Перейти до змісту

Що цікавого є у Луцьку?


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

 Приїзджають гості з Чехії, тому хочу запитати у форумчан. А що б Ви показали? Або які місця відпочинку чи просто цікавинки сподобались Вам у Луцьку? Чи поблизу Луцька (виділю щоб не зациклюватись лише на місті :)), але так, щоб не довго їхати в радіусі 1 години певно) хоча якщо є пропозиції, то можна розглянути і довше)) Вікове обмеження не дуже бентежить, але для більшої інформативності - 25-35 років з усіма витікаючими..)  так як це флейм, хочу встановити свої правила...) не сваріться будь-ласка... кожен висловить свої ідеї і не обовязково їх критикувати лише тому, що Вам не сподобалось..) добре? дуже дякую за розуміня) і чекаю на Ваші ідеї... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім Замку, ще в Рокині можна звозити. http://v.lutsk.ua/catalog/rest/active/skansen-muzej-pid-vidkrytym-nebom-v-s-rokyni.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нудьга це все.

Запропонуй поїздку на Поліське сафарі.

Недорого, і вражень залишиться на все життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yu2007 сказал:

Нудьга це все.

Запропонуй поїздку на Поліське сафарі.

Недорого, і вражень залишиться на все життя.

А можна детальніше? Ніколи про таке не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, FOX сказано:

А можна детальніше? Ніколи про таке не чув.

бурштин покопати, а в ролі дичини будете ви з гостями, тікаючи від поліції з нацгвардією))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Ridec7 сказано:

 Приїзджають гості з Чехії, тому хочу запитати у форумчан. А що б Ви показали? Або які місця відпочинку чи просто цікавинки сподобались Вам у Луцьку? Чи поблизу Луцька (виділю щоб не зациклюватись лише на місті :)), але так, щоб не довго їхати в радіусі 1 години певно) хоча якщо є пропозиції, то можна розглянути і довше)) Вікове обмеження не дуже бентежить, але для більшої інформативності - 25-35 років з усіма витікаючими..)  так як це флейм, хочу встановити свої правила...) не сваріться будь-ласка... кожен висловить свої ідеї і не обовязково їх критикувати лише тому, що Вам не сподобалось..) добре? дуже дякую за розуміня) і чекаю на Ваші ідеї... :rolleyes:

Якщо в травні будуть гості, то сходіть сюди і замок побачать і пожруть посмакують і розвіються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про сафарі.. може оце?) http://ozera.com.ua/ua/foto/show_cat_foto/199/ цікаво, але по часу мені не підходить) щось мало пропозицій.. можливо щось банальне запропонуєте?) гості будуть уже в вівторок,  практично всі пропозиції поки знайомі.. може є щось ще?) не знаю навіть.. цікаві кафешки з відповідним оформленням типу Криївки львівської або в сучасному стилі? квадрацикл,  картинг, великий теніс, порт сіті, адреналін..  якщо нема особливого, то просто весело провести час... зелений гай і т д.. то деякі з моїх думок... може ще щось? дякую за пропозиції)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
On 22.04.2016 at 23:32, kompanjonka сказано:

Будинок скульптора Голованя.

І шо там дивитись? Срач в дворі?

 

IMG_1238.jpg

IMG_1230.jpg

IMG_1233.jpg

IMG_1234.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...