Перейти до змісту

Привиди в колонках


Рекомендовані повідомлення

Ситуація в мене майже містична. Розкажу по-порядку:

В один прекрасний день я проснувся серед ночі від дивного звуку. Здавалось, ніби в кімнаті хтось є і щось шепоче. Піднявшись в холодному поті, я переконався, що дивні звуки долинають з колонок (комп вимкнутий). Підкрутив звук - РАДІО КУЛЬТУРА, блін. Поржав з себе, виключив колонки і дальше спать.

І все вроді би добре, але те ср...не радіо мої колонки ловлять цілодобово і доволі якісно. При перегляді фільмів це достає добряче.

Природу даного явища я розумію (фізику в школі вчив). А от хто підкаже, як його позбутися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ти не займаєшся переглядом ТБ на тюнері то зайди в Регулятор Гучності Windows та вимкни Line In. Звук і пропаде. Якщо у тебе FLY2000TV то там є опція(галочка)-Отключать выбраную линию при выходе.

ЗІ. В мене таке було але при увімкненому компі. Мдауж. А при вимкненому........дзвони в програму "Паралельний світ" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТВ тюнер, Вінда і компютер загалом тут ні при чому. Я "слухаю радіо" навіть при виключеному компі і від"єднаних колонках. Тут яскравий приклад радіорезонансу. Хоть колонки міняй.

Цікавіше всього, що даний трабл виник порівняно недавно. Раніше все було нормуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тянув якось мережу через усі поверхи в щитку і чую щось грає... прислухався - в щитку грало радіо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавіше всього, що даний трабл виник порівняно недавно. Раніше все було нормуль.

а что произошло в последнее время? колонки купил? компьютер куда передвинул?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому і справа, що нічого. І комп переставити нікуди. Інакше так би й зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дакую всім (особливо за "03" :) ). Проблема закрита за порадою в асько:

gorik (17:40:03 16/03/2008)

скоріше всого ловить катушка індуктивності, або трансорматор,

gorik (17:40:31 16/03/2008)

катушка має подібність до антени по конструкції

Romich (17:43:06 16/03/2008)

Є ідея!

Romich (17:43:38 16/03/2008)

Розкрутити колонки зняти 1-2 мотка з котушки, щоб збити частоту і п....ц

gorik (17:44:20 16/03/2008)

знаїш шо ще може бути, і скоріш за все воно так є, там шось згоріло, та сама катушка, коло обірване, обірвана не життєво важлива частина кола, і замість того, щоб виконувати свою функцію вона стала металевим баластом, тобто антеною

gorik (17:44:53 16/03/2008)

як знімеш пару мотків може прийти п....ц, прикинь як перенастроїться на "наше радіо" :)

:D

Тему можна закривати. :)

P.S. gorik, запости сюда - я тобі плюс адын дам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Romich:

Ти не один. в моєї сестри таке було... правда в неї встроєна звукова згоріла і після того теж звучало радіо "культура". Поставили нову звукову і глюк пропав... :)

це відбувалося на 40-му

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в колонках теж радіо часом чути. А були колись китайські пластмаски - так з них колись мєнтовські рації і не-DECT радіотелефони було чути :)

ІМХО, десь радіопроводка торкається вологої стінки - і від цього може бути такий ефект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все ловить твоє радіо катушку, вона має подібність до антени по конструкції.

Може там шось згоріло, та сама катушка, коло обірване, обірвана не життєво важлива частина кола, і замість того, щоб виконувати свою функцію вона стала металевим баластом, тобто антеною.

Самий ефективний спосіб, обклеїти колонки зсередини фольгою, шоб зробити екран для радіохвиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...