Перейти до змісту

Вибір прального порошку


Las

Рекомендовані повідомлення

Чим тільки не користувалась - і купленими у нас пральними засобами (капсулами, порошками, гелями), і деякими привезеними з Німеччини, Польщі. Довгий час брала "Персіл" привезений з-за кордону, ніби нічого був раніше....зараз беру "Аріель" гель. Але - для більш якісного прання потрібно завжди обробляти навіть невеликі плямки на речах! Може хтось порадить класний пральний засіб для автомату. Буду вдячна. А, і ще для білих речей я раніше брала "Сарму" для білого для ручного прання. Ефект був супер. Сьогодні купила, випрала білу блузку - ефективність порошку вже не та. Може хтось якимось новинками користується) порадьте. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви побільше беріть порошок у відрах персіл і аріель (тіпа німецького виробництва який калашматять на закарпатті====) і

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Student91 сказал:

ви побільше беріть порошок у відрах персіл і аріель (тіпа німецького виробництва який калашматять на закарпатті====) і

а для чого в закарпаття аж? в волинських гаражах такі порошкові фабрики також існують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У відрах якраз ніколи не брала) Купувала у Ватсонс, але переважно у кумів, кум попутно з-за кордону всяке возив...Але я не про це, я про те, щоб порадили - що зараз якісне і нормальне з пральних засобів. І чи таке є взагалі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

ми користуємось "ушастым нянем" уже багато років)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...