Перейти до змісту

Де можна зробить діагностику коробки автомата


xpublic

Рекомендовані повідомлення

купую Омегу В, 2.5 з автоматом. Завжди їздив на ручній, полазивши по опелёвських форумах поняв що з нею можуть бути проблеми, рішив продіагностувать її ще до покупки, оскільки на даний момент тільки теоретично знаю шо таке коробка автомат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- самоконтроль (рівень масла, проходження тестових сигналів) йде зазвичай ще при запуску, є лампочка коробки на панелі, вона загорається на стартері і повинна гаснути після запуску двигуна

- візуально - щуп масляний коробки на рівень, ознаки підтікання на з'єднаннях коробки з блоком

- ходові - відсутність сторонніх шумів, особливо при перемиканні, ривків при наборі швидкості, спробувати працездатність режимів "спорт" і "зима", заднього ходу

- на сервісі на діагностичний комп'ютер (якщо авто має такий роз'єм). їхати певно краще на автохауз, вони дуже толкові хлопаки, хоча й в цінах трохи заганяються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись читав таку рекомендацію: завести двигун, натиснути гальмо, перевести важіль в положення "Д" (здається, саме "Д"... а може, "Р" ? :rolleyes:), і не відпускаючи гальма - починати натискати на газ. Якщо фрикціони в коробці цілі - машина заглохне. Якщо вже спрацьовані - буде гудіти і не глохнути.

ІМХО, це гвалтування коробки. Але таке читав на повному серйозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись читав таку рекомендацію: завести двигун, натиснути гальмо, перевести важіль в положення "Д" (здається, саме "Д"... а може, "Р" ? :)), і не відпускаючи гальма - починати натискати на газ. Якщо фрикціони в коробці цілі - машина заглохне. Якщо вже спрацьовані - буде гудіти і не глохнути.

ІМХО, це гвалтування коробки. Але таке читав на повному серйозі.

Водій вчора таке саме мені наш розказував, коли так робиш, машина стоїть на місці але не глохне, оберти мають бути не більше 1700, якшо вже 1900 то коробка проблемна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як виявилось, все набагато простіше, на сервісі за лукойл заправкой на дубенській, дядя з здоровенним автомобільним компутером, за 100хрн підключаеться до машини і робить діагностику мотора, кліми, коробки, звонив на автохаус то хотіли 120хрн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...