Перейти до змісту

вирощування кавуна, закинуте поле?


Oli

Рекомендовані повідомлення

Власне є закинуте поле, остання оранка була 3-4роки тому...   зілля невисоке, основне це пирій, місцями хвощ але дуже мало...

 

 

хочу засадити кавунами,  щось типу техгології no-till  але вже висадити кавун розсадою з касет. чи краще відразу насіння?

буряни обробити вручну гербіцидом, лише під місце для самої рослини коло діаметром 50-60см.

насіння Syngenta:  Арашан F1  чи  Каристан F1   P.S. але поки неможу знайти в Луцьку...

 

 

Хто що скаже,  порекомендує?  поради  секрети?

 

 

поле на пагорбі з південно-західной сторони, цілий день сонце...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робила щось схоже, але з гарбузами. Викроплювала колом близько метра. Решту косити і часто при землі. Пирій виснажується без листя.

Землю в колі перекопати вилами, коріння вибрати, інакше нічого толкового не вийде, перевірено мною))

З касет висаджувати- матимете забіг у вегетації. Проте кавуни як і огірки не люблять пересадки. Висаджувати краще в фазі двох-трьох листочків, судячи з мого власного досвіду по кавунах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сіяти насінням, то добре було б кожне коло відразу після обробки гербіцидом накрити чорною плівкою. Щоб швидше прогрілася земля. Потім перекопати і знову накрити.

Насіння замочити і проростити. Після висіву накрити місце посадки прозрачною плівкою або білим агроволокном.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima   гербіцид був Дуалголд?  але він діє до 40-60днів залежно від погоди і копати після внесення неможна, так?

 

наробив 100лунок  для тесту вистачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гербіцид був раундап. Покропила, накрила плівкою, почекала два тижні. Потім перекопала. До речі, в цьому плані класно працювати плоскорізом фокіна більшим. Коріння витягується легенько. І спина не болить як після лопати. В мене на грядку довжиною вісім метрів і шириною метр йде 15 хвилин. Вторік на перекопку лопатою йшло біля години. І боліло ще все три дні. А результат після плоскоріза навіть кращий, грядочка як після граблів відразу виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www3.syngenta.com/country/ua/uk/vegetables/nasinnya_ovochi/Kavun/Pages/kavun.aspx

На сайті сингенти є таке насіння. Але в яких пакуваннях, незрозуміло.

В магазин "дар" біля цума заходили? Вони продають насіння з професійних пакетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lanima сказано:

Гербіцид був раундап

 

 

дивно що кавуни не попалило.   для кавунів є Дуал Голд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не по кавунах кропила))) весною, приблизно цією порою. Кавуни висаджувала з стаканчиків в кінці квітня і накривала на деякий час п'ятилітровими пляшками з під води. Потім в кругах кругом кавунів сапкою землю рихлила. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
On 20.03.2016 at 18:20, Oli сказано:

Власне є закинуте поле, остання оранка була 3-4роки тому...   зілля невисоке, основне це пирій, місцями хвощ але дуже мало...

 

 

хочу засадити кавунами,  щось типу техгології no-till  але вже висадити кавун розсадою з касет. чи краще відразу насіння?

буряни обробити вручну гербіцидом, лише під місце для самої рослини коло діаметром 50-60см.

насіння Syngenta:  Арашан F1  чи  Каристан F1   P.S. але поки неможу знайти в Луцьку...

 

 

Хто що скаже,  порекомендує?  поради  секрети?

 

 

поле на пагорбі з південно-західной сторони, цілий день сонце...

Ну що там з кавунами?

Вийшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...