Перейти до змісту

WiFi Укртелеком


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка, чи можна підключити Укртелекомівський роутер до іншого провайдера наприклад "Воля" Чи ЮаІнет або "УАРнет"? Щоб роздавав вайфай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо цей роутер є одночасно дсл модемом (інтерент приходить по телефонній лінії), то не можна.

єдиними варіантом є підключення модему (роутера без вайфай) для інтернету від волі наприклад, а потім завести через лан в лан цього роутера з вай фаєм, попередньо вимкнувши на ньому dhcp і правильно прописавши підмережу і gateway. схоже тільки навпаки я писав тут

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Револьвер в принципі правий. АДСЛ модеми від укртелекома не підтримують роздачу вай-фаю від "LAN провайдера".

 

Але є 1 але, якшо ви найдете простий роутер без вай-фая, який буде працювати шлюзом і в режимі DHCP сервера, то можна спробувати налаштувати модем через жопу на роздачу вайфая після згаданого вище роутера.

Суть налаштувань приблизно така. 

0. налаштувати провідний роутер як рекомендує провайдер. (IP шлюза наприклад 192,168,1,1)

1. стерти всі налаштування АДСЛ-модема в АДСЛ частині, вимкнути автопідключення, автодозвон

2. налаштувати АДСЛ-модем (його веб морду) на ІР адресу DHCP-client (наприклад 192,168,1,100)

2. в розділі Static Routes ставимо проброс ІР адсл-модема на ІР шлюза роутера (192,168,1,100 -> 192.168.1.1)

3. вай фай при цьому має бути в режимі bridge здається (тобто сполучений з LAN, а не ізольований)

таким чином всі запити по вайфаю на 192,168,1,100 з АДСЛ-модема будуть перенапрявлятись на роутер ІР 192,168,1,1

 

схема робоча, але муторна і геморойна. може запуститись не з першого разу, або не підтримуватись налаштуваннями. можливо простіше купити вай-фай роутер і не паритись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поняв, у  мене провайдер УАР НеТ там від антенки, ще веде  такий міні модемчик, від нього іде Lan якщо я його просто під*єднаю до укртелекомівського роутера просто в свіч то він не буде роздавати вайфай?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку, напишіть марку модема.

По ідеї, якщо виключити DHCP, все має запрацювати, правда бажано прописати ІР з тої ж підмережі, щоб був доступ до вебінтерфейсу роутера. Про суті, він повинен працювати в режимі точки доступу, та все залежить від моделі роутера. Я колись Huawei точно настроював в режим АР, він був як додатковий до основного. Про інші не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...