Перейти до змісту

Кава Torino


youman91

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Отже роскажу свою історію. Дзвонить до дружини дівчина з coffee-break.com.ua і питає чи не хочете ви бути дистриб'ютором кави торіно. Дружина відповідає, що ні. Але дівчина сказала що вишле семпли кави  - типу спробуєте. Звичайжно ж нахаляву. Отримав Torino Espresso Italia і Torino Sicilia. Не знаю чи мені така попалася, але гіршої бадяги я в житті не пив. 100% гарантувати не буду що вся така, але обходьте краще дану каву стороною. (Хто не вірить - маю дві відкриті пачки віддам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 23.04.2016 at 19:07, youman91 сказано:

але гіршої бадяги я в житті не пив. 

1) це суміш кави. Арабіка та робуста. (впевнений, що далеко не самих дорогих сортів) При чому Сицилія - 20% арабіка і 80% робуста.

2) Це еспресо. Виключно для кавових еспресо-машин. Заварювати ї у турці чи просто залити кип'ятком - не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Zheny@ сказал:

1) це суміш кави. Арабіка та робуста. (впевнений, що далеко не самих дорогих сортів) При чому Сицилія - 20% арабіка і 80% робуста.

2) Це еспресо. Виключно для кавових еспресо-машин. Заварювати ї у турці чи просто залити кип'ятком - не то.

Я в курсі. Але навіть від запаху верне. Порівнював з Gimoka Gran Bar. Співвідношення ті самі, але кава в рази краща. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...