Перейти до змісту

я знову про своє, про дітей


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Народ, я знаю, що я вже задовбала з одним і тим же, але не полишаю надії до чогось таки дійти.

Така от справа. Ви батьки, я тож... ну, не батько, канєшно, мама, але. Я можу гривень за десять за годину, якщо набереться досить дітей (три, максимум п.ять) доглядати ваше чадо, якщо його нема куда подіти на кілька годин вдень. Можу і памперс поміняти, і на горщик посадити, і забавити, і компанія. Влітку, імовірно, знайду собі компанію, щоб виводити натовп погулять...Теоретично, навіть спати вкладу

Карочє, ну-но, підтримайте, або поматюкайте Юлямпочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна навіть домовитись про знижку за збільшення кількості годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могу попробовать дать совет:

составить грамотное объявление и развесить около садиков в твоем районе

возможно получится где найти до пяти малышей, которых поручат забирать да выгуливать до прихода родителей с работ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, возможно я воспользуюсь твоими услугами. Приезжаю на Украину летом на две недельки, дочь действительно нескем оставить, по базару таскать очень устаю, да и ей не интересно... а полазить хочется... Вот только одна проблема: она не знает ни русского, ни украинского языка, так что договориться будет сложнее. Незнаю если получилось бы.... Но если будут еще детишки, она бы заигралась.

Хотелось бы узнать район где живешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозиція чудова. Цікавить лише декілька питань... чи можна, наприклад, приводити дитину тільки пару раз на місяць? (з малявкою в основному мама сидить, але бувають випадки, коли немає з ким залишити). Ну і контакти якість... e-mail чи телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...