Перейти до змісту

Проблема з Counter Strike


kozakOleg

Рекомендовані повідомлення

Народ допоможіть будь ласка в мене проблема: Коли заходжу в контер нажимаю тильда тоді прописую цей адрес connect 193.109.80.246 починає загружатися ігра по сєтці і в самому кінці вибиває в головне меню.Неодноразово пробував перевстановлювати контер і нічого це не дає , все так же. Що робити? +1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти подивись знову в консоль й чітко звідти все скопіюй й скинь сюди. Тоді все перевіремо.

ПРОБЛЕМА

Або нехватає звуків (наприклад "haha", "yeah!", "hihi" і виключена опція автозагрузки (часто буває)

Якщо щось - можу залити ці звуки. А поки працюй з консолью...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти подивись знову в консоль й чітко звідти все скопіюй й скинь сюди. Тоді все перевіремо.

ПРОБЛЕМА

Або нехватає звуків (наприклад "haha", "yeah!", "hihi" і виключена опція автозагрузки (часто буває)

Якщо щось - можу залити ці звуки. А поки працюй з консолью...

Нк тоді закидай ті звуки :) І напиши в яку папку їх закинути. :0050::0044:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або нехватає звуків (наприклад "haha", "yeah!", "hihi" і виключена опція автозагрузки (часто буває)

Якщо щось - можу залити ці звуки.

Kolyvan які звукі!?Він патч не встановив і всі проблеми.

DeeDee шукаеш патч_28full!Встановлюєш його в папку з кс і граєш! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Мені відповіді сподобались :)

Причина: контер битий! впринципі можливо поставивши патч все станне нормально, але яб радив скачати новий кс отсюдово: http://game.lutsk.ua/games/Action/Counter%...%20Vbios_lutsk/ і там жеж скачати патчЮ даю 100% все буде нормально))

п.с. Сухарі ранувато сушити :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp_RoNdo цей кс без ліцензії!А які переваги ліцензії над піратами?Тож грають і на ліценз. і на пірат.(і все добре)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp_RoNdo цей кс без ліцензії!А які переваги ліцензії над піратами?Тож грають і на ліценз. і на пірат.(і все добре)?

Ліцензійний КС має свій СтімІД з допомогою якого ти маєш якби свій адрес, тобто граєш якби з свого власного ІП і також зявляється можливість грати на ліц.серверах стеам!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ допоможіть будь ласка в мене проблема: Коли заходжу в контер нажимаю тильда тоді прописую цей адрес connect 193.109.80.246 починає загружатися ігра по сєтці і в самому кінці вибиває в головне меню.Неодноразово пробував перевстановлювати контер і нічого це не дає , все так же. Що робити? +1 :huh:

DeeDee шо вже розібрався! :) Бо не хватає народу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...