Перейти до змісту

Каміння в аквас. ДЕ?


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Цікавлять місця в Луцьку де можна було б купити/виміняти/знайти камыння для акваса.

Перезапустив свою акву і зрозумів шо хочу хардскейп.

Ідея в голові є, а от підходящих камінючок німа :( (журба-пічаль).

Куплять в інтернетах - воно то да, но там в основному Кенійський камінь, а таке мені не тра... ( Цікавить або ракущняк, або щось із слпнцуевих порід, щоб зробити подобу "утьоса" :)

Опшем - как всігда, знаю шо хочу но не знаю де взять...

Мо хто підкаже?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам туди заходив? Чи ти думаєш я не промоніторив локальні ресурси перед тим як тему створювати? Та і не стільки цікавлять магазини, як місця з цікавими камінцями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поблизу міста сланцевих порід не має, ракушняка мабуть також. не місцеве каміння. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світ Каменю, Авіаторів, 6. Зайдете, покажу де безкоштовно набрати каміння для акваріуму. В цій темі великі глиби

, а є ще багато дрібного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.05.2016 at 23:12, mix_forever сказано:

Сам туди заходив? Чи ти думаєш я не промоніторив локальні ресурси перед тим як тему створювати? Та і не стільки цікавлять магазини, як місця з цікавими камінцями...

давненько вже не був,але зазвичай там величезний вибір.а чого немає те завжди можна замовити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.05.2016 at 23:12, mix_forever сказано:

Сам туди заходив? Чи ти думаєш я не промоніторив локальні ресурси перед тим як тему створювати? Та і не стільки цікавлять магазини, як місця з цікавими камінцями...

Мікс, ти внас не знайшов каміння довподоби?

ось для прикладу те, що складалось/продавалось мною на просторах рідної неньки, зараз усе є аналогічне:

 

IMG_3969.JPG

IMG_1399.JPG

IMG_1408.JPG

IMG_2890.JPG

IMG_2926.JPG

IMG_3079.JPG

IMG_3080.jpg

IMG_3226.JPG

IMG_3228.JPG

IMG_3968.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на сайті не знайшов ) А так, то на днях зайду в гості в магазин )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, на сайті не розміщали з двох причин:

1. незрозуміло як його продавати (кожен хоче покрутити в руках, глянути на конкретний екземпляр)

2. зараз відправкою каміння по Україні не займаємось, а місцеві можуть прямо в магазині подивитись :)

 

ЗІ Хоча сам розділ в магазині був створений давно, ще коли торгівля велась на всю Україну. Якщо в когось є конструктивні думки як його наповнити - з мене пиво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...