Перейти до змісту

Вибір першого байка


Xatabich

Рекомендовані повідомлення

Вітаю велобордівців. Хочу придбати свого першого двоколісного друга, але маю обмежений бюджет у розмірі до 350$. Тому моніторю постійно ОЛХ, з метою "зловити" непоганий варіант від власників, а не бариг. 

Проживаю у Києві, тому байк потрібен і як засіб пересування, і для розваг у вихідні, у вигляді покатушок по лісній місцевості. В наступні сезони хочу спробувати вело-тріпи з палаткою.

Тому потребую допомоги/поради у виборі, щоб не придбати якесь г_но із завищенною ціною. 

Чи можна сюди кидати посилання на оголошення, які довподоби, і вислухати критику? Чи може хтось погодиться допомогти у ПП. Хороші байки продають досить рідко, тому спамити не буду. За останній тиждень бачив всього кілька непоганих варінтів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сходіть в магазин для 

55 хвилин тому, Xatabich сказано:

першого двоколісного друга

зійде даже вел з супермаркета  чи начитавшись форумів стали експертом і почали крутити носом? я думаю ви не відрізните роботу торнея від деори так що... а в іншому випадку моніторте  харков турист та х-бікерс  там красиві вели за дешево( бувають часто...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Dtox сказал:

харков турист та х-бікерс  там красиві вели за дешево

На харьков туристі дешево!???:0016: 

 

Хatabich, де і можна купити по хорошій ціні - так це в "гонщиків" а саме, в людей які возять із за границі все що під руку попадається (і не дуже освідчених в наших цінах на вело), бо ті хто займається саме вело ціни луплять "дай дорогу" 

Моя вам порада - погугліть форуми, і збирайте по запчастинам (Б/У), за 350 зелених можна досить непоганого коника зібрати (як для початку)

Чого тільки вартий сам процес ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное, не ошибиться с размером рамы. 

Ну и определиться, что хочешь, мтб, шоссер, гибрид.  Поновее или по выше классом.

И с чистой кармой ( документами) или пофиг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nikblack сказано:

Хatabich, де і можна купити по хорошій ціні - так це в "гонщиків" а саме, в людей які возять із за границі все що під руку попадається (і не дуже освідчених в наших цінах на вело), бо ті хто займається саме вело ціни луплять "дай дорогу"

Якраз таки ті, хто соває звідтіля все, що криво стоїть\лежить і якоби дупля не врізає, але бачить на рамі "кубе" чи "гіант" просять за ушатаний ровер 150-200% ринкової ціни, показним у цьому є - автобазар...

Тому не все так однозначно, буває різонно заплатити тут за байк, за котрим хазяїн доглядав, в хорошому технічному стані, аніж за тіпа брендовий корч з євросвалки...


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...