс 8.1-64 біт), одночасно грає звук на колонках (вони підключенні на задній кришці системника) і на наушніках (вони підключені на передній панелі системника).

Переустановив звуковий драйвер реалтек. Реалтек установився (все пройшло добре, система перезахрузилась) і тут саме головне я не можу запустити цей драйвер. Драйвер ріелтек знаходится тільки в "програм файл х86 " є ярлик ...і не запускається. можливо настройки в біосі? 

Зайшов в програму VIA HD Audio deck - поставив галочку що при підключенні наушніків, динаміки відключаються, але не допомогло. 

Прошу вашої допомоги.  

Без імені.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно поставити драйвера для 64-біт систему а не на 32-біт, і має працювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, andrew2007 сказал:

потрібно поставити драйвера для 64-біт систему а не на 32-біт, і має працювати :)

 з самого початку поставив на 64 біт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо спочатку працювало, значіть все було добре і не треба було драйвера перезаливати, проблема була в налаштуванні, а не в драйверах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Rock сказал:

напиши назву плати ,

а то не зрозуміло який звуковий чіп в тебе .

ти пишеш драйвер Realtek ,а управляюча програма VIA,

або одне або друге ,щось ти там з драйверами накосячив.

ASRock G41M-VS3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там звук VIA, драйвер реалтека видали.

Обнови біос на останню версію, і подивись в настройках біоса чи нема пункту вибору типу встановленої ОС. В мене теж на мамці звук віа, якщо в біосі не вибрати тип встановленої ос windows 8.1 то драйвера на звук не стають, правда материнка gigabyte

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...