Перейти до змісту

Meyso

Рекомендовані повідомлення

Effect Films це професійна відеозйомка найяскравіших моментів вашого життя.

Ми - талановита та креативна команда, яка готова відтворити радість і спогади вашого весілля. 
Наше унікальне бачення перетворить Ваш весільний день на справжній фільм.

Контактна інформація:
Ми в соц.мережах: 
https://vk.com/effectfilms
https://www.facebook.com/effectfilms/
 

+38 (050) 286 83 83
+38 (093) 845 08 36
 

 

effect_logo_-_kopia_2_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від псевдопанорамних переходів очі лізуть. Забагато їх, дуже забагато. А так норм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів те саме написати раніше, але полінувався. А ще - нескромно себе називати талановитими, про це мають говорити інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 23.04.2016 at 03:58, AnimaNoir сказал:

Від псевдопанорамних переходів очі лізуть. Забагато їх, дуже забагато. А так норм)

Не розумію до чого тут цей коментар, яка різниця на якому фоні буде наш логотип? це що суттєво змінить ситуацію? коли ми займаємось відеозйомкою а не красуємось своїми фото!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2016 at 04:38, YouRich сказал:

Хотів те саме написати раніше, але полінувався. А ще - нескромно себе називати талановитими, про це мають говорити інші.

Знаєш, той хто нічого не робить, находить час на подібні коменти. Краще говори про свої таланти, а не критикуй роботу тих, хто на відміну від тебе щось робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Meyso сказал:

Не розумію до чого тут цей коментар, яка різниця на якому фоні буде наш логотип? це що суттєво змінить ситуацію? коли ми займаємось відеозйомкою а не красуємось своїми фото!!

 

1 час назад, Meyso сказал:

Знаєш, той хто нічого не робить, находить час на подібні коменти. Краще говори про свої таланти, а не критикуй роботу тих, хто на відміну від тебе щось робить.

 

Чоловік не в адекваті. Його відповіді не відповідають (вибачте за тавталогію) вищесказаним коментарям. Роботяга, я твої роботи побачив, не айс. Оце "водіння" камерою реально напрягає, аж занадто. А щоб щось бовкати про роботу інших, треба її бачити. Я нею не хвалюсь, я її роблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, YouRich сказал:

 

 

Чоловік не в адекваті. Його відповіді не відповідають (вибачте за тавталогію) вищесказаним коментарям. Роботяга, я твої роботи побачив, не айс. Оце "водіння" камерою реально напрягає, аж занадто. А щоб щось бовкати про роботу інших, треба її бачити. Я нею не хвалюсь, я її роблю.

Знаєш, твоє право думати і писати що завгодно. Нехай тебе тішить твоя гордість та неповага до інших. Впевнений, будь яка критика це дорога до успіху. Тому можеш казати що завгодно Бог тобі суддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як людина, яка працювала і іноді працює з весільним відео, мушу сказати, що роботи дуже хороші, хороша картинка і кольорокорекція, плавні проводки,

єдине, що у вище поданому ролику дійсно забагато панорамних стиків, їх усе таки варто час від часу перебивати статичними планами, як наприклад у Ruslan&Yana, бо очі через 20-30 секунд уже не знають, що робити, крім того, бажано при стикування проводок продовжувати напрямок руху.

звичайно, важко реагувати на критику, коли роботу так старанно вилизуєш, а помічає це далеко не кожен, багатьох вражає короткокліповий монтаж.

можливо, колись буде потрібен другий-третій оператор чи порада, то пишіть.

і не ображайтесь на коментарі, в принципі люди усе правильно підмітили, окрім

Quote

роботи побачив, не айс

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver , я сказав, що роботи не айс, тому що

 

8 минут назад, Revolver сказал:

у вище поданому ролику дійсно забагато панорамних стиків, їх усе таки варто час від часу перебивати статичними планами, як наприклад у Ruslan&Yana, бо очі через 20-30 секунд уже не знають, що робити, крім того, бажано при стикування проводок продовжувати напрямок руху.

 

і дійсно некомфортно було дивитись, про що і було сказано топікстартеру. А він на це почав хамити і ляпяти про те, що хтось там щось не робить. Затронули самолюбіє? Гірка правда не завжди цукор, потрібно вміти сприймати критику. Чи автор дійсно вже зірку спіймав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.04.2016 at 23:48, Meyso сказал:

талановита та креативна команда,

Що ви професійно закінчували у сфері відео та монтажу? Самі вчились? У такому випадку давати вам оцінку може лише той, хто скористався вашими послугами! Якби ви зазначили, що у вас працюють люди які закінчили наприклад університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого - інша справа, а так... Зрозуміло, що інтернет, самореклама, але... ох скільки таких розвелось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Revolver сказал:

як людина, яка працювала і іноді працює з весільним відео, мушу сказати, що роботи дуже хороші, хороша картинка і кольорокорекція, плавні проводки,

єдине, що у вище поданому ролику дійсно забагато панорамних стиків, їх усе таки варто час від часу перебивати статичними планами, як наприклад у Ruslan&Yana, бо очі через 20-30 секунд уже не знають, що робити, крім того, бажано при стикування проводок продовжувати напрямок руху.

звичайно, важко реагувати на критику, коли роботу так старанно вилизуєш, а помічає це далеко не кожен, багатьох вражає короткокліповий монтаж.

можливо, колись буде потрібен другий-третій оператор чи порада, то пишіть.

і не ображайтесь на коментарі, в принципі люди усе правильно підмітили, окрім

 

Робота із відео це насамперед творчість, кожне весілля по своєму особливе, тому триматись тих чи інших стандартів буває за важко. Дякую вам за професійне бачення цієї праці, також спасибі за обьєктивну думку та корисні поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Meyso сказал:

Нехай тебе тішить твоя гордість та неповага до інших

 

ТИ часом нічого не попутав???

 

гордість

 

В 22.04.2016 at 23:48, Meyso сказал:

Ми - талановита та креативна команда

 

неповага до інших

 

2 часа назад, Meyso сказал:

Знаєш, той хто нічого не робить, находить час на подібні коменти. Краще говори про свої таланти, а не критикуй роботу тих, хто на відміну від тебе щось робить.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Meyso сказал:

@YouRich Дякую вам за кожне слово.

 

Будь-ласка. І навчіться сприймати критику і не хаміть незнайомим людям. Не один Ви тут творча особистість. Я ще років надцять назад знімав (безкоштовно) весілля на просту аматорську камеру так, що люди дякували не надякували... Оце була творчість))), коли в автомобільний прицеп накидали сіна, посадили туди молоду пару з музИкою з гармошкою, була зима, завірюха, ганяли по селі, а я з камерою з задньої дверкі автівки, до якої був причеплений причіп, відкривши вікно, висунувся по пояс в одному костюмі і знімав цінні кадри..швидкість, сніг в потилицю і веселі співи під гармошку!  А тесть після того весілля, коли побачив мою зйомку, запропонував купити мені професійну камеру і знімати весілля за гроші. Але я відказався, так як в мене вже була справа, яка давала мені заробляти на пристойне життя, і якою я займаюся до сіх пір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...