Перейти до змісту

Вибір велосипеда. Потрібна порада


Polehan

Рекомендовані повідомлення

Довго вагався чи створювати тему і все ж зібрався.

Для початку опишу ситуацію яка склалася. Дружина вже напевне третє літо ниє мені про ті ровери. А в цьому році їй таки подарували друзі свого старого ровера, якого думали продати. Тепер ниття стало вагомішим, так як половина справи вже зроблена))

Того виникає питання про покупку байка для мене, і тут починається..купа питань, купа непоняток і взагалі купа=)

Ще більше напружує обмежений бюджет в 3000грн.

Полиставши пости про продаж, і велозону, розумію шо то є ніц, але маємо те шо маємо, і хочеться навіть на той обмежений бюджет купити шось краще, принаймні шоб хоч не розвели і не втюхали повну шнягу)

Того звертаюсь до бордівчан, активних учасників вело руху, і взагалі людей які хоч трохи терлись біля тих роверів. 

Порадьте шось)))

В великах не розбираюсь взагалі, тобто повний нуль, можу педалі від керма відрізнити. Взагалі всі мої відносини з роверами то дідова "Україна" на якій я їздив в 7му класі, і яку в результаті переїхала вантажівка (не питайтесь як)

Більш конкретно якшо говорити то потрібен ровер для прогулянок, їзди по місту планую мінімум, дуже захоплюють подорожі за місто, типу цумань, воротнів і тд. В майбутньому, якшо подружусь з двоколісним, планую спробувати себе у велопоходах, так як маю деякий досвід в туризмі. 

Ще є питання чи варто націлюватись зразу на якісніший ровер, чи можна купити "ну такоє" а потім докупляти і навішувати на нього всякі штукі-дрюкі, як правильно вибрати під себе вел, там виявляється розмір колес і рами різні бувають. Треба задній аморт і вилку телескопічну(чи як там вона), бо я їй-бо валянок)

Буду вдячний за будь-які поради, де дешевше придбати, з ким поговорити і взагалі як далі бути. Чи забити на то всьо з таким бюджетом, поплакати тихенько в куточку і жити далі своїм життям))

Просто дружину свою люблю, а вона дуже хоче шоб ми разом катались. І я розумію шо то дуже корисно для мого здоровя.

Вітаються прямі ссилкі на олх, аукро і тд, на агрегати в ціновому діапазоні які варті уваги.

Дякую за увагу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет конечно очень ограничен.

Сходи на авторынок, сегодня было очень много велосипедов в этой ценовой категории. Выбирай по весу, цвету и размеру рамы. Тормоза вибрейки, а не кантилеверы. Ни в коем случае не бери двухподвес. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, romanc сказал:

Бюджет конечно очень ограничен

не то слово)

7 минут назад, romanc сказал:

Сходи на авторынок

де мені обовязково впарять якусь шнягу, а якшо не впарять, то я сам її виберу))

7 минут назад, romanc сказал:

вибрейки, а не кантилеверы

О_о шо?

 

8 минут назад, romanc сказал:

Ни в коем случае не бери двухподвес

чому? я думав вони навпаки кращі

 

8 минут назад, nikblack сказал:

Трохи підшаманити

шо саме треба підшаманити і в яку суму це вильється?

 

І ще питання, поясніть нашо на рулях всякі оті відростки, роги чи як воно правильно, розумію в шосера, барашкі шоб поміняти положення тіла, для кращої аеродинаміки, а от в таких роверах нашо воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Polehan сказал:

шо саме треба підшаманити і в яку суму це вильється?

Вел привезли і нічого в ньому не робили - десь змастити, підтягнути... великих затрат не потребує.

 

Рожки як на мене дуже зручна річ - для розгону, коли їх береш вруки теке відчуття "немов взяв бика за рога" ;) а так в принципі можна і зняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Polehan сказал:

чому? я думав вони навпаки кращі

Це ще з якої сторони подивитись (де будете їздити) а взагалі думаю малось наувазі що за 3000грн можна купити тільки вбитого китайського двухпідвіса, бо хороший від 15000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, nikblack сказал:

3000грн можна купити тільки вбитого китайського двухпідвіса, бо хороший від 15000

 

ясно. дякую.

15 минут назад, nikblack сказал:

великих затрат не потребує.

який розмір коліс? розмір і матеріал рами? і шо треба буде апгрейдити в першу чергу? чи взагалі немає смисла апати ровер за такі гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Polehan сказал:

який розмір коліс? розмір і матеріал рами? і шо треба буде апгрейдити в першу чергу? чи взагалі немає смисла апати ровер за такі гроші?

