Перейти до змісту

Кто какие предпочитает клавиатуры  

40 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зачем все это. Клавиатура - наш основной рабочий (и разумеется игровой) инструмент и от него зависит львиная доля комфорта при работе с компом. Сам я уже не один десяток разменял, но все время брал что-то новое, экспериментировал. Бывало что через пару дней выкидывай (благо клавы недороги) как Genius Slimstar, а бывало что и годы работал до истирания кнопок как на безымянной клаве Asus. попадались очень недолговечные, как например недорогой Compaq (в детстве Clicker) или просто сверхвыносливые как ИК-клава Sven Infra.

Сейчас у меня на рабочей машине самый недорогой Logitech Deluxe и уже месяц как я весьма доволен этим приобретением. А какая "доска" под руками у тебя? :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гы.. а у меня на второй месяц юзанья бука напрочь затерлись буквочки на наклеечках..(то-то я понял, отчего они так быстро расходятся на компфирмах!), и дочка по вечерам "вслепую" в аське сидела ! :woohoo:

плюнул на все и приобрел радиокомплект фырмы Genius, состоящий из клавы мультимедийной и грызуна, при виде которого все спрашивают: а гдежЫ хвост???

оччинь удобна сидеть на диване (а комп в трех метрах от меня!) и тыкать в кнопавки...:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене клава з цікавою назвою Chicony десь за 12$, прибомбасів там мало, пару додаткових кнопок. Але на моє здивування вона вже в мене робить більше року, без глюків. Мало в мене клавіатур жило більше року. :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто-то кроме меня уже попробовал так назывемые slim клавиатуры? то есть фактически десктопный вариант ноутбучной клавы. некоторые из моих знакомых в детском восторге, грят стало намного удобнее тайпить, а меня например не впечатлило - я за неделю так и не смог толком привыкнуть, ну и небольшая проблема - стрелки, попасть по ним стало нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sven мультимедійна, велика бандура, як крило літака, зато працює вже як мінімум 3 роки (і всього навсього шифт западає:woohoo:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, до Slim треба привикнути. Я так і не осилив, купив з високими клавішами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати по поводу так называемых мультимедийных клавиатур. кто-то использует все эти дополнительные кнопочки для запуска каких-то приложений или производители просто стараются поинтереснее извратиться без какой-то пользы для нас? imho, обычная 101-клавишная клава - и так верх эргономики, в нее трудно добавить что-то в самом деле полезное

btw, недавно видел (не скажу где) клаву, у которой пользователь протёр Ctrl и Alt почти до дыр. честно говоря, был просто поражен такой долговечности

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмене стоїть мультимедійна... Сам не купував, просто потрапила в руки. Реально користуюсь на ній кнопками регулювання звуку - зручно. Все інше простоює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sven мультимедійна, велика бандура, як крило літака, зато працює вже як мінімум 3 роки (і всього навсього шифт западає:))

Те саме. Тільки в мене все добре! А їй вже більше року! Вроді :)

2Shkoder

Да користуюся - в основному керування вінампом і регулятор громкості! Зручно.

Тільки от родний софт сразу фтопку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku:

насчет родного софта когда-то был прецедент. знакомый жаловался что почти все игрушки идут рывками, хотя по конфигурации машины вроде бы должны просто летать. после долгой выгрузки всех возможных ненужных сервисов и переинсталляции directx и драйверов видео догадались таки выгрузить утилитку клавиатурного сервиса от какой-то навороченой клавы. после этого рывки прекратились. как утилита умудрялась так чудить - для меня загадка до сих пор, так как нагрузку на проц она вообще не производила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku:

насчет родного софта когда-то был прецедент. знакомый жаловался что почти все игрушки идут рывками, хотя по конфигурации машины вроде бы должны просто летать. после долгой выгрузки всех возможных ненужных сервисов и переинсталляции directx и драйверов видео догадались таки выгрузить утилитку клавиатурного сервиса от какой-то навороченой клавы. после этого рывки прекратились. как утилита умудрялась так чудить - для меня загадка до сих пор, так как нагрузку на проц она вообще не производила.

Аналогічний прикол з Trustmaster джойстіком.

Поставив СП2 і все, почали тормозити ігрухи, які працювали з ним. Я все в компі перерив, І нічого, а потім криво подивився на Джойпад (незнаю чого я його запіздозрив). Дійсно проблема була в його дровах. Обновлення все порихтувало :)

Додаткові кнопки штука хороша, але ще б прогу для налаштування команди, для кожної з них

Фріварна. Зручна. В мене всі кнопки ловить (гінші ні :) ). Сайтік тут. Але якась з проміжних версій страшно глючила ===>9.6 вроді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пять років як ломаною Microsoft користуюсь, ні одна буква не стерлась одне слово клас, а ось вже нові бачив то не дуже//////

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якаж інтенсивність юзання пятирічної клавіатури? Якщо нею тільки папки переіменовувати і в біосі клацати то зрозуміло чого вона така класна.... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не скажи інтенсивність в середньому 12 годин в день 6 робочих днів ........... і так пять років

А ще для приколу з давніх часів для музею тримаю клаву ІВМ такою можна людину вбити :blink: , та мишу тієїж фірми....... кілограм- півтора точно важить класика, а зараз що............... впаде на ногу і не замітиш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за IBM от пополамной тачки когда-то года два просидел и лучше клавы не встречал ни до, ни после. высокий ход, легкое но информативное нажатие, а масса благодаря которой на столе лежит как влитая... так что, prg, если когда-нить откроешь музей клавиатур, я его ограблю :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось таке знайоме... на фотці не видно, там випадково лівих німецьких символів на клавішах немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, колись була в мене шведська(здається) 2-ка і до неї ось така(в попередніх постах) клава. Надійна, недивлячись на розмір - зручна і ергономічна, а що нажимається приємно, годі й казати. Оце колись робили...

Зі: ММ-клавішами користувався тільки для регуляції звуку та запуску калькулятора(все ж зручніше, ніж win-r + "calc"). Іншим не користувався, бо рідний софт не дозволяв переназначати кнопки.

pps:MKey (10х2Songoku) - софтіна рульна, сиджу зараз і бавлюся з настройками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось подібне ще на горищі валяється. Десь рік тому, як потрібно було AT-клаву то дістав її і приходилось молоточком по клавішах стукати. Так просто не нажималися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ні в кого клаву пивом не заливало (як в справжніх програмістів/адмінів/сисадмінів)?

В мене, до прикладу, дві клави були затоплені пивом, а третя, мультимедійна, розлога і, ще й до всього двохполовинчаста ергономічна закінчила своє життя за допомогою келиха вина... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...