Перейти до змісту

Bergamont Dark Dust. Варто?


Portegue

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, борда!

 

Потрапив минулоріч у велотур і захотілось підсісти "на тему". А тут знайомий продає Bergamont Dark Dust 2010. Хоче за нього 2000 гривень, каже хороший стан. Так як я в цьому ділі нюб, прошу поради - чи вартий він цих грошей (стан дійсно ок), наскільки надійний і чи є кращі альтернативи за ці гроші. 

1582455.jpg

1582455.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2000грн однзначно вартий! 

Якщо по якійсь причині він вам не підходить - дайте номер вашого знайомого, мене цікавить вел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ростовка подходит, берите. Возможно потребуют замены некоторые детали. Если не разбираетесь, отгоните его к веломеханику, чтоб велосипед доставлял вам удовольствие от Катания, не тратя лишних сил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радив би не затягувати  з роздумами, бо за таку ціну його заберуть "з руками і ногами"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як ціна - досить сексі, заодно історію байка бажано взнати, щоб потім не нагрянули "гості"...


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, родословну теж треба прийняти до уваги. І репутацію знайомого продавця теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради, завтра їду дивтись. Поки "всплила" лиса задня гума і відсутність троса під передні гальма. Але то не критично за ці гроші, я так зрозумів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Deemon сказал:

Так як ціна - досить сексі, заодно історію байка бажано взнати, щоб потім не нагрянули "гості"...


 

Купувався на "Велозоні", то абсолютно точно знаю :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо стан, як на фото - треба брать. Але може бути, що вбитий і з цінного тільки рама залишилась. Врахуйте, що ця модель найдешевша у Баргамонтів, можливість ап-грейду обмежена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...