Залиште номер тел для зв'язку, я вам передзвоню, і все поясню. (велосипедів є пару штук)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС . а який в вас ріст? Для того що ви написали вам і 26 колес з головою хватить . Якщо полюбите катання і ровер , то і абгрейд буде робитися сам собою .

 Я зібрав на хорошій навісці   оце що на фото і повірте по місту і замісто з головою вистачає зимою взагалі супер, такий собі ретро байк .

Hd3sPUICE3c.jpg

Хоча за років вісім яких тільки роверів в мене не було і двохпідвіс топовий . і пару карбонових .  Напрягає тільки на грунтових дальняках . трохи руки втомлюються . але для цього є інший байк . 

https://pp.vk.me/c627430/v627430691/2ee3a/KrqAwDSonN0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вам раму макс М-ку, может S., a первый из предложенных на рост больше 185см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такой будет 3200, но нужно будет поколдовать над вилкой и задним эксцентриком (стоит секретка)

KIMG0014.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такой будет 3200, но нужно будет поколдовать над вилкой и задним эксцентриком (стоит секретка).

Размер рамы надо будет уточнить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отакий агрегат достатись має дружині, цінили його в 100 уе. шо можете сказати?

image-79baefeaf25dc3ed0c375fbb0f09d579966e7396802c8c9af7bc603703233143-V.jpg

image-70fb7a6ff48f1939665b6de29a9f42dddb149c9cf86c03a0528766903c3cc1d3-V.jpg

IMG_20150418_174727.jpg

IMG_20150418_174745.jpg

IMG_20150418_174757.jpg

IMG_20150418_174814.jpg

IMG_20150418_174825.jpg

IMG_20150418_174859.jpg

IMG_20150418_174930.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 з такім ровером вам катання остогидне за пару днів ........... Ріст дивіться 44-46 см раму . Не  дивіться  за 3т двопідвіси  їх не існує - це макет велосипеда 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Polehan, я ж вам писав - залиште свій номер, є декілька велосипедів з них можна підібрати гарний варіант, з більш меньш нормальним обвісом, і під ваш ріст. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nikblack сказал:

залиште свій номер

з понеділка напишу, відхожу від роботи, зараз нехочеться нічо рішати, дивитись і думати)

 

1 час назад, Tatarin сказал:

з такім ровером вам катання остогидне за пару днів

це Ви про ровер для дружини? бо вона на ньому каталась і їй дуже сподобалось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-100 метрів, може і в захваті, особливо якщо давно не каталась. А 5-10-20 км на такому чавунному танку - адскій ад...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Polehan сказал:

це Ви про ровер для дружини? бо вона на ньому каталась і їй дуже сподобалось.

Відповім вам я -так, мова шла саме про нього.

1. це його вага - він дуже важкий!

2. накат, обвіс..., теж має не мале значення.

3. напевно ваша дружина не багато їздить, тому її цей вел влаштовує. При виликих дистанціях після такого велосипеда буде "боліти все"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nikblack сказал:

Відповім вам я -так

один раз їздила з балки в "білочку" =)))

 

5 минут назад, Deemon сказал:

А 5-10-20 км на такому чавунному танку - адскій ад...

поняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Polehan сказал:

отакий агрегат достатись має дружині, цінили його в 100 уе. шо можете сказати?

image-79baefeaf25dc3ed0c375fbb0f09d579966e7396802c8c9af7bc603703233143-V.jpg

image-70fb7a6ff48f1939665b6de29a9f42dddb149c9cf86c03a0528766903c3cc1d3-V.jpg

IMG_20150418_174727.jpg

IMG_20150418_174745.jpg

IMG_20150418_174757.jpg

IMG_20150418_174814.jpg

IMG_20150418_174825.jpg

IMG_20150418_174859.jpg

IMG_20150418_174930.jpg

Бідна дружина, видно, вона хоч на чому згідна їздити , якщо їй сподобалась ця залізяка.. Яку і велосипедом-то назвати важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Deemon сказано:

10-100 метрів, може і в захваті, особливо якщо давно не каталась. А 5-10-20 км на такому чавунному танку - адскій ад...
 

Та ладно, 5 км на ньому нормально буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Miro сказал:

Бідна дружина, видно, вона хоч на чому згідна їздити , якщо їй сподобалась ця залізяка.. Яку і велосипедом-то назвати важко.

Ну ты тогда не знаешь, на что способны женщины ради красоты)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Miro сказал:

залізяка.. Яку і велосипедом-то назвати важко

ну то Ви прошарений, а нам темним і то агрегат шо треба)) тай дареному коню, як то кажуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...