Перейти до змісту

Формула-1. Сезон 2008


Shura

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Поклад на це грап-прі великі надії, а саме перемога Фелліпе і його чемпіонський титул. Коли Фетель обігнав Хемілтона то я ледве до стелі не пригав, здавалось все СУПЕР!!! і тут Глок .......... все підісрав....... Вибачте за такі слова:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно. Тімо був на сліку, в нього не було шансів. І так красава, на сліку на мокрій старт-фініш в бразилії як пальцем по маслу машину водило певно. А він її тримав! А якби він перед тим поїхав міняти гуму, то й так був би позаду фетель&хамільтон.

В мене малий так вболівав за Масу :) Нагородження, картіна рєпіна - мій малий ридає перед екраном, Філіппе ридає на подіумі :)

Нічого, Масса ще буде чемпіоном, Райконен теж (я надіюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, Shura - глянь повтор, вони його як стоячого пройшли. а якби він почав перегороджувати траекторію - це ж не по спортивному, та й думаю слівце Деніса, і тут вуаля штраф +25 сек до резьльтату - і хам все одно чемпіон.

Масса свій титул замотав шлангом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не є, а ми результатів не змінимо:) як би цього не хотілось. Надія на наступний сезон і перемогу одного з ферарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масса свій титул замотав шлангом :)

да в начале сезона он напортачил...

а так - мне сезон обалденно понравился

интрига - до конца

победа Феттеля

просто супер все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надія на наступний сезон і перемогу одного з ферарі

ну не знаю. ферарі отримало серйозний мінус коли з команди пішли дві такі знакові фігури Тод і Браун. мене особисто рішення цього нового Стефана Домінікано (вроді) деколи просто бісили. Згадайте паралельні заїзди в бокси - в результаті Райконен мав +20 сек; згадайте рішення не перезуватись на мокрій гонці - в результаті ферарю порвали як дітей всі вплоть до торо_россо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок нового боса я згідний на 100%, що він лох.! не вернути часи Шумахера та Жан-тода...оце була комада!!!

Проте надія ще є що він (домінікано) візьметься за голову і трохи почне думати після того як програли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FOX92, будь м'якше у висловах, а то сильно видаєш свій юний вік :)

в людини мало досвіду. а щодо звязок шумі і компанія, то ключову роль як раз грав і Росс Браун, геній стратегії

і вони не програли - вони виграли кубок, для команди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони виграли кубок конструкторів та програли чемпіонський титул Феліпе. Якщо прослідкувати за сезоном то не важко помітити, що всі невдачі були викликані не через стратегію, згадаймо випадки з залишеними паливними шлангами в баках і наслідки...з одного боку це здається помилкою механіків, а іншого це помилка того хто керує процесом. А паралельні заїзди на підлейн....просто нема слів. Надіюсь, що він здобув досвід і наступного сезону не буде таких помилок:) Можливо в когось є посилання на сайти де викладають новини F1 на російській мові хоча б, щоб бути завжди в курсі нових подій у міжсезонні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але погодьтесь сезон був цікавим до останнього метра гонки і це найбільше що радує.

залишається надіятись що наступний не буде нудним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Голландская финансово-страховая группа ING Groep NV, которая является титульным спонсором команды "Формулы-1" Renault, решила не продлевать спонсорский договор после окончания сезона 2009 года, поскольку руководство компании сокращает затраты из-за многомиллиардных убытков на фоне финансового кризиса, сообщило агентство Bloomberg.

Ранее руководство ING приняло решение сократить затраты на "Формулу-1" в 2009 году на 40%. В 2008 году ING выделила на гонки 100 млн долл.. В этом сезоне она является официальным спонсором предстоящих "Гран-при Австралии", "Гран-при Бельгии", "Гран-при Венгрии" и "Гран-при Турции".

Осенью 2008 года ING получила от правительства Нидерландов 10 млрд евро в обмен на привилегированные акции. Правительство назначило двух представителей в совет директоров компании, которые в том числе контролируют наиболее значительные ее траты.

http://www.finmarket.ru/z/nws/news.asp?id=1084787&rid=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...