Перейти до змісту

мурали (графіті на стінах будівель)


rulon

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня бордівчани.В першу чергу звертаюсь до майстрів,художників,знайомих художників,які розмалювували наш Луцьк і не тільки.особливо до тих хто створював патріотичні мурали.--шукаю саме таких людей!!!

В чому суть,я житель свого рідного  райцентру на Волині,й чомусь захотілось зробити містечко трішко кращим,веселішим,замалювати трішки ту савдепію на кожному кроці--моя ідея спрямована для простих людей котрі ходять по рідному селищі й бачать ті сірі стіни,я хочу внести позитиву людям в життя й звісно молодому поколінню.Шукаю людей які змогли би втілити мою задумку в життя,саме  патріотів-волонтерів, тому що гідно оплатити роботу не зможу,але відшкодування матеріалів гарантую+проживання й харчування.Для кого з художників цікавий такий проект,нові знайомства,гарно провести час з хорошими людми, просив би зв'язатись зі мною,або ж дати контакти тих людей хто міг би це зробити.можливо хтось знає хто взагалі це робив у місті безкоштовно завдяки якимось меценатам (як фарби капарол наприклад по пр.Волі) можна й декілька художників,в планах створити 5-10 муралів по селищу,дозвола всі як від жителів будинку,так і мера селища будуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в місті Луцьк є магазин ROOM на Винниченка, ТЦ Буратіно. Туди зайдіть, там запитаєте і домовитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша ідея, видно любите своє селище і його жителів. Бажаю знайти потрібних людей і втілити задум в реальність)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...