Перейти до змісту

Скасування реєстрації маломірних суден і малопотужних моторів


arok

Рекомендовані повідомлення

https://petition.president.gov.ua/petition/23191 - петиція до президента по відміні реєстрації надувних човнів та молопотужних двигунів. Закликаю усіх приділити 5хв, зареєструватися на підписатися за дану петицію! Комусь уже близька ця тема, у когось є знайомі рибалки, яким це близько. Та й у майбутньому перед кожним постане питання - "Навіщо витрачати кошти на реєстрацію човна? В чию кишеню ці кошти йдуть? І т.д..." Прохання підтримати та підписатися. Готовий допомогти при реєстрації, і по будь яких інших питаннях пов'язаних із цією темою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що-до відміни реєстрації маломірних суден, згоден, але не моторів. Скажу чому. Враховуючи культуру відпочинку наших громадян, це буде така картина: п"яне рило ганяє на моторі (хоч він і малий, але не менш небезпечний, можете глянути в інтернеті, шо роблять пропеллери з людей) у місцях відпочинку ( а так і буде, бо тепер буде брати того мотора не тільки на рибалку, а щей дітей покатати набухавшись, по тих місцях, або поблизу, де ми будемо з Вами, та нашими дітьми купатись) і кричати шо воно має на це право.Думаю, шо ця петиція не збере потріної кількості голосів. Не доведи Боже. Це моє ІМХО,хоч і сам рибак добрячий, маю човен, і мав би бути за це руками і ногами. І нічого мені доказувати тут не треба, аби не за***ти тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п"яних водіїв і реєстрація, і отримання посвідчення, не лякають, так і тут, основний стримуючий фактор це гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...