Перейти до змісту

Пропоную Эхолот Lowrance Mark 5x Pro


OlexanderG

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

у зв'язку з апгрейдом на ДовнСканер продаю свій ехалот, купляв в США, 3-4 рибалки в Хрінниках з ним. Стан абсолютно новий, коробка все є.

Віддам за що взяв - 200уо вийшов з доставкою.

Метри, градуси, кирилиця все має!

http://lowrance.in.ua/ru/lowrance-seria-mark/12-mark-5x-pro.html

http://rozetka.com.ua/lowrance_mark_5x_pro/p146626/#tab=all

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romarker сказано:

А, як бути з гарантією, річ не дешева.

Я вже другий купую з США, більш страшно що згубиться поки до нас допливе))

Це один з кращих виробників і якщо пошукати на форумах про проблеми і болячки з Lowrance - то їх не має.

В Україні є їх сервіси http://servicecenter.com.ua/c-eholot-lowrance.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Waver сказано:
11 годин тому, Waver сказано:

Цікаво, якийсь толк з нього є?

Цікаво, якийсь толк з нього є?

Як для мене то основний толк в тому що точно бачиш глибину і рельєф дна, перепади глибин, коряги, ями а далі як кажуть "дело технікі"

функція фішфіндера рибу показує і приблизний розмір і кількість, але якщо то плотненька стайка малька може показати одну велику рибину))

ось відео роботи саме такої моделі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років зо 4 таким користуюсь, правда разів з надцять набереться, потрібен навик, на відео, демка там все краще ніж в реалі,

спочатку щуку, під ехолотом таскали, щоб хо якось зрозуміти, як воно працює)

рельєф дна і глибину показує добре, з навиком, навіть можна відрізнити мул від твердого дна, пробували на квок сома ловити, спереді йде ехолот, ззаді шнур, і вже орієнтуєшся по показам глибини, щоб не зачепити, в стиру результату не було, один раз щось вроді помітили піднялось чи проплило поруч.

раз на озері, зграю краснопірки точно виявили, бо ловилась гарно.

без лодки сенсу нема зовсім.

для тих хто ловить коропа по науці, то згодиться, хоча рельеф можна і по іншому виявити,

на рахунок гарантії, думаю продавець може дати на пару місяців, річ проста і стабільна, наскільки памятаю водозахищена, головне акумулятор не замкнути в лодці)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Revolver сказано:

років зо 4 таким користуюсь, правда разів з надцять набереться, потрібен навик, на відео, демка там все краще ніж в реалі,

спочатку щуку, під ехолотом таскали, щоб хо якось зрозуміти, як воно працює)

рельєф дна і глибину показує добре, з навиком, навіть можна відрізнити мул від твердого дна, пробували на квок сома ловити, спереді йде ехолот, ззаді шнур, і вже орієнтуєшся по показам глибини, щоб не зачепити, в стиру результату не було, один раз щось вроді помітили піднялось чи проплило поруч.

раз на озері, зграю краснопірки точно виявили, бо ловилась гарно.

без лодки сенсу нема зовсім.

для тих хто ловить коропа по науці, то згодиться, хоча рельеф можна і по іншому виявити,

на рахунок гарантії, думаю продавець може дати на пару місяців, річ проста і стабільна, наскільки памятаю водозахищена, головне акумулятор не замкнути в лодці)))

Акумулятор я просто виймав з УПСа на час рибалкі, обжав клеми під нього, вийшло супер, ті що продаються АКБ точно такі ж як УПСові, його днів на 3-4має вистачати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...