Перейти до змісту

Де продають безшовні труби???


Igor_RWR

Рекомендовані повідомлення

Де продають безшовні труби??? в Комексі нема, на Мамсурова тоже, можливо хто знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай топікстартер вибачить! цікавлять металеві обсадні(на скважину) труби діаметром 127-152-159мм! Може хто підскаже де таке щастя можна купити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Igor_RWR сказал:

Де продають безшовні труби??? в Комексі нема, на Мамсурова тоже, можливо хто знає

ТС, якщо десь знайдете, то відпишіться в темі, думаю людям буде корисно.

І власне по темі. Років 8 назад потрібен був кусок 1,5м металевої газової труби, а саме на газ і вимагались колись безшовні труби. Труба потрібна була для переміщення газової колонки. Не знайшов. Що типово - на одній з контор, яка торгувала в тому числі і трубами, запитав - є у вас газові труби?, так є, ось вони. На зауваження, що ці труби шовні, тобто на газ не підходять, відповідь - ну не знаю, люди беруть.

На протязі року протреба моя в трубі відпала, оскільки в будинку почалась реконструкція, колонки викидалися, замість них ставились двоконтурні котли. Все робилось по проектах, контора яка переварювала газові труби мала відповідну ліцензію для роботи з газовими мережами.

Так ось, труби вони варили шовні. Якщо під час нагрівання-згинання труба розходилась, то цей шмат вирізався-викидався, замість нього брався інший. Точно знаю, що на 70 квартир таких випадків було два. Після всіх робіт система була випробувана на герметичність, газовики все приняли, все гаразд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...