Перейти до змісту

Безкоштовний фест для поплавочників


kayot

Рекомендовані повідомлення

On 30.06.2016 at 16:04, Никто сказано:

 

...хммм, окей, а якщо ловим з берега від якого метра на 2-3 очеретина або кропивка .)...я так думаю що зараз дядки-старожили прийдуть і скажуть - в залежності від місця ловлі.) - зарослі у/біля воді, дерева навкого, з лодки і т.д. і т.п.

Я маючи 3 карбонові палки по 4м TRABUCO легенько 10-15м закидую.

Потрібно ще виходити яка вам транспортна довжина нормальна, чим довша палка тим вона товстіша в першому коліні та вага її більша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Selbeor сказано:

і мені закиньте

New Hunter 500  - 5 ти метрове вудлище, карбонове, дуже легеньке. Китай але якісний. Купував в Кльово що знаходиться на просп. Волі, біля стомат поліклініки. Ціна в районі 800 грн.  Однієї болонки для ловлі достатньо , а довжини 5 метрів достатньо для ловля на річках Волині. Якщо виникнуть питання будь-ласка - звертайтесь. 

 

Хоча напевне знайду час і таки відкрию окрему тему за поплавочну ловлю, де разом будемо ділитись досвідом та новинками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Lovetstiney сказал:

New Hunter 500  - 5 ти метрове вудлище, карбонове, дуже легеньке.

Користуюсь не один рік  точно таким самим, а також New Hunter 400.

4-метрове з легенькою катушкою - просто пушинка. З рук можна не випускати, кисті рук не втомлюються.

Обидва дуже добре в'яжуть рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 02.07.2016 at 11:41, Lovetstiney сказал:

Хоча напевне знайду час і таки відкрию окрему тему за поплавочну ловлю, де разом будемо ділитись досвідом та новинками.

...давно пора, ато кромі спіна/фідера мови більше нема..., вірніше вона то може і є, але на фоні спінофідера тихенько десь там в сторонці "курить". Доречі, хто з рибалок де недалеко від Луцька з поплавчинкою рибалить?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